Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Geek Velet) #18500

Ya┼čad─▒─č─▒m yerde Allah Sa─čc─▒lar─▒n Belas─▒n─▒ versin desem dayak yerim.

(Kid A) #18501

Hi├žbir zaman d├╝┼č├╝ncelerimi iletme konusunda s─▒k─▒nt─▒ ya┼čamad─▒m. Ancak d├╝┼č├╝ncelerimin bana geri d├Ân├╝┼čleri konusunda bir├žok kez hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─črad─▒m.

(Geek Velet) #18502

ABBA Ne?

(Do─čukan) #18503

Geeklerden Olu┼čan bir Defenders ekibi kurulacak olsa liderinin kim olmas─▒n─▒ isterdiniz?

• Can T├╝rkdo─čan
  • ├ľmercan G├╝ldal
  • Berk G├╝n
  • Hasan Yal├ž─▒n

0 oylayan

(fza) #18504

(Liquidman) #18505

├ľyle deme o─člum sen de :smiley: Biraz sert de─čil mi sence de? :smiley:
Dayak yemekte hakl─▒s─▒n demek anlam─▒na gelmiyor tabii ki yanl─▒┼č anla┼č─▒lmas─▒n

(Do─čukan) #18506

Sizce Doctor Who dizisinde DoktorÔÇÖu en iyi canland─▒ran akt├Âr kimdi?

• Christopher Eccleston
  • David Tennant
  • Matt Smith
  • Peter Capaldi

0 oylayan

(Mert ├ľzden) #18507

Ki┼či veya ki┼čilere hakaret etti─činizde, dayak yemeniz cidden o kadar da tuhaf m─▒?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18508

├ľb├╝r DoctorÔÇÖlar?

(Kid A) #18509

HE IS THE FUCKIN DOCTOR karde┼čim, gerisi yalan.

(Do─čukan) #18510

Modern Seri ayr─▒ Klasik Seri ayr─▒. Ama ┼čahsen ben de William Hartnell d├Ânemini izlemi┼č biri olarak o Amcay─▒ ├žok sevmi┼čimdir.

(Winston Smith) #18511

Kartal yar─▒ Turkiye de ya┼č─▒yorum dene bilir yazlar─▒ ve okul tatillerinde Turkiye deki evmizde ya┼č─▒yorum onun d─▒┼č─▒nda okul hayat─▒ yurtd─▒┼č─▒.
Ulan ben babas─▒ Akp se├žmeni ve Erdo─čan fanati─či olan bir adam─▒m nas─▒l ├Âzg├╝rce d├╝┼č├╝ncelerimi s├Âylememi beklersin ey muhit.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #18512

Vay arkada┼č Matt Smith sonlarda olur diyordum 1. ┼ču an benden ba┼čka sevende varm─▒┼č demek ki.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18513

+1

(*kahkaha atan ├žay barda─č─▒*) #18514

Capaldi ve Tennant varken,MattÔÇÖin birinci s─▒rada oldu─čunu g├Ârmek beni bir miktar ├╝zd├╝ÔÇŽ

(├Â─čnk├╝) #18515

┼×u MuhitÔÇÖin net en zor anketi. Belli aral─▒klarla yap─▒l─▒yor en iyi Doctor anketi ve ben her seferinde oy kullan─▒rken terler d├Âk├╝yorum.

(Umur) #18516

Do─čru yolu bulmu┼čsun ama :+1:

(├Â─čnk├╝) #18517

Her seferinde karars─▒zl─▒k ya┼č─▒yorum. Bu ankette de en ba┼čta TennantÔÇÖa oy vermi┼čtim. Daha sonra bunu Capaldici─čime yapamam dedim :sweat_smile:

(Umur) #18518

Doctor WhoÔÇÖdan devam o zaman. Hangi performans sizi daha ├žok etkilemi┼čti?

• David Tennant
  • Matt Smith
  • Peter Capaldi

0 oylayan

Kalbimizdesin Christopher Eccleston.

(Kid A) #18519

Bu nerede g├╝zel karde┼čim?