Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(.) #29569

Fark─▒ nedir

(Kerem) #29570

Eskiden yapt─▒─č─▒ m├╝zik ├žok k├Ât├╝yd├╝ ┼čimdi ise sadece k├Ât├╝

(Taylor Swift Fanboi) #29571

ac3a7amadc4b1k-ic59fte5

@EmirTQ yapt─▒─č─▒ m├╝zi─čin d─▒┼č─▒nda karakter olarak evrildi.

Video atim mi bu de─či┼čim i├žin :relieved:

(.) #29572

kskfma─▒rjxjekfowjf─▒eksjje tam bir deli pop├žu hayran─▒ s├Âz├╝. Bu adam FacebookÔÇÖta Demi Lovato sayfas─▒na falan girip fuckl─▒ muckl─▒ kavga etmiyorsa bir ┼čey bilmiyorum hdursjkedokekdkekk

(Taylor Swift Fanboi) #29573

Demi Lovato sayfas─▒n─▒n adminleri ├žok k├Ât├╝ :sneezing_face:

(Aku ) #29575

Hangi fragman?

Evet ilk anketin amac─▒ bu ankete 2. aday─▒ bulmakt─▒.

• AssassinÔÇÖs Creed: Revelations E3 Trailer
  • The Witcher 3: Wild Hunt - Killing Monsters

0 oylayan

Anketi gizli yapm─▒┼č─▒m.

(Winston Smith) #29576

Bu ikisine de bin basar.

(Serkan of ─░zmir) #29577

Killing MonstersÔÇŽ Arkadaki m├╝zik, GeraltÔÇÖ─▒n sesi, o s├ÂzlerÔÇŽ CDPR daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #29578

Revelation fragman─▒ asasin fikri m├╝lk├╝n├╝n potansiyelini g├Âsteren bir fragman.

(Oneironaut) #29579

Killing Monster ba┼čka bir ┼čeyÔÇŽ

(The Dude) #29580

Favoriniz?

• Okey
  • Tavla

0 oylayan

(Kuyuya d├╝┼čm├╝┼č it) #29581

Bri├ž

(I hope they remember you) #29582

Hi├žbiri.
T├╝m arkada┼č bulu┼čmalar─▒m─▒n sonu ya okeyle ya tavlayla bitiyor. Ve a┼č─▒r─▒ kalitesiz vakit ge├žiriliyor.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #29583

Okeyin 101 de i├žerdi─čini d├╝┼č├╝n├╝yor ve daha ├žok zevk al─▒yorum ama tavlada iyi oldu─čumu d├╝┼č├╝n├╝r├╝m.

(Not only WitchDentist but also Casper.) #29584

Tavla olan ve nargile i├žilen kafeye gitmiyorum, ba┼č─▒m─▒ a─čr─▒t─▒yor, di─čeri de bo─čuyor beni.

(I hope they remember you) #29585

Sana o kadar kat─▒l─▒yorum ki. O nargile kokusu var ya! Her teneff├╝s etti─čimde kusas─▒m geliyor.

(Not only WitchDentist but also Casper.) #29586

Eskiden ben de i├žiyordum y─▒lda 1-2 kere. Sonradan ondan da tiksindim, ┼č├╝k├╝r. O g├╝nden beri ├Âzellikle dikkat ediyorum. Bulundu─čum ┼čehirde nargile i├žilmeyen, tavla oynanmayan bir kafe bulup s├╝rekli oraya gidiyorum. Genelde az oluyor b├Âyle kafeler. :sweat_smile:

(I hope they remember you) #29587

Arkada┼člarla bulu┼čulaca─č─▒ zaman, b├Âyle bir sorunu olan tek ki┼či sen oldu─čun i├žin zor durumda kal─▒yor musun? Ben hep kal─▒yorum da.

(Not only WitchDentist but also Casper.) #29588

Baz─▒ ortamlarda ├Âzellikle dedi─čin durumla kar┼č─▒ kar┼č─▒ya kal─▒yorum, en son dumandan bo─čaz─▒m mahvoldu. 2 g├╝n kendime gelemedim. Sadece nargile de─čil, yakla┼č─▒k 10 ki┼čilik bir gruptuk ben hari├ž sigara da i├žiyorlard─▒ ama genelde sigara, nargile i├žmiyor arkada┼člar─▒m.

(I hope they remember you) #29589

Lanet olsun ben ikisine de maruz kal─▒yorum.