Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Aku ) #28744

Kesinlikle izin vermem kat─▒l─▒─č─▒nda de─čil fakat gerekirse uyar─▒r─▒m.

(evethearteyes) #28745

Fark etmez derken? Umrumda olmaz m─▒ diyorsun yoksa uyar─▒r─▒m m─▒? Anlayamad─▒m pek.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #28746

Umrumda olmaz. Ciddi bir hakaret varsa en fazla ortam─▒ terk ederim.

Daha do─črusu, muhtemelen umrumda olur ama uyarmam. Yani etkile┼čimimi s├╝rd├╝rmem.

(Geek Velet) #28747

Arkada┼člar─▒m─▒n kullanmas─▒nda bir sorun yok ama ┼čahsen ben kullanmam.

(┼×─▒p─▒d─▒k ├Âld├╝rmeli) #28748

Bu ├žizgifilmin ad─▒ neydi?

(Koala lordu/Ko├ž Lisesi Bebe─čim! ) #28749

Genel olarak arkada╚Ölar─▒m─▒zla bir kural─▒m─▒z var, aile d─▒╚Ö─▒nda k├╝f├╝r serbest. Aileye k├╝freden olursa hep beraber d├Âv├╝yoruz.

( ÔŚë) #28750

KYK yurdunda bi ak┼čam bah├žede otururken tan─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z ├žocuk daha bir saat olmadan yan─▒mdaki ├çorumlu arkada┼ča ÔÇśÔÇśyo mamaÔÇÖÔÇÖ esprisi yapm─▒┼čt─▒. G├╝lmekle ├çorumluyu tutmak aras─▒nda bi vicdan muhasebesi yapm─▒┼č ve g├╝lmeyi tercih etmi┼čtim. ├çocukca─č─▒z da sa─člam bi iki yumruk yemi┼čti.

Kendi a├ž─▒mdan da kar┼č─▒mdaki ki┼či ile samimiyetim ileri d├╝zeyse daha makul kar┼č─▒lar─▒m.

(meyve) #28751

Bahsetti─čim oranlar─▒ tam bu dedi─čine g├Âre verdim.

├çift├žili─či ticaret olarak d├╝┼č├╝nm├╝yorum, ├žift├ži topra─č─▒n─▒n, eme─činin ve ekti─činin yada a─čac─▒n─▒n kar┼č─▒l─▒─č─▒n─▒ alabilse yeterli kar─▒ elde etmi┼č olacak ama y├╝zde vermek zor. ├ľnemli olan emeksiz sermaye ile al─▒m sat─▒m yapanlar─▒n temel t├╝ketimde d├╝┼č├╝k kar uygulamas─▒ bence.
Umar─▒m d├╝┼č├╝ncemi anlatabilmi┼čimdir.

Yukar─▒da da dedi─čim gibi bahsetti─čim ├žift├ži de─čil. ├çift├ži ┼ču an eksi karlarla sezonu kapat─▒yor. Toprak ve emek sermayesini t├╝ketiyor. Kar─▒n b├╝y├╝─č├╝n├╝ arac─▒lar kazan─▒yor.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28752

Sen hangi ara d├Ând├╝n :smiley:

(Kid A) #28753

Meme olarak biliyorum ben sadece. Hangi ├žizgi filme ait oldu─ču konusunda bir bilgim yok maalesef.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #28754

CatDog

(Iron Man) #28755

G├╝n├╝m├╝zde gen├žler aras─▒nda b├╝y├╝k problem bu olay. Tamam ben de k├╝fr├╝ kullan─▒yorum ama ailevi de─čerleri asla katm─▒yorum. Ayn─▒ ┼čekilde ├ževremdekiler de katm─▒yor.

Sosyal medyada birbirilerinin ailesine ÔÇť┼čakac─▒ktanÔÇŁ s├Âv├╝p, buna kahkaha atan tipler t├╝redi. ÔÇťO├žÔÇŁ laf─▒ iyice normalle┼čmeye ba┼člad─▒. Bu beni a┼č─▒r─▒ rahats─▒z ediyor. Umar─▒m b├Âyle densizler bana denk gelmez.

(*) #28756

Jahrein bu kitleyi inan─▒lmaz artt─▒r─▒yor.

(Witch-Dentist of Muhit) #28757

K├╝f├╝r toptan k├Ât├╝ ve yanl─▒┼č bir ┼čey. D├╝zg├╝nce derdini anlatamayacak ki┼čilerin ba┼čvurdu─ču ucuz bir yol diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(evethearteyes) #28758

Bakt─▒m ki buralar kaliteden mahrum kalm─▒┼č d├Ânmeye karar verdim ben de

(Serkan of ─░zmir) #28759

Arkada┼člar aras─▒nda a├ž─▒k alanda ba┼čkalar─▒n─▒n duyaca─č─▒ ┼čekilde k├╝f├╝r etmek beni rahats─▒z ediyor. Ama tek ba┼č─▒ma ve sinirlendiysem, ├Âzellikle trafikte, ana avrat d├╝z gitti─čim de oluyor, bo┼člu─ča k├╝frederken buluyorum kendimi.

Ama kesinlikle kimsenin surat─▒na ailesiyle alakal─▒ k├╝f├╝rler etmem. Anama k├╝freden g├Âr├╝rsem de ecdad─▒n─▒ sÔÇŽ

(*) #28760

(i) #28761

Y├╝zy─▒l─▒n cevaplanamam─▒┼č sorusu, hangisi galip gelir, yener, daha g├╝├žl├╝d├╝r vs. ?

• Aslan
  • Kaplan

0 oylayan

(A man without hearth) #28762

Teke tekte kaplan yener. Ama s├╝r├╝ halinde de─či┼čir.

( ÔŚë) #28763

Aslan hep bana overrated ve embesil gelmi┼čtir. DiegoÔÇÖnun kullar─▒y─▒z.