Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Witch-Dentist of Muhit) #30733

Hayat─▒n─▒zda belli bir ┼čeyleri veya al─▒┼čkanl─▒klar─▒n─▒z─▒ de─či┼čtirmek istiyor musunuz?

• Evet
  • Hay─▒r

0 oylayan

Peki cevap evetse bunu kendi aram─▒zda hem birbirimize destek olarak yapsak nas─▒l olur? Akl─▒mda bir ┼čey var.

• Olur
  • Olmaz
  • Plana g├Âre de─či┼čir

0 oylayan

(Umur) #30734

(Witch-Dentist of Muhit) #30735

┼×├Âyle bir ┼čey var akl─▒mda, yani bu de─či┼čtirmek istedi─čimiz durum/al─▒┼čkanl─▒k veya neyse art─▒k bizimle payla┼čabilecek olanlarla bir mesaj grubu Muhit i├žinde kurabiliriz ya da bir konu a├žabiliriz.

┼×imdi bu ├žok sa├žma gelebilir ama bence de─čil. B├Âyle vazge├žmek isteyip de vazge├žemedi─čimiz ┼čeylerle tek ba┼č─▒m─▒za u─čra┼čam─▒yoruz, bunu hepimiz deneyimledik san─▒r─▒m. Ben deneyimledim en az─▒ndan. Ne zaman biri bana destek oldu, o zaman ba┼čarmaya ba┼člad─▒m.

Hatta o mesaj grubu veya konu i├žinde de her g├╝n veya i┼čte ne periyotlarla istersek, yazaca─č─▒z. Bug├╝n ┼č├Âyle bir ┼čey yapt─▒m vazge├žmek istedi─čim konu hakk─▒nda ya da bug├╝n bundan vazge├žemeye karar verdim, gibi. Sonra da devam edecek, at─▒yorum ben kolay─▒ b─▒rakmak istiyorum ya da genel olarak asitli i├žecekleri. Diyece─čim ki bir g├╝n mesela, ÔÇťBug├╝n 10. g├╝n├╝m ve tek bir damla asitli i├žecek a─čz─▒ma de─čmedi. San─▒r─▒m ba┼čarmama az kald─▒.ÔÇŁ ─░┼čte o topluluk i├žindekiler de destek verir nas─▒l isterlerse ve bu sonu├ž olarak g├╝zel bir ┼čeye vesile olur. Terapi seanslar─▒ gibi oldu b├Âyle de yaz─▒nca. :upside_down_face:

Umar─▒m anlatabilmi┼čimdir, herkesin ├žok karma┼č─▒k dertleri olmak zorunda da de─čil. Rahat├ža hangi durumdan veya al─▒┼čkanl─▒─č─▒n─▒zdan rahats─▒z oluyorsan─▒z yazars─▒n─▒z ve birlikte halletmeye ├žal─▒┼č─▒r─▒z.

(Umur) #30736

O zaman terapi grubu kuruyoruzÔÇŽ Tahminimce b├╝y├╝k bir ├žo─čunlu─čun kat─▒lmayaca─č─▒ bir ┼čey olur, ama yine de denenebilir. Size kalm─▒┼č.

K├╝├ž├╝k bir sonradan eklenen not: Y├╝r├╝meyece─čini d├╝┼č├╝nme sebebim, benzer fikirlerle a├žt─▒─č─▒m Geeklerin K├Ât├╝ Al─▒┼čkanl─▒klar─▒ ba┼čl─▒─č─▒n─▒n direkt olarak k├Ât├╝ al─▒┼čkanl─▒klar─▒n yaz─▒l─▒p geyi─če d├Ânmesi.

(Dt) #30737

├ço─čunluk kat─▒lmasa da biz bize yeteriz olmaz m─▒ ? :slight_smile:

(Taylor Swift Fanboi) #30738

(Witch-Dentist of Muhit) #30739

O zaman ben bu konuyu canland─▒r─▒yorum, haydi hep birlikte sorunlar─▒m─▒z─▒ d├Âk├╝p istedi─čimiz periyotta ne kadar ilerledi─čimizi payla┼čal─▒m, birbirimize destek olal─▒m. :slight_smile:

(marko) #30740
  • ┼×eytanl─▒ ahiretli kiliseli fantastik hikayeler
  • Elfli orklu devli c├╝celi fantastik hikayeler
  • Vampirli kurt adaml─▒ fantastik hikayeler
  • Konu┼čan hayvanl─▒ fantastik hikayeler
  • Centaurlu kiklopslu fantastik hikayeler

0 oylayan

(Gizem) #30741

Bug├╝n ┼č├Âyle bir ┼čey ├ž─▒kt─▒ ortaya

Cevap olarak da bu geldi

Sizce verilen cevap ikna edici mi art niyet var m─▒?

• Evet, ikna edici
  • Hay─▒r, art niyetli bir video

0 oylayan

(Mert ├ľzden) #30742

Cevap e┼če─čin surat ifadesinde gizli.

(Iron Man) #30743

Cevaba ikna olsam da ├žocuklar i├žin yay─▒nlanan bir programda daha dikkatli olunmal─▒ ve i├žerikler daha ├žok kontrol edilmeli.

(falanfilan) #30744

Video art niyetli de─čil ama cevap da ikna edici de─čil.

(Ertun├ž Do─čan) #30745

Kalitesiz haz─▒rlan─▒┼č─▒n kurban─▒ olmu┼č.Biraz daha dikkat etsinler ┼ču ├žizimlere.

(┼×─▒p─▒d─▒k ├Âld├╝rmeli) #30746

Cevap ikna edici ama dikkat edilmesi gerekti─či konusunda kat─▒l─▒yorum. ├ľrt├╝k mesaj verir gibi olmu┼č ho┼č olmam─▒┼č. Bu ┼čekilde savunulmas─▒ yerine kayg─▒n─▒z─▒ anl─▒yoruz i┼čin asl─▒ bu deyip videonun ya─čmursuz hali verilse ve yine de daha dikkatli olaca─č─▒z kb deseler bence daha ikna edici bi cevap olurdu, hatan─▒n tekrarlanmayaca─č─▒na olan g├╝venim artard─▒.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #30747
  • ├çocuklar anlamad─▒─č─▒n─▒z yer olursa sorun. K─▒zmayaca─č─▒m.
  • Komik bir ┼čey varsa hep beraber g├╝lelim

0 oylayan

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #30748

Herhangi bir dini inanca sahip miyiz_?

• Evet
  • Hay─▒r

0 oylayan

Evet Diyenler

• ─░nand─▒─č─▒m dinin gerektirdi─či ┼čeyleri yapmaya ├žal─▒┼č─▒yorum
  • ─░nand─▒─č─▒m dinin gerektirdi─či ┼čeyleri yap─▒yorum
  • Yapam─▒yorum
  • Yapm─▒yorum

0 oylayan

(Eren) #30749
  • Kramer
  • Elaine
  • George
  • Jerry

0 oylayan

( .) #30750

Yapamiyorum demek, ne bileyim yuzsuzluk gibi geliyor. Istesem yapardim. Isime gelmiyor Allah affetsin.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #30751

Y├╝zs├╝zl├╝k m├╝d├╝r bilmiyorum ama cidden d├╝nyevi ┼čeyler ├Ân planda olunca bu oluyor.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #30752

Jessica Jones 2.sezon be─čendinisim?

• Evet
  • Hay─▒r
  • Eh i┼čte

0 oylayan

2.sezon puaniniz ka├žt─▒r?

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6