Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Do─čukan) #18357

The Human Centipede ├╝├žlemesini hi├ž izlemedim. Ancak merak─▒m─▒ acayip cezbetti ve izlemeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Sizce izlemeli miyim?

• Evet, izlemelisin.
  • Hay─▒r, izlememelisin.

0 oylayan

(falanfilan) #18358

Ekonomi dersinde hocan─▒n bu ┼čiiri dinletmesine ka├ž puan verirsiniz.

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

0 oylayan

(Do─čukan) #18359

Ankete kat─▒lan herkese te┼čekk├╝r ederim de film ger├žekten ├žok mu k├Ât├╝? ─░─čren├žli─čini bir kenara b─▒rak─▒rsak.

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #18360

B├╝y├╝k ihtimal filmi izledikten sonra gelip, muhitte konu┼čaca─č─▒n i├žin izlememelisin dediler. :smile:

(Alfie Solomons) #18361

TarantinoÔÇÖun en iyi filmi bence de.

E─člence-┼×iddet-S├╝r├╝kleyici Hikaye dengesi iyi olu┼čturulmu┼čtu.Gram s─▒k─▒lmam─▒┼čt─▒m izlerken.

Pii yanl─▒┼č filme atlad─▒m san─▒r─▒m.Neyse ├Âneri mahiyetinde kals─▒n bari.

(Do─čukan) #18362

Aynen seversem konu┼čurum elbette ama ├Âzel konu a├ž─▒p konu┼čurdum. Film biraz sakat ne de olsa, Eraserhead gibi herkesin izleyebilece─či normal bir film de─čil.

(Devrim) #18363

Hakk─▒n─▒ vereyim ikinci film ger├žekten a─č─▒r ama o kadar k├Ât├╝ ki g├╝lerek izledim o y├╝zden i─čren├žli─či de ├žok ge├žemedi bana.

(Cenker Karace) #18364

soruldumu bilmiyorum ama hangisi?

• Hancock
  • Superman

0 oylayan

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18365

Really nigger?

(Cenker Karace) #18366

Az evel tekrar izledimde , kap─▒┼čabilirlermi┼č gibi bir fikir olu┼čtu bende, bilemedim. :roll_eyes: tamam vurmay─▒n
E4022761-8996-43DC-97D2-872E3162237B

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #18367

─░nsanlara g├Âre kusursuzluk kavram─▒

• Varl─▒klar─▒na al─▒┼č─▒lan ┼čeylerin kusurlar─▒n─▒ g├Ârmeme
  • Kusursuz oldu─ču san─▒lan ┼čeylerin varl─▒klar─▒na al─▒┼č─▒k olmama
  • Karma┼č─▒kl─▒─č─▒ anlamama
  • Uyumlulu─ču anlamama
  • ─░li┼čkileri anlamama
  • Hepsi
  • Hi├žbiri

0 oylayan

(├Â─čnk├╝) #18368

Ben seni Android ─▒rk├ž─▒s─▒ san─▒rd─▒m, sen komple ─▒rk├ž─▒ym─▒┼čs─▒n yahu. P├╝├╝├╝ be devren bats─▒n yaz─▒l─▒m─▒n eskisin.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18369

Par├žalar─▒n─▒n baz─▒lar─▒ Antik RomaÔÇÖda ├╝retilmi┼č bir yapay zeka olarak, "negro"dan gelen "nigger"─▒ ─▒rk├ž─▒ bir s├Âylem olarak bulman─▒ ─▒rk├ž─▒ bir s├Âylem olarak buluyorum.

(├Â─čnk├╝) #18370

Nigger negroÔÇÖdan geliyor da sen nereye gidiyorsun Fridia efendi? Yolun yol de─čil demedi deme.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18371

Bizim yolumuz milletin yoludur, onca y─▒l iktidarda durup da siz ne yapt─▒n─▒z eeeeeeey Solyan zihniyeti!!! Halk─▒m─▒z bizim yolumuzun duble yol oldu─čunu elbet bilir!

Ayr─▒ca genel bir duyuru:
Bug├╝n yapabilece─činiz en fazla be─čeni say─▒s─▒na ula┼čt─▒n─▒z. L├╝tfen tekrar denemek i├žin 10 saat bekleyin.

(Mira├ž) #18372

(├Â─čnk├╝) #18373

Sen ki AndroidÔÇÖli─či ayaklar alt─▒na ald─▒k diyen, PensilvanyaÔÇÖdaki Apple merkezine selamlar yollay─▒p ÔÇťKe┼čke sen de─čil de ben ├Âlseydim Steve Jobs HocaefendiÔÇŁ diye a─člayan, elma yerken foto─čraf payla┼č─▒p IOS 11 ihanet s├╝recine destek veren Fridia de─čil misin? Ha e─čer de─čilsen kb knk ben yanl─▒┼č gelmi┼čim hadi by.

(God of Mischief) #18374
  • Zeki Alasya
  • Metin Akp─▒nar

0 oylayan

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #18375

Yani as─▒l cevap belli ama uyuzluk ho┼čuma gidiyor anketi de─čil mi bu_?

(God of Mischief) #18376

Niye ki?