Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(falanfilan) #18520

Yapmay─▒n bunlar─▒n ben capaldi gelince b─▒rakm─▒┼čt─▒m tekrar ba┼člayas─▒m geliyor.

(Umur) #18521

Oy verenleri g├Âster dememi┼čim :sweat_smile: Di─čer anketle farkl─▒l─▒klar─▒ merak etmi┼čtim oysa ki.

(├Â─čnk├╝) #18523

Kurban─▒n─▒z olay─▒m yapmay─▒n b├Âyle anketler. VEREM─░YORUM OY. Akhaten SpeechÔÇÖe oy veremedi─čim i├žin ac─▒ ├žekiyorum ┼ču an. Ayr─▒ca Heaven Sent varken Zygon Inversion koymak hi├ž olmam─▒┼č.
Oyumu de─či┼čtirip AkhatenÔÇÖi se├žmi┼čtim ama vazge├žip tekrar DoctorÔÇÖs ChoiceÔÇÖsu se├žtim. ÔÇťI could do so much more!ÔÇŁ derken nas─▒l verebilirim ├ž─▒ld─▒r─▒cam.
Biraz daha kafa yorarsam ÔÇťTake it, take it all baby.ÔÇŁ kazanacak :tired_face:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18524

Rings of Akhaten muhte┼čem bir ┼čey ya. Heaven SentÔÇÖte Breaking the Wall da ├Âyle.

(Umur) #18525

Ge├žti ya, bo┼čver.

Heaven Sent tabi ki de harika ama, ne bileyim bireysel oyunculuk performans─▒ olarak Zygon InversionÔÇÖda daha etkili bence.

@elpis :smiling_imp:

(B─░LM─░YORUM!!!) #18526

Biri ben miyim acaba?

(anon17803553) #18527

10 dkd─▒r Akhaten SpeechÔÇÖi mi yoksa DoctorÔÇÖs ChoiceÔÇÖu mu se├žsem diye k─▒vran─▒yorum. Akhaten SpeechÔÇÖi se├žtim, Tennant affetsin. :frowning: ÔÇťTake it, take it all baby.ÔÇŁ ├žok epik be.

(├Â─čnk├╝) #18528

I walked in universes where the laws of physics were devised by the mind of a madman! And I watched universes freeze and creation burn! I have seen things you wouldnÔÇÖt believe! I have lost things you will never understand! And I know things, secrets that must never be told, knowledge that must never be spoken! Knowledge that will make parasite gods blaze!

┼×u k─▒sm─▒ m├╝kemmel ya.

(Umur) #18529

Oyunculu─ču da zaten kopuyor gidiyor bu sahnede.

(Bo┼č ─░nsan) #18531
  • Rick Grimes
  • Walter White

0 oylayan

(Geek Velet) #18532

Bence @FordPrefect yine sarho┼č olur.

(Geek Velet) #18533

Bu y─▒lki en k├Ât├╝ notunuz?

• 0
  • 0-10
  • 10-20
  • 20-30
  • 30-50
  • 50-60
  • 60-70
  • 70-85
  • 85-90
  • 90-100
  • 100

0 oylayan

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18534

G├╝ne verdi─čimiz not filan m─▒?

(Hakan) #18535

S─▒navlarda al─▒nan notlar─▒ kastediyor galiba.

Se├ženeklerde bo┼č ka─č─▒tta olmas─▒ laz─▒m.:grin:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #18536

G├╝ne nas─▒l ba┼čl─▒yoruz_?

• Ba┼člam─▒yorum
  • Zar zor uyanabiliyorum
  • Beni yataktan kaz─▒yorlar
  • Gayet enerjik

0 oylayan

(Do─čukan) #18537

Filmler i├žin ├ž─▒kan DirectorÔÇÖs Cut, The Final Cut, Ultimate Edition vesaire gibi ┼čeylerle ilgili ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz?

• Harika, sevdi─čim filmlerle ilgili ekstra sahnelerden g├╝zel ne var?
  • Pfff, bir film Sinemaya hangi versiyonu ile girdiyse o versiyon filmin kendisidir. Ben bilmem Direkt─▒rs Kat, Mirekt─▒rs Kat!

0 oylayan

(├Â─čnk├╝) #18538

Blade Runner geldi akl─▒ma, of kors sipe┼čy─▒l kat

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #18539

Tabi bu demek de─čil ki ┼čikayet├ži de─čilim. Sinemada kesilmesin sahneler. Zaten insanlar art─▒k pek DVD alm─▒yorlar.

(Do─čukan) #18540

Aynen benim sevmememin sebebi, bu sanat─▒n ad─▒ Sinema, DLC de─čil yani ben Sinemada izleyece─čim Versiyonu benimserim. Ki asl─▒nda daha 6 ay ├Âncesinde acayip DVD alan ve DVDlerle ilgili her┼čeyi ara┼čt─▒ran bir insan olarak ├╝lkemizdeki DVDlerde o kadar da DirectorÔÇÖs Cut opsiyonu yok. Tabii Blade Runner ve Apocalypse Now gibi filmler ise direkt Sinema Versiyonlar─▒ yerine Y├Ânetmenin Kurgusu versiyonlar─▒ ile sat─▒l─▒yorlar. Onlar istisna.

(├Â─čnk├╝) #18541

Sinema versiyonu se├žen vatan hainidir (me acting like a robot).