Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Kid A) #28753

Meme olarak biliyorum ben sadece. Hangi ├žizgi filme ait oldu─ču konusunda bir bilgim yok maalesef.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #28754

CatDog

(Ali) #28755

G├╝n├╝m├╝zde gen├žler aras─▒nda b├╝y├╝k problem bu olay. Tamam ben de k├╝fr├╝ kullan─▒yorum ama ailevi de─čerleri asla katm─▒yorum. Ayn─▒ ┼čekilde ├ževremdekiler de katm─▒yor.

Sosyal medyada birbirilerinin ailesine ÔÇť┼čakac─▒ktanÔÇŁ s├Âv├╝p, buna kahkaha atan tipler t├╝redi. ÔÇťO├žÔÇŁ laf─▒ iyice normalle┼čmeye ba┼člad─▒. Bu beni a┼č─▒r─▒ rahats─▒z ediyor. Umar─▒m b├Âyle densizler bana denk gelmez.

(*) #28756

Jahrein bu kitleyi inan─▒lmaz artt─▒r─▒yor.

(Geek Harley Quinn) #28757

K├╝f├╝r toptan k├Ât├╝ ve yanl─▒┼č bir ┼čey. D├╝zg├╝nce derdini anlatamayacak ki┼čilerin ba┼čvurdu─ču ucuz bir yol diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #28758

Bakt─▒m ki buralar kaliteden mahrum kalm─▒┼č d├Ânmeye karar verdim ben de

(Serkan of ─░zmir) #28759

Arkada┼člar aras─▒nda a├ž─▒k alanda ba┼čkalar─▒n─▒n duyaca─č─▒ ┼čekilde k├╝f├╝r etmek beni rahats─▒z ediyor. Ama tek ba┼č─▒ma ve sinirlendiysem, ├Âzellikle trafikte, ana avrat d├╝z gitti─čim de oluyor, bo┼člu─ča k├╝frederken buluyorum kendimi.

Ama kesinlikle kimsenin surat─▒na ailesiyle alakal─▒ k├╝f├╝rler etmem. Anama k├╝freden g├Âr├╝rsem de ecdad─▒n─▒ sÔÇŽ

(*) #28760

(i) #28761

Y├╝zy─▒l─▒n cevaplanamam─▒┼č sorusu, hangisi galip gelir, yener, daha g├╝├žl├╝d├╝r vs. ?

• Aslan
  • Kaplan

0 oylayan

(A man without hearth) #28762

Teke tekte kaplan yener. Ama s├╝r├╝ halinde de─či┼čir.

( ÔŚë) #28763

Aslan hep bana overrated ve embesil gelmi┼čtir. DiegoÔÇÖnun kullar─▒y─▒z.

(i) #28764

Krala sayg─▒ duyacaks─▒n─▒z. As─▒l overrated kapland─▒r. Teke tekte yeti┼čkin bir erkek aslan─▒ indirebilecek y─▒rt─▒c─▒ yoktur.

( ÔŚë) #28765

├ľl├ž├╝t allah─▒n g├Âttenbacakl─▒ timsah─▒ m─▒ karde┼čim.

(A man without hearth) #28766

What the ÔÇŽ

(i) #28767

G├Âtten bacakl─▒ timsah dedi─čin hayvan─▒n batakl─▒kta indiremeyece─či mahlukat yok.
Al karde┼čim bir buffalo s├╝r├╝s├╝n├╝n aras─▒na tek ba┼č─▒na dalan kral.

( ÔŚë) #28768

Kral tahtta olur birader sen hi├ž eylemcilere dalan erdo─čan g├Ârd├╝n m├╝?

(A man without hearth) #28769

Bu tart─▒┼čmay─▒ bununla bitirmek istiyorum. Tabi ki kesin bir kar┼č─▒la┼čt─▒rma de─čil ama do─čruluk pay─▒ var.

Dedi─čim gibi teke tekte kaplan al─▒r ama tak─▒m oyununda aslanlar daha g├╝├žl├╝.

(Berkant) #28770

├ťzerine film bile ├žekilmi┼č bir konu ama MuhitÔÇÖin g├Âr├╝┼č├╝n├╝ merak ettim.Teke tekte kim al─▒r ?

• Alien
  • Predator

0 oylayan

Peki s├╝r├╝ halinde kap─▒┼čsalar kim al─▒r ?

• Alien
  • Predator

0 oylayan

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #28772

Onu bufalo da yapiyor

(i) #28773

Bufaloda bu karizma yok :d