Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Berkant) #30753

Iron FistÔÇÖin gelecek olan 2. sezonu hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz ?

• ─░lk sezondan daha iyi ama genel olarak vasat bir sezon olacak
  • ─░lk sezondan daha k├Ât├╝ rezil bir sezon olacak
  • ─░lk sezon ile ayn─▒ seviyede bir sezon olacak
  • ─░lk sezondan daha iyi ve genel olarak gayet iyi bir sezon olacak
  • Di─čer (Belirtiniz ?)

0 oylayan

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #30754

─░lk sezon da sonra 2.sezon da ba┼č yazar─▒ de─či┼čtirdiler. O y├╝zden umutluyum ama yinede bir Daredevil kadar iyi olaca─č─▒n d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Jessica Jones ve Luke Cage kadar iyi olsa da olur.

(Durukan ─░lkhan) #30755

┼×ahsen bug├╝n izledim ve daha ├Ânceden Goodbye, Christopher Robin sayesinde olduk├ža heyecanl─▒yd─▒m filme kar┼č─▒ ve beklentiminde bo┼ča ├ž─▒kmad─▒─č─▒n─▒ g├Ârmek sevindirdi. ┼×ahsen tek ba┼č─▒na o kadar etkilemez ama ruhani prequelÔÇÖi olarak g├Ârd├╝─č├╝m Goodbye, Christopher RobinÔÇÖi izleyip de ├Âyle bu filmi izlersen ├žok ├žok daha keyif al─▒r ├╝st├╝ne de h├╝z├╝nlenirsin. Ama yine de t├╝m bunlar uzun i┼č dersen de hak veririm.

(K├╝r┼čad the Falcone) #30756

Steven Spielberg hangisini ├žeksin istersiniz?

• Superman filmi
  • Star Wars filmi
  • Star Trek filmi

0 oylayan

(marko) #30757

Hi├žbirini.

(Mert ├ľzden) #30758

Bilerek mi yap─▒yorsunuz bunu bana karde┼čim?

(Umur) #30759

┼×u herifi adam yerine koymay─▒ b─▒rakabilir misinizÔÇŽ ├çocuklar i├žin bile film ├žekmesin gerekirse. Emekli olsun.

(John Watson) #30760

Nedir bu Spielberg nefretinin sebebi?

(Umur) #30761

Sadece d├╝┼č├╝k bir vizyona sahip ba┼čka bir ├Âzelli─či olmayan bir adama bak─▒p sineman─▒n alt─▒n ├žocu─ču diyemiyorum ├ž├╝nk├╝.

(John Watson) #30762

├çok abart─▒l─▒ ifadelerÔÇŽ ─░lki de ikincisi de.

(Mert ├ľzden) #30763

Ayn─▒ sene hem Jurassic Park hem de SchindlerÔÇÖs List filmini sinemalara sokabilen bir adam hangi galakside d├╝┼č├╝k vizyonlu olarak g├Âr├╝lebilir, ├žok merak ediyorum.

(marko) #30764

25 sene ├Ânceki ba┼čar─▒lara g├Âre bir y├Ânetmene niye i┼č verelim ki

(Mert ├ľzden) #30765

O konudan ba─č─▒ms─▒z konu┼čtum. Evsiz d├╝┼č├╝k vizyonlu gibi genel bir laf etmi┼č, ben de adam─▒n kariyerini genel d├╝┼č├╝nerek bir cevap vermek istedim.

2018 SpielbergÔÇÖ├╝n├╝n son derece bitik, tutkusunun t├╝kendi─čini d├╝┼č├╝nen biriyim bu arada. Ayn─▒s─▒ John Williams i├žin de ge├žerli.

(John Watson) #30766

Vefa Los AngelesÔÇÖda bir semt ad─▒ym─▒┼č.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #30767

─░lk sezonlar─▒ bile izlemedim. Kendimi a┼č─▒r─▒ ┼čansl─▒ hissediyorum.

(Salih Alp G├Âk├žek ) #30768

Steven Spielberg sinema tarihinin en ├Âzel y├Ânetmenlerinden biridir. Gelmi┼č ge├žmi┼č en iyi kamera kullanan y├Ânetmenlerdendir ayn─▒ zamanda. B tipi sinemay─▒ A kalitesine ta┼č─▒may─▒ ba┼čar─▒p, bir├žok ba┼čyap─▒t ├ž─▒karan ka├ž y├Ânetmen var Allah a┼čk─▒na?

(was never real) #30769

(Berkant) #30770

Iron FistÔÇÖin ilk 3 b├Âl├╝m├╝nden sonra dizi ne kadar vasat oldu─čunu g├Âzler ├Ân├╝ne sermeye ba┼čl─▒yor. JJ ise 1. sezon tempo s─▒k─▒nt─▒lar─▒na ra─čmen baz─▒ fakt├Ârler izlettiriyor. 2. sezon katbekat daha iyi bence. Luke CageÔÇÖin ise 1. sezonunu hi├ž sevmem. 2. sezonunun sadece 1. b├Âl├╝m├╝n├╝ izledim daha. Bitirince kesin yorum yapar─▒m. Onlar─▒n d─▒┼č─▒nda DaredevilÔÇÖdan s├Âz etme gere─či duymuyorum zaten ne kadar ba┼čar─▒l─▒ oldu─ču ortada. Punisher bunlar─▒n aras─▒ndan net en iyisi bence. Iron FistÔÇÖin 2. sezonundan ise umutluyum. D├╝┼č├╝n├╝nce bir CWÔÇÖnun Arrowverse pembe dizileri kadar vasat de─čiller. Yine de izlemek i├žin sebebin oluyor. Ton ve i┼členi┼č olarak klasik s├╝perkahraman dizilerinin d─▒┼č─▒nda bir ├žizgide ilerliyorlar. ─░zlesen de izlemesen de bir ┼čey kaybetmezsin :slight_smile:

Tamamen kendi fikirlerim

(John Watson) #30771

Bence de Spielberg eski Spielberg de─čil ama Lincoln olsun, Bridge of Spies olsun hi├ž fena filmler de─čildi.

Saving Private RyanÔÇÖ─▒n ba┼č─▒ndaki ├ž─▒kartma sekans─▒n─▒ ├Ârnek vermek istiyorum.

(Berkant) #30772

@Superman Yaln─▒z Daredevil ve Jessica Jones tam senlik diziler ha. Baya─č─▒ karanl─▒k ve ciddi atmosferdeler. Seversin sen :slight_smile: