Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #19467

┼×aplak depi─čildir o olmu┼č mu diye bak─▒yordur.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #19468

Zaten sadece g├Âr├╝n├╝yor. Batman sahnelerinin neredeyse tamam─▒ dubl├Âr kullan─▒larak ├žekiliyor.

(Burak) #19469

Yoklu─čunda Hugh Jackman WolverineÔÇÖinini Hugh Jackman fan─▒ olmayanlar harici kimsenin arayaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum. Bence ne fiziksel olarak ne de ki┼čilik olarak WolverineÔÇÖdi, Logan ve Days of Future Past harici pek ciddiye al─▒nacak filmi de yok. Ki onlarda bile ├žok harika bir karakter uyarlamas─▒ olarak kar┼č─▒m─▒za ├ž─▒kmad─▒, orijinaline yak─▒nd─▒ sadece.

(Taylor Swift Fanboi) #19470

Problem yok basm─▒┼č─▒m SquatÔÇÖ─▒ ta┼č gibiyim

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #19471

Pek de─čildi.

(Burak) #19472

Barda─č─▒n dolu taraf─▒ndan bakarsan biraz ├Âyle, ama o ┼čekilde bile neresinden tutarsan tut elinde kal─▒yor. Sar─▒ kost├╝m├╝ bile g├Âremedik yav. S├╝rekli etrafa h─▒rlayan, iki mant─▒kl─▒ c├╝mle kuramayan Wolverine mi olur?

(meta) #19473

Iron Man recast edilirse, Iron Man de─čil RDJ recast edilecek. Di─čerleri ile aras─▒ndaki en b├╝y├╝k fark bu bana kal─▒rsa. ┼×u an Tony Stark i├žin k─▒stas RDJ. Superman, Wolverine ve Batman farkl─▒ bir ┼čekilde yeniden ele al─▒nabilir, yak─▒n ama farkl─▒ bir karakter gibi. O durumlarda da recast daha rahat benimsenir. RDJ durumuna en yak─▒n ├Ârnek Cap. Fakat orada da kalkan─▒ ba┼čka karaktere aktarma durumu zaten olas─▒l─▒klar dahilinde. ┼×─▒klarda Steve Rogers olsayd─▒ belki.

(meta) #19474

? Bana kal─▒rsa fazla bile medeniydi Logan filmlerin ├žo─čunda, ├Âzellikle yak─▒n zamanlarda ├ž─▒kanlarda.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #19475

Z─▒rh─▒ da ba┼čkalar─▒na devretmek olas─▒l─▒klar dahilinde, RDJÔÇÖyi recast edebileceklerini zannetmiyorum, ├žok g├╝├žl├╝ bir ┼čekilde Tony Stark oldu RDJ.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #19476

┼×─▒klar karakterlerin hem sivil hem de sivil olmayan profilleri i├žin ge├žerli.

(meta) #19477

Evet devredebiliyor fakat Tony Stark, Iron Man z─▒rh─▒n─▒ ba┼čkas─▒na devretti─činde, devralan─▒n ad─▒ Iron Man olmuyor :l Ben de en az bi 15 y─▒l yeniden cast edeceklerini d├╝┼č├╝nm├╝yorum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #19478

Yoo, baya baya Iron Man oluyor bildi─čim kadar─▒yla, zaman─▒nda ├╝├ž tane Iron Man serisi ayn─▒ anda gitmedi mi?

Ha e─čer dedi─čin ┼čey MCUÔÇÖdaki ÔÇťBenden alamayacaklar─▒ bir ┼čey var, I am Iron ManÔÇŁ geyi─či ise bilemiyorum, TonyÔÇÖnin dedikleri ├žok yapboz oldu, onun z─▒rh─▒ devretmesiyle pek ├ól├ó ba┼čkas─▒ da Iron Man olabilir.

(Burak) #19479

─░nsan neredeyse 150 y─▒l ya┼čam─▒┼č bir karakterin biraz daha bilge ve vakur olmas─▒n─▒ bekliyor haliyle. Benim g├Âzlemledi─čim kadar─▒yla filmlerde ├žo─ču zaman beast modeÔÇÖda tak─▒l─▒yordu. Normalde d├╝nyan─▒n en zeki karakteri de─čil ama biraz fazla s─▒─č yans─▒t─▒ld─▒ sanki.

(Yasin Duyar) #19480

Akl─▒ma ┼ču geldi.:smiley:

(meta) #19481

Logan 200 y─▒l ya┼čam─▒┼č ama 200 y─▒l─▒n tecr├╝belerine sahip bir karakter de─čil ki. Haf─▒zas─▒n─▒ kaybettikten sonra insan ileti┼čimine olabildi─čince uzak durmaya ├žal─▒┼č─▒yor. X-MenÔÇÖe kat─▒ld─▒ktan sonra adab─▒ ├Â─čreniyor neredeyse.

(Gizem) #19482

Wolverine tart─▒┼čmalar─▒n─▒ g├Âr├╝nce ben
One-Who-Avoids-Spoilers-Like-Plague

(Burak) #19483

Yani o kadar haf─▒za kayb─▒na ra─čmen unutmad─▒─č─▒ ya da birazc─▒k ├╝st├╝ne d├╝┼č├╝nce tekrar hat─▒rlad─▒─č─▒ ┼čeyler de var asl─▒nda. D├Âv├╝┼čmeyi unutmuyor mesela, zamanla hat─▒rlayaca─č─▒ ba┼čka ┼čeyler de olacakt─▒r muhtemelen. Ama Bryan Singer ve Fox mevzuyu ve karakteri sak─▒z etti─či i├žin, insanlar canon, non canon falan derken karakteri do─čru tan─▒yamad─▒. MCU - Fox birle┼čmesi olursa ve Wolverine cast edilirse Tobey Maguire - Tom Holland muhabbeti gibi olacak tahminimce, insanlar ge├žmi┼če bak─▒nca g├Ârece iyiydi ama do─čru de─čildi diyecekler.

(Geek Velet) #19484

Soooooooo, I just donÔÇÖt know what to say.

(meta) #19485

Cap kost├╝m├╝ devredilince Captain America mentalitesi de devrediliyor. Ba┼čkas─▒ Iron Man z─▒rh─▒n─▒ giyince farkl─▒ bir durum s├Âz konusu. Genelde ya taklit├ži, ya da bamba┼čka bir karakter oluyorlar. Bunu demek istemi┼čtim asl─▒nda. Ayn─▒ anda 3 seri(Iron Man ad─▒nda) olay─▒n─▒ bilmiyorum, son 3-4 y─▒lda m─▒ oldu? G├╝ncelim baya eksik.

(Oneironaut) #19486

Ironman i├žin direkt Ironheart olay─▒na gireceklerini d├╝┼č├╝n├╝yorum.