Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(├Â─čnk├╝) #18439

@Audomarus_Fridia Shall we?

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #18440

─░kilemde kald─▒─č─▒n─▒zda _?

• Akl─▒mdan ilk ge├žen ┼čeyi yapar─▒m
  • Akl─▒mdan ikinci ge├žen ┼čeyi yapar─▒m
  • Hi├žbir ┼čey yapmam
  • Karar vermem ├žok uzun s├╝rer

0 oylayan

(Do─čukan) #18441

Bu hafta vizyona giren Justice League filminin y├Ânetmeni olan Zack SnyderÔÇÖ─▒n en iyi filmi sizce hangisi?

• Dawn of the Dead (2004)
  • 300 (2006)
  • Watchmen (2009)
  • Sucker Punch (2011)
  • Man of Steel (2013)
  • Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

0 oylayan

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18442

IÔÇÖm tired from this neverending war. We fix a sentence, thousands of others appear.

(Volkan ┼×ahin ) #18443

├ľh├ÂmÔÇŽ appear ├ľh├ÂmÔÇŽ

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18444

Even a man who is pure in heart and says his prayers by night, can make a grammatical error.

(Do─čukan) #18445

Look sir, i am see and understand my very unfortunate mistake. I assure you, this kind of mistake will never repeating. By the way, Mister and Misses Brown, ordered Pizza with Potato Fries. And, Shrek eat all of them.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #18446

MoSÔÇÖa oy vermeyen arkada┼člar─▒ k─▒n─▒yorum.

(Volkan ┼×ahin ) #18447

(Do─čukan) #18448

I─▒─▒─▒yyyyiii Nolan filmi karakteri :nauseated_face:

(Gizem) #18449

Haterl─▒─č─▒n yeni bir boyutuyla daha kar┼č─▒la┼čm─▒┼č olduk

(Must) #18450

Sen Nolan filmi izlemedim dememi┼č miydin ? Filmleri izlemeden nas─▒l bu kadar nefret edebiliyosun valla helal.

(Do─čukan) #18451

Ne zaman demi┼čim bunu. 6 tane filmini izledim. Sinema severli─čimin geli┼čmedi─či d├Ânemde 5 filmini izlemi┼čtim. Dunkirk filmini de g├Âmmek i├žin izlemi┼čtim.

(Umur) #18452

giphy

(Do─čukan) #18453

Nolan ile ilgili zihnimde canland─▒rabildi─čim tek iyi ┼čey ama o da Heath LedgerÔÇÖ─▒n ba┼čar─▒s─▒.

(Volkan ┼×ahin ) #18454

D├╝┼č├╝ncelerini payla┼čt─▒─č─▒n i├žin te┼čekk├╝rler.

(Do─čukan) #18455

Beni yarg─▒lamay─▒n l├╝tfen benim bu hayatta HaterÔÇÖ─▒ oldu─čum sadece ├╝├ž ┼čey var: Biri Marvel Cinematic Universe, Di─čeri Sinema Sanat─▒n─▒ lekeleyen sa├žma sapan Yerli Filmler, bir di─čeride Christopher Nolan filmleri.

(elif) #18456

Michael Bay gibi envai ├že┼čit y├Ânetmen varken Nolan hater─▒ olmak da ne bileyimÔÇŽ

(Liquidman) #18457

─░lk g├╝nlerde kaliteli biri sanm─▒┼čt─▒k, Nolan g├Âmerek ├╝st├╝n sinema izleyicisi olmaya ├žal─▒┼čan ek┼čici ├ž─▒kt─▒ÔÇŽ Kimli─či ortaya ├ž─▒k─▒nca pis espriler yapmaya ba┼člad─▒ banland─▒ falanÔÇŽ

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #18458

En babacan ye┼čil├žam abisi_?

• Kadir Savun
  • Hulusi Kentmen
  • M├╝nir ├ľzkul
  • Nubar Terziyan

0 oylayan