Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(I hope they remember you) #29590

─░├žmeyin ┼ču lanet ┼čeyleri diyorum sonra laf yiyorum.

(Witch-Dentist of Muhit) #29591

Onu ben de diyorum, daha bir s├╝r├╝ ┼čey diyorum ama i├žmek isteyene engel olunmuyor. :upside_down_face:

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #29592

Aman bir kere geliyoruz hayata.

diyorlard─▒r kesin

(I hope they remember you) #29593

Daha k├Ât├╝s├╝. Zaten ├Âlece─čim bir g├╝n b─▒rak ta keyif alarak ├Âleyim diyorlar. Hay─▒r i├žine duman ├žekmenin keyfi ne? Mant─▒─č─▒ ne?

(Witch-Dentist of Muhit) #29594

Daha neler neler. O y├╝zden sigara i├žmek isteyen birisine engel olunamaz. ├ço─ču ki┼či zarar─▒n─▒ da bilip i├žiyor. At─▒yorum benim kolay─▒ i├žti─čim gibi. Fareler eziliyor, i├žine kar─▒┼č─▒yor falan diyorlard─▒ bir ara. Tad─▒ g├╝zelse s─▒k─▒nt─▒ yok demi┼čtim. :joy:

Ben bunu diyemiyorum. ├çok k├╝├ž├╝kken babam i├žirmi┼čti bana Captain Black ├žikolatal─▒. O zaman bo─čuluyordum. :sweat_smile: BiÔÇÖ onu hat─▒rl─▒yorum. Tad─▒ var m─▒d─▒r, g├╝zel midir, bilemiyorum.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #29595

Neyse tart─▒┼čmayal─▒m bu konuyu sonra bulu┼čmalarda svart├╝r bana neden kol ruzgari neden diye soruyor.

@dt.msy @Onur_Mert_Unel

(Witch-Dentist of Muhit) #29596

Ben senin ismini okuyam─▒yordum ya, kat─▒ld─▒─č─▒mdan beri. Sonradan ge├žen g├╝nlerde biri deyince anlad─▒m ismini. :sweat_smile:

(I hope they remember you) #29597

Aman aman sak─▒n. B├Âyle yapma. :joy:

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #29598

Aslknda alt tire konulabilir ama sevdi─čim bir ┼čey de─čil

├ç├Âl R├╝zgar─▒

(Witch-Dentist of Muhit) #29599

Yak─▒nda kola ile cipsi de b─▒rakaca─č─▒m. Sonra s─▒ra ekmek ve ┼čekere gelecek. :sweat_smile:

Ayd─▒nland─▒m, te┼čekk├╝rler. :hugs:

(I hope they remember you) #29600

Bu konu hakk─▒nda bir ka├ž tecr├╝bem oldu yak─▒n zamanda.
Kendimi bildim bileli ┼čeker kullan─▒r─▒m ama art─▒k kullanmama karar─▒ ald─▒m. Neden? ├ç├╝nk├╝ evde ki baz─▒ kar─▒ncalara tesad├╝fen g├Âz├╝m tak─▒ld─▒. Kar─▒ncalar normal de ┼čeker yer de─čil mi? Ama bu kar─▒ncalar b─▒rak─▒n ┼čekeri yemeyi ┼čekerden ka├ž─▒yorlard─▒. Marka verece─čim. ├ľnce Torku marka ┼čeker kullan─▒yorduk evde. Kar─▒ncalar yemeyip ka├žt─▒lar. Sonra denemek i├žin Bal k├╝p├╝ ┼čeker al─▒p koyduk kar─▒ncalar─▒n ├Ân├╝ne. Hatta kar─▒ncalara al─▒p ┼čeker kasesine att─▒k. Kar─▒ncalar ├Âld├╝. ┼×eker kar─▒ncalar─▒ ├Âld├╝rd├╝.
O g├╝n bu g├╝nd├╝r (yani d├╝nden beri) art─▒k ┼čeker kullanm─▒yorum. Kar─▒ncay─▒ ├Âld├╝ren bana neler neler yapar.

(Witch-Dentist of Muhit) #29602

Vay be, ┼č├Âyle bir bakt─▒m da deli gibi seviyorlar bunlar ┼čekeri. K├╝p ┼čekerlere falan geliyorlarm─▒┼č, ├Âyle izledim, okudum ama sen ka├žt─▒─č─▒n─▒ s├Âyl├╝yorsun. Hatta ├Âld├╝─č├╝n├╝ s├Âyl├╝yorsun. ├çok ilgin├ž ger├žekten ama hep derler 3 beyazdan ka├žacaks─▒n diye: ÔÇť┼×eker, tuz, un.ÔÇŁ

Zor ama ben de b─▒rakmay─▒ deneyece─čim.

(Axl Rose Fanboyu) #29603

Ulan can─▒m ├žekti xd.

(Witch-Dentist of Muhit) #29604

Haydaaaa, ├Âzendirmekten hapse at─▒lmasam bari. :sweat_smile:

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #29605

Ezgel yine i├žeri girmi┼č @Ali_Hiz seni almas─▒nlar.

(Witch-Dentist of Muhit) #29606

Genelde g├╝nl├╝k ka├ž saat uyuyorsunuz?

• 0-2
  • 2-4
  • 4-6
  • 6-8
  • 8-10
  • 10-ÔÇŽ

0 oylayan

Uyku tipiniz hakk─▒ndaÔÇŽ

• Gece ge├ž yatar─▒m, sabah ge├ž kalkar─▒m.
  • Gece ge├ž yatar─▒m, sabah erken kalkar─▒m.
  • Gece erken yatar─▒m, sabah erken kalkar─▒m.
  • Gece erken yatar─▒m, sabah ge├ž kalkar─▒m.

0 oylayan

Yeni ismim hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz?

• G├╝zel olmu┼č
  • Eh i┼čte
  • Eskisi iyiydi

0 oylayan

(Geek Velet) #29607

┼×u D─░┼×├ç─░ veya Dt veya Dentist ekleri olmasa iyi olur.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #29608

Fazla m├╝┼čteri bulamayaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum :smiley:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #29609

Bireysel bir ankette ben yap─▒┼čt─▒rmak istiyorum

─░sim de─či┼čikli─čine gitsem mi_?

• Git!
  • Gitme!
  • Fark etmez!

0 oylayan

(Witch-Dentist of Muhit) #29610

Hahaha hakl─▒s─▒n ama orklar gelse yeter. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Bana sorarsan gitme, bu isim yak─▒┼č─▒yor sana. :blush: Ben ├žok spesifik bir isim oldu─ču i├žin de─či┼čtirmek istedim. Her yerde eski ismimi kullan─▒yorum.