Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(hal─▒, kilim, travel) #18562

Janr─▒na*

(Do─čukan) #18563

En ─░yi Stephen King kitab─▒ sizce hangisi?

Not: Stephen KingÔÇÖin ├ž─▒kartm─▒┼č oldu─ču her kitab─▒ koymad─▒m ancak bilinenlerden hi├žbirini atlamad─▒─č─▒ma eminim. Atlad─▒ysam ┼čayet can─▒m sa─čolsun de─čil mi? :smile:

• Carrie (1974)
  • SalemsÔÇÖ Lot (1975)
  • The Shining (1977)
  • The Stand (1978)
  • The Dead Zone (1979)
  • Firestarter (1980)
  • The Mist (1980)
  • Kujo (1981)
  • Different Seasons with The Shawshank Redemption (1982)
  • Christine (1983)
  • Pet Semetary (1983)
  • Skeleton Crew (1985)
  • IT (1986)
  • Misery (1987)
  • Dolores Claiborne (1992)
  • The Green Mile (1996)
  • 22/11/63 (2011)
  • Mr. Mercedes (2014)
  • Revival (2014)
  • The Dark Tower (├že┼čitli)

0 oylayan

(hal─▒, kilim, travel) #18564

Bilemedim ┼čimdi. Ekmek olmazsa olmaz de─čil midir?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #18565

Ekmeksiz sandvi├ž de g├Ârd├╝m ben, salam aras─▒ filan. Sonu├žta dondurma sandvi├žler filan da var. ─░ki tam olarak tek par├ža olmayan yenilebilir malzeme aras─▒na konulmu┼č yenilebilir malzeme veya malzemelerden olu┼čmu┼č yenilebilir malzemeye sandvi├ž denir, diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(hal─▒, kilim, travel) #18566

Bunlar sandvi├žten ziyade, ┼čekil itibariyle sandvi├že g├Ânderme yapan yiyecekler bence.

G├Ânderme demi┼čken

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #18567

Arkada┼člar─▒m─▒n bir ka├ž kez ÔÇśÔÇśgeekyapar─▒ biliyor musun yaÔÇÖÔÇÖ demi┼člikleri var. Hepsinde de ├Ânce hi├ž bilmiyor gibi yap─▒p sonra ''He biliyorum ya. Fragman falan payla┼č─▒yorlar diye takip etmi┼čtim bir ara, bir ka├ž i├žeri─čine de bakt─▒m ├žok gereksiz g├Âm├╝yorlar her ┼čeyi. Ben pek sevmedim. Oyungezer daha iyi bence" diye yalan s├Âyl├╝yorum. Buray─▒ bulacaklar da benim i├žin buran─▒n tad─▒ ka├žacak diye korkuyorum :smile: Yoksa buray─▒ ke┼čfetse deli gibi sevecek, birileriyle ├žizgi roman konu┼čabilmek i├žin yan─▒p tutu┼čan arkada┼člar─▒m vard─▒. Kendimi ├žokta k├Ât├╝ hissetmeyeyim diye birbirleriyle tan─▒┼čt─▒rd─▒m, ├žok iyi anla┼č─▒yorlar ┼ču an.

(Gizem) #18568

Okurken seni b├Âyle hayal ettim :smile:
giphy (5)

(hal─▒, kilim, travel) #18569

Niye arkada┼člar─▒na b├Âyle yap─▒yorsun?

(anon17803553) #18570

jZ2J5Yv

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #18572

Ahmet var mesela arkada┼č─▒m. ─░kimizin elinde de olan kitaplar olduk├ža anla┼č─▒p ayn─▒ anda ba┼čl─▒yorduk kitaplara. Bir s├╝re sonra alakal─▒ alakas─▒z her ├Âzel g├╝nde bana kendi elinde de olan kitaplar─▒ hediye almaya ba┼člad─▒ xjsndjsj Can─▒m arkada┼člar─▒m. K├Ât├╝ birisiyim. Biliyorum.

(Do─čukan) #18573

Sizce en iyi Joel Coen ve Ethan Coen Filmi hangisi?

• Blood Simple (1984)
  • Raising Arizona (1987)
  • MillerÔÇÖs Crosing (1990)
  • Barton Fink (1991)
  • The Hudsucker Proxy (1994)
  • Fargo (1996)
  • The Big Lebowski (1998)
  • O Brother, Where Art Thou? (2000)
  • The Man Who WasnÔÇÖt There (2001)
  • No Country for Old Men (2007)
  • Burn After Reading (2008)
  • A Serious Man (2009)
  • True Grit (2010)
  • Inside Llewyn Davis (2013)
  • Hail, Caesar! (2016)

0 oylayan

(Gizem) #18574

-buraya tam arkada┼člar─▒mla olan ├╝z├╝c├╝ an─▒lar─▒m─▒ yazacakt─▒m- (sonra gizem yine kendini g├Âm├╝yor dersin diye vazge├žtim :smiley: )

(Hakan) #18575

Bunlar─▒n hepsini izleyen varsa sayg─▒ duyar─▒m.

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #18576

sdnjcfbedsh anlat anlat. Merak ettim. Demeyece─čim bir ┼čey :grin:

(Do─čukan) #18577

Valla ben de. Ben izlemedim hepsini sadece 4 tane izledim, ama elbette b├Âyle anketlerde her bir filmi koyman gerekir. Yine de The Ladykillers filmini koymad─▒m ama o k├Ât├╝ bir filmmi┼č.

(Gizem) #18578

Yok vazge├žtim :cry:

(Dipsomanik Kullan─▒c─▒) #18579

├ľzelden anlat en az─▒ndan jcvdsvdn Onu da m─▒ yapmazs─▒n?

(Alfie Solomons) #18580

├ç├Âpstice Le┼čÔÇÖe gidecek misiniz?

• Sensin ├ž├Âp
  • ├ç├Âp├╝m olmaz
  • S─▒rf g├╝ndemden uzak kalmamak i├žin

0 oylayan

(Do─čukan) #18581

Bu arada yanl─▒┼č anlama dostum senin ├ž├Âp oldu─čunu d├╝┼č├╝nm├╝yorum elbette, bu ┼č─▒kk─▒n komik olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nd├╝m yoksa d├╝┼č├╝ncene sayg─▒m sonsuz. :slight_smile:

┼×ahsen ben Batman v Superman filmini Deadpool ve Logan filmleri ile birlikte t├╝m zamanlar─▒n en iyi 3 S├╝per Kahraman Filminden biri olarak g├Ârd├╝─č├╝m i├žin Justice League filmini izlenilmeye de─čer buluyorum.

(Volkan ┼×ahin ) #18582

DC severleri kar┼č─▒na ald─▒n.