Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Geek Velet) #18459

Grammatical symbols, pictures the character. the thing ─▒ tried to explain wasnÔÇÖt a an insult,
it was just a discourse

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18460

Irony thoÔÇŽ

(Hakan) #18462

Londra m─▒ buras─▒ karde┼čim seviye nerelerdeÔÇŽ Come to ─░stanbul.

@Ege_Topoyan @Audomarus_Fridia

(Geek Velet) #18463

Come to Anadolu :rofl:

(Do─čukan) #18464

Berkay ama ben samimi Nolan sevmiyorum. Ne yapay─▒m dostum sevmiyorum adam─▒. Yalan m─▒ s├Âyleyeyim seviyorum diyip falan. Sevmiyorum i┼čte.

Bu arada Michael Bay gibi adamlar─▒ zaten y├Ânetmenden saym─▒yorum ben. O y├╝zden onun ad─▒n─▒ bile anm─▒yorum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18465

Yalan s├Âyleme de ne zaman Nolan ile ilgili bir ┼čey ge├žse

Tarz─▒ baya─č─▒ bir tepki de verme.

(Liquidman) #18466

15:45ÔÇÖten sonras─▒n─▒ izlesene hahaha

(Do─čukan) #18467

Sure. I will not do that. You can trust me. But i am honest to hate Chris Nolan. His movies are so Cliche and Boring for me. I never understand how this man have so much fans and good critic scores.

@Berkmoon tamam bak─▒yorum :slight_smile:

(Hakan) #18468

Kutsal─▒m─▒za laf ettirmeyiz, yallah Eraserhead mahallesine. :alien:

(Do─čukan) #18469

Ben k├╝lt├╝rl├╝ oldu─čum i├žin Kubrick ve Lynch seviyor de─čilim, Nolan gibi adamlar─▒n filmlerinden s─▒k─▒ld─▒─č─▒m i├žin Kubrick ve Lynch seviyorum. :wink:

Not: The Shining en iyi korku filmi olmayabilir bence ya. The Shining filmini ├žok sevememi┼čtim ben, kitab─▒n─▒ okuyaca─č─▒m bakal─▒m onu baya sevecekmi┼čim gibime geliyor.

(God of Mischief) #18470

Ne se├žilecek olursa olsun her zaman yaz─▒ tura atar─▒m.

(Mrs Mercedes'i Ar─▒yor) #18471

image

(Do─čukan) #18472

Yazd─▒─č─▒m ┼čeyi anlayamam─▒┼čs─▒n.

(Mrs Mercedes'i Ar─▒yor) #18473

Anlad─▒m ama bir c├╝mleye ├Âyle ba┼člaman gene de g├╝ld├╝r├╝yor insan─▒

(Do─čukan) #18474

Yine de kas─▒t etmedi─čim bir ┼čeyi ├Âyleymi┼č gibi g├Âstermen ho┼čuma gitmedi.

(Mira├ž) #18475

─░lgin├ž ama bu sefer hakl─▒.

(Berk) #18476

Senin Kubrick falan sevmenin sebebi ben k├╝lt├╝rl├╝ g├Âr├╝n├╝r├╝m herkes bana sayg─▒ duyar, pop├╝ler k├╝lt├╝r├╝ de boklay─▒nca b├Âylece her yerde sivrilirim kafas─▒. Bunun sebebi de hen├╝z ya┼č─▒n─▒n k├╝├ž├╝k olmas─▒. 18 ya┼č─▒ndas─▒n b├╝y├╝k ihtimalle ergenlikten ya yeni ├ž─▒kt─▒n ya da sonlar─▒ndas─▒n bu da hen├╝z karakterini oturtmaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ g├Âsteriyor. Baya─č─▒ narsistlik var ayr─▒ca o zamanla d├╝zelmez kendin d├╝zeltmen laz─▒m. Fikirlerin genel ge├žer do─črular de─čil sadece senin d├╝┼č├╝ncelerin bunun fark─▒na vard─▒─č─▒n zaman senin ad─▒na hayat daha g├╝zel olur. D─▒┼čar─▒dan g├Ârd├╝─č├╝m├╝ s├Âyl├╝yorum ben k─▒r─▒lma.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18477

Kat─▒lm─▒yorum. MuhitÔÇÖin Y├╝zleri ba┼čl─▒─č─▒nda g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla o ya┼č civar─▒nda olan ├žok insan var. E─čer ├Ânerme do─čru olsayd─▒ benzer bir patterni onlarda da g├Âzlemliyor olmam─▒z gerekirdi.

(Geek Velet) #18478

O zaman let the ANKET begin.

0 oylayan

(Berk) #18479

Herkes i├žin ge├žerli bir durum de─čil ki, Do─čukan ├Âzelinde ve onun gibi davranan arkada┼člar ├žok g├Âr├╝yorum ger├žek hayatta. Onun i├žin ├Âyle dedim. O ya┼čta herkes ├Âyle olacak diye bir durum yok.