Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(falanfilan) #29385

Ayn─▒ g├╝n├╝ tekrar tekrar ya┼čarken farkl─▒ konu┼čmalar yap─▒p farkl─▒ yerlere gidebiliyorum diye d├╝┼č├╝nd├╝m ben. Ama oyunda save in kaydedilmiyor gibi oluyor hep en ba┼čtan. Bir s├╝re sonra ne kadar g├╝zel olursa olsun ilerleyememek kanser eder.

(bite my shiny metal a**) #29386

Hayat─▒n─▒z─▒n d├Âng├╝de kald─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝nce ayn─▒ g├╝n├╝ tekrar ya┼čama fikri kula─ča uzak ve k├Ât├╝ gelmiyor

(Geek Velet) #29387

O 364 g├╝n boyunca her g├╝n farkl─▒ haylazl─▒klar yapard─▒m. Ve 364. G├╝n hari├ž hi├žbir sonucu da olmazd─▒.

(Serkan of ─░zmir) #29388

Sadece 364 g├╝n de─čil ├Âmr├╝m├╝n sonuna kadar tekrar tekrar ya┼čamak isteyece─čim g├╝nler oldu ama ├╝stad bizi gelip de s├╝nnet g├╝n├╝m├╝ze atmas─▒nlar bi de yaw.

(falanfilan) #29389

Her g├╝n ka├žmaya ├žal─▒┼č─▒yorsun falan. 300. G├╝nlere do─čru naruto gibi jutsu yaparak ka├žars─▒n falan.

(b├╝┼čra) #29390

Rock m├╝zi─če klasik enstr├╝manlar─▒n yan─▒nda en ├žok hangileri yak─▒┼č─▒yor?

• Yayl─▒ ├çalg─▒lar
  • ├ťflemeli ├çalg─▒lar

0 oylayan

(marko) #29391

Hi├ž mi Camel dinlemediniz yav nas─▒l yayl─▒ ├žalg─▒lar dersiniz

(Umur) #29392

@solien Genel olarak bak─▒yoruz kanka.

Bu arada, art─▒k gelenek haline gelmi┼č bir ┼čekilde bu yaz da ├žad─▒r─▒ al─▒p otostopa ├ž─▒karak bir ay ortadan kaybolaca─č─▒m. Ancak arkada┼člar plan yapmayal─▒m, random atal─▒m diyorlar. Siz ne dersiniz?

• Random tatil mi olur, plan yap─▒n.
  • Plan yapmay─▒n ama bir iki ┼čehri ├Ânceden g├Âz├╝n├╝ze kestirin.
  • Random at─▒n, e─člencesi orada.

0 oylayan

(*kahkaha atan ├žay barda─č─▒*) #29393

Ben bu konuda fazla orta yolcuyum san─▒r─▒m.Aile ├╝yelerim ÔÇśÔÇśAa bak ┼čuraya giden tren varm─▒┼č hadi buna binip x iline gidelim.ÔÇÖÔÇÖ deyip random seyahat etmeye bay─▒ld─▒─č─▒ ve s─▒f─▒r haz─▒rl─▒kla kafas─▒na g├Âre tak─▒ld─▒─č─▒ i├žin sefalet i├žinde ge├žen tatillerim de oldu.Ha hi├žbir zaman otel vb. bir yerde zaman ge├žirmeyi veya her ┼čeyi planlanm─▒┼č bir tatili (kafamdan bir ┼čeyleri planlay─▒nca i┼č gibi geliyor bana ya,b├Âyle tik ata ata gidiyorum falan,sa├žma bir ┼čey oluyor) tatil saymad─▒─č─▒m i├žin genelde en az─▒ndan tahmini bir rota belirlemeye ├žal─▒┼č─▒yorum minimum gereksiz aksiyon i├žin.Zira kendimi ya┼članm─▒┼č hissediyorum art─▒k b├Âyle ┼čeyler i├žin jhdfs.

(marko) #29394

Sizce bir filmi seri olarak ba┼čar─▒l─▒ bir ┼čekilde g├Ât├╝rmek mi daha zor yoksa tek filmi ba┼čar─▒l─▒ bir ┼čekilde kendi i├žerisinde ba┼člay─▒p bitirmek mi daha zor.

• Seri ├žekmek
  • Stand-alone ├žekmek

0 oylayan

(Umur) #29395

Bu bahsetti─čin olay bende de oluyor, b├Âyle ┼čunu da yapal─▒m, bunu da yapal─▒m demeye ba┼člad─▒─č─▒n an tatil, tatil olmaktan ├ž─▒k─▒yor. Sanki ba┼čar─▒ kazanaca─č─▒n bir g├Ârevmi┼č gibi oradan oraya ko┼čturuyor, hi├žbir ┼čey anlam─▒yorsun.

Random atas─▒m da var ama, bilemiyorum. Random at─▒yoruz diye tatili ├ž├Âpe f─▒rlatmayal─▒m. :smile:

Stand-alone ├žekmek asl─▒nda daha kolay ama g├╝n├╝m├╝zde seri mant─▒─č─▒ geldi─či i├žin art─▒k daha zor gibi bir hale gelmeye ba┼člad─▒. A├ž─▒k u├ž b─▒rakt─▒─č─▒n an devam bekliyorlar, devam etmezsen ba┼čar─▒s─▒zs─▒n diyorlar falanÔÇŽ Sa├žmalad─▒ iyice o k─▒s─▒mlar.

(.) #29396

Hafif plan daha iyi bence. Kendinizi SuriyeÔÇÖde nargileci ararken bulmaman─▒z i├žin en az─▒ndan

(Umur) #29397

Aman aman nereye geldik bir anda!

(Geek Velet) #29398

Stand-AloneÔÇÖda tek filmde bir vuruculuk yakalamak ve en iyi ┼čekilde vermen gerekir, ama seri filmde her filmde vurucu olman laz─▒m. Stand-Alone filmler yumru─ču ay─▒p ka├žar ancak seri filmler k├Â┼čeye s─▒k─▒┼čt─▒r─▒p birden fazla yumruk atmak zorunda. O y├╝zden iyi seri filmler ├žekmek daha zor.

(K├╝├ž├╝kten Biraz B├╝y├╝k Tatl─▒ Sincap ­čÉ┐´ŞĆ) #29399

En s─▒k─▒nt─▒l─▒s─▒

• TYT
  • AYT

0 oylayan

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #29400

─░kisi de g├╝zeldi.

(Elif Mine K─▒l─▒├žaslan) #29401

bunlar ne?

(Taylor Swift Fanboi) #29402

─░hsan Oktay AnarÔÇÖ─▒n hangi kitab─▒?

• Suskunlar
  • Amat
  • Efr├ósiy├óbÔÇÖ─▒n Hikayeleri
  • Puslu K─▒talar Atlas─▒
  • Gal├«z Kahraman
  • Kitab-├╝l Hiyel
  • Yedinci G├╝n

0 oylayan

(Taylor Swift Fanboi) #29403

Oha ben r├Âherey diye Puslu K─▒talar Atlas─▒ÔÇÖna ├ž├Âk├╝l├╝r diye bekliyordum, ilk iki oy farkl─▒ geldi. G├Âzlerim dolu dolu, te┼čekk├╝rler.

(Taylor Swift Fanboi) #29404

Hangi Z├╝lf├╝ Livaneli kitab─▒?

• Engere─čin G├Âz├╝
  • Mutluluk
  • Karde┼čimin Hikayesi
  • LeylaÔÇÖn─▒n Evi
  • Bir Kedi, Bir Adam, Bir ├ľl├╝m
  • Serenad
  • Orta Zekal─▒lar Cenneti
  • Sevdal─▒m Hayat
  • Huzursuzluk
  • Konstantiniyye Oteli