Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #30954

Elbette ┼čiddet seviyor olu┼čumuz do─čam─▒z gere─či.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #30955

Her konuda ├žok iyi anla┼čt─▒─č─▒n─▒z i┼č arkada┼č─▒n─▒z─▒n sizin aksinize hak etmeyerek bulundu─ču konumda oldu─čunu ├Â─črenseniz kendisine olan bak─▒┼č a├ž─▒n─▒z de─či┼čir mi_?

• Evet de─či┼čir hakk─▒nda pek iyi d├╝┼č├╝nmem
  • Bilemiyorum
  • Hay─▒r de─či┼čmez o benim i┼č arkada┼č─▒m
  • Vay sinsi k├Âpek

0 oylayan

(evethearteyes) #30956

Ne bileyim lan unutmu┼čum :d

Bunu sorduk karde┼čim zaten, uzatma.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #30957

M─▒s─▒rdaki dededen miras kald─▒.

• Paray─▒ al─▒r an─▒nda s─▒rra kadem basar─▒m.
  • Ailemle payla┼č─▒r─▒m yahu canlar─▒m onlar benim
  • ├ťlkeyi terk ederim
  • Tamam─▒n─▒ ba─č─▒┼člar─▒m
  • Kalmaz
  • Bataca─č─▒ ba┼čtan belli bo┼č bele┼č i┼člerle bat─▒r─▒r─▒m

0 oylayan

(Cengiz) #30959

Yeni bir Netflix dizisi var, Insatiable diye. Traileri ┼č├Âyle b─▒rakay─▒m:

Olay ┼ču k─▒saca: Patty ad─▒nda bir k─▒z var lisede. Bu k─▒z ┼či┼čman ve okulda herkes taraf─▒ndan a┼ča─č─▒lan─▒yor ve hayat─▒ bir s├╝re b├Âyle devam ediyor. Bundan dolay─▒ ├žok ├╝z├╝l├╝yor falan filan i┼čte biliyorsunuz hikayeyi. Sonras─▒nda bir ┼čekilde veriyor kilosunu ve bu sefer herkes ona ba┼čka ┼čekilde bakmaya ba┼čl─▒yor falan ve o da o insanlardan intikam almak istiyor b├Âyle bir hikaye.
┼×imdi sorum ┼ču. Sizce bu izlenilebilir, insanlar─▒n zaman ay─▒rmas─▒ gereken bir i┼č mi? Yani bir kad─▒n ya da erkek ┼či┼čmanken kendi ├Âzg├╝venini olu┼čturam─▒yor ve sonra zay─▒flay─▒nca bu ├Âzg├╝veni olu┼čturup birilerinden intikam almaya ├žal─▒┼č─▒yor olmas─▒ ho┼č bir ┼čey mi?
  • Evet
  • Hay─▒r

0 oylayan

Peki b├Âyle bir diziyi izler misiniz?

• ─░zlerim
  • ─░zlemem

0 oylayan

(Thomas Jason Wardstone) #30960

E─čer a─č─▒r bir torpille oraya gelmemi┼čse onun yerini neden k─▒skanay─▒m, ┼čans y├╝z├╝ne g├╝lm├╝┼čt├╝r belki. Ben de ├žal─▒┼č─▒r ben de ayn─▒ konuma gelebilirim rahatl─▒kla de─čil mi? K─▒skan├žl─▒─č─▒n ve bu tarz bir nefretin insanlar─▒n elde edemedikleri ┼čeyler y├╝z├╝nden hissedildi─čine inanan birisiyim.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #30961

Ankete verdi─čim oy yanl─▒┼č anla┼č─▒lmas─▒n diye yaz─▒yorum sadece: ─░steyen izler, kad─▒n─▒n yapt─▒─č─▒ i┼či etik olarak do─čru bulmuyorum ama bunu insanlar─▒n izleme h├╝rriyeti var. Sen ho┼č bulmuyor olabilirsin ama change.org kampanyas─▒ ba┼člatmak da inan─▒lmaz sa├žma bir ┼čey.

(Cengiz) #30962

Ben dizi ile alakal─▒ hi├žbir ┼čeyi sevmedim ama evet kabul ediyorum sa├žma bir davran─▒┼č.

(Geek Velet) #30963

Haha, ben diziyle ├žok e─členirim, te┼čekk├╝rler. Az─▒c─▒k s├╝rreallik de katsalar diziye, oooh.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #30964

Ya bu dizi zaten The CW dizisi olacakÔÇÖken The CW onay vermeyince Netflix ald─▒ diziyi.

(Umur) #30965

Anlat─▒m g├╝zel, i├žten i├že her insanda b├Âyle bir ┼čeyin oldu─čunu ben de d├╝┼č├╝n├╝yorum, ancak bana g├Âre bast─▒rmak yerine, daha ├žok gitgide b├╝y├╝yor bizim i├žimizdeki bu canavar. Abs├╝rtle┼čiyor, geli┼čen d├╝nyayla birlikte o da geli┼čiyor, farkl─▒ y├Ântemler yarat─▒yor, farkl─▒ yollarla giriyor hayat─▒m─▒za, daha da b├╝y├╝meye ba┼čl─▒yorÔÇŽ

Neyse, bu zaten bana g├Âre ├žok net ve belli olan bir ┼čeydi. Ben soruyu bunun i├žin sormam─▒┼čt─▒m, acaba farkl─▒ d├╝┼č├╝nen arkada┼člar ├ž─▒kar m─▒, eskisi gibi tart─▒┼čmalar ├ž─▒kar─▒r m─▒y─▒m diye atm─▒┼čt─▒m.

Bunu yazma sebebim de ┼čeydi, @evethearteyes sorusunu att─▒─č─▒ s─▒rada, habere t─▒klamaya gerek olmad─▒─č─▒n─▒ s├Âylemesine ra─čmen anketteki 3 oya kar┼č─▒l─▒k habere 9 t─▒klama vard─▒. Haber dedi─čime de bakmay─▒n, i─čren├ž bir resim sadece. Ben de oradan giderek acaba ayn─▒ ki┼čiler hay─▒ra basar da biz de tart─▒┼č─▒r m─▒y─▒z dedim. Olmad─▒ tabii, ba┼čkalar─▒ hay─▒ra bast─▒. Onlarla da bu post ├╝zerinden tart─▒┼čaibliriz, nas─▒l oluyor da ┼čiddeti sevmiyor mu┼čuz insanl─▒k olarak merak ediyorum.

├ç├╝nk├╝ en k├╝├ž├╝k kazada bile her i┼či b─▒rakarak kazay─▒ izleyen, birisi kavga etti─činde ay─▒rmak yerine izleyen ve heyecanlanan, birileri lin├ž edildi─činde veya k├Ât├╝ ┼čeyler ya┼čanmaya ba┼člad─▒─č─▒nda araya giren sadece bir avu├ž ki┼činin yan─▒nda izleyen tonlarcay─▒ i├žeren bir ─▒rk─▒z. ─░nsanlar ┼čiddeti seviyor, bu y├╝zden de ya┼čanan ├žo─ču k├Ât├╝ ┼čey ya┼čanmaya devam ediyor.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #30966

90ÔÇÖ lar T├╝rk Pop M├╝zi─činin EN SEVD─░─×─░N─░Z 3 ─░smi. Listede olmayanlar i├žin ├╝zg├╝n├╝m en fazla 25 malumunuz.

• ├çelik
  • ─░zel
  • Tarkan
  • Burak Kut
  • Kenan Do─čulu
  • Mustafa Sandal
  • Sezen Aksu
  • Kerim Tekin
  • Levent Y├╝ksel
  • Bar─▒┼č Man├žo
  • Nazan ├ľncel
  • Candan Er├žetin
  • Demet Sa─č─▒ro─člu
  • G├╝l┼čen
  • Sertap Erener
  • Ye┼čim Salk─▒m
  • Y─▒ld─▒z Tilbe
  • Hakan Peker
  • Fatih Erko├ž
  • Ali G├╝ven
  • Mirkelam
  • A┼čk─▒n Nur Yengi
  • Ay┼čeg├╝l Aldin├ž
  • Asya
  • Harun Kol├žak

0 oylayan

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #30967

Erkeklerin en do─čal imaj─▒ nedir_?

• Sa├ž sakal bak─▒m─▒
  • G├Âbe─či i├žeri ├žekmek

0 oylayan

(Challenge Tv) #30968

En Schwifty Rick and Morty karakteri

• Rick Sanchez
  • Morty Smith
  • Mr. Poopybutthole
  • Pickle Rick
  • Mr. Meeseeks
  • Scary Terry
  • Birdperson
  • Krombopulos Michael
  • Squanchy
  • Butter Robot
  • Summer Smith
  • Evil Morty
  • Snuffles
  • Noob-Noob
  • Tiny Rick
  • Beth Smith
  • Abradolf Lincler
  • Jaguar
  • Unity
  • Ice T
  • Jerry Smith
  • Pencilvester
  • Ants-In-My-Eyes Johnson
  • The Cromulons
  • Stealy

0 oylayan

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #30969

:persevere:

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #30970

Abi bu anket ÔÇťyap─▒lmas─▒ gereken, ger├žekte olanÔÇŁ olmu┼č biraz.

(Umur) #30971

Size g├Âre h─▒rs─▒zl─▒k yap─▒lmamas─▒ gereken ahlaks─▒z bir k├Ât├╝l├╝k m├╝d├╝r?

• Evet.
  • Duruma g├Âre de─či┼čir.
  • Hay─▒r.

0 oylayan

├ťlkenizdeki ter├Âr problemleri ve sava┼č y├╝z├╝nden ka├žarak ba┼čka bir ├╝lkeye m├╝lteci olarak gitti─činizi d├╝┼č├╝n├╝n, hi├žbir ┼čekilde ge├žiminizi sa─člamak i├žin bir i┼č bulam─▒yorsunuz bunun en b├╝y├╝k nedeni de ─▒rk├ž─▒l─▒k. Gitti─činiz ├╝lke de sizlere ne yaz─▒k ki bir yard─▒m yapam─▒yor. Ailenizin ve kendi karn─▒n─▒z─▒ doyurmak i├žin h─▒rs─▒zl─▒k yapar m─▒yd─▒n─▒z?

• Evet.
  • Hay─▒r.

0 oylayan

Peki, d├╝┼č├╝k bir tabakada ya┼čayan birisisiniz. E─čer o ay bir ka├ž defa d─▒┼čar─▒ya ├ž─▒karsan─▒z o ay─▒ ya zar zor ya da bor├ž i├žerisinde ge├žiriyorsunuz. Bu sefer, ki┼čisel zevkleriniz i├žin h─▒rs─▒zl─▒k yapar m─▒yd─▒n─▒z?

• Evet.
  • Hay─▒r.

0 oylayan

(Challenge Tv) #30972

h─▒rs─▒zl─▒k ne olursa olsun ahlak d─▒┼č─▒d─▒r elimiz kazma tutukca dilenmek dahi k├Ât├╝

(Umur) #30973

Bence empati eksikli─či i├žerisinde ├žok kal─▒p ve sisteme ba─čl─▒ cevaplar veriyorsun.

(Challenge Tv) #30974

bence maddi hi├ž bir su├ž mubbah de─čildir mesela gerekli anlarda cinayet bile mubbaht─▒r ama maddi su├žlar mubbaht─▒r