Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(fza) #18397

Hala unutamad─▒─č─▒n─▒z biri var m─▒?(Platonik, sevgili, fl├Ârt vs farketmez)

• Var.
  • Yok.

0 oylayan

(Liquidman) #18398

Neresinde

(Must) #18399

Buca kanka DEU luyuz biz de xd

(Liquidman) #18400

Ben Torbal─▒ÔÇÖdan gidiyom her g├╝n :frowning:

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #18402

Yapma yapmaÔÇŽ

(Must) #18403

Ma┼čallah hocam seninki de az yol de─čil, nas─▒l ├žekiyosun

(Liquidman) #18404

┼×ark─▒lar, t├╝rk├╝ler, kitaplar vb bir tak─▒m k├╝lt├╝r aktiviteleriyle zaman ge├žiyor i┼čte. Al─▒┼čt─▒m say─▒l─▒r :smiley:

(Must) #18405

─░yi bari :smiley: yol ge├žmez ba┼čka t├╝rl├╝ :smiley: T─▒naztepeÔÇÖde misin yoksa e─čitimde falan m─▒ ?

(Liquidman) #18406

T─▒naztepedeyim. Senin b├Âl├╝m ne?

(Must) #18407

Ben de T─▒naztepedeyim. Bilgisayar m├╝hendisli─či b├Âl├╝m├╝m de, tak─▒lal─▒m istersen bi ara :smiley:

(Liquidman) #18408

Olur tabii :smiley: S─▒nav haftas─▒ biitince haberle┼čelim. Bu aralar her g├╝n s─▒nav─▒m biter bitmez ac─▒m─▒ ya┼čamak i├žin kendimi eve at─▒yorum ├ž├╝nk├╝ :smiley: Varsa ba┼čka DEU lu onlar da bulsun bizi o arada

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #18409

@MustafaOzsarac @Berkmoon tek soruyla nas─▒l kaynastirdim sizi ama :grinning:

(Must) #18410

Bir DEUlu da @Greennight var diye biliyorum :smiley: S─▒nav haftan bitince haber et bari, benimki bitti ge├žen hafta :smiley:

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #18411

Buyur karde┼čim @Greennight yerine ben cevapl─▒y─▒m.

(Sahiplenen erkek postu)

(Liquidman) #18412

Bu cuma bitiyor. Bitince yine haber veririm. Hay─▒rl─▒ ve ge├žmi┼č olsun :smiley:

Do─ča han─▒m bizimle DEUÔÇÖlu muhitkarlar toplant─▒s─▒nda sosyalle┼čmek ister mi diye merak ediyorduk da

(ÔǬYa arkada┼člar Marvel ├žocuk├ža diyenler cidden s─▒kt─▒ art─▒k.13 ya┼č─▒nda ├žocuklar Dark Knight izliyor karanl─▒k efekt g├Âr├╝yor sonra buraya geliyor hemen ''off ├žok b├╝y├╝k i┼či filmm marvel ├žok ├žocuk├žaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost RiderÔÇČ) #18413

Bilmiyorum aram─▒zda konu┼čtuktan sonra izin verirsem gelir karde┼čim.

(Liquidman) #18414

Ben b├Âyle ma├žoluk yapmam rahat olabilirsin @Maeyrea :relaxed:

(Must) #18415

Krizi f─▒rsata ├ževirmek level ka├ž bu kfjgh

(God of Mischief) #18416

Yetenek i├žin de─čil zaten hangisini daha ├žok seviyorsunuz gibi d├╝┼č├╝nebilir.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #18417

E┼čit