Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Alfie Solomons) #19527

Zaman kayb─▒

(biraz ek┼č─▒n) #19528

├çok g├╝zel olur.Hem bilgileri tazeler,tekrar tart─▒┼č─▒r─▒z hem de e─členiriz birlikte.

(Alfie Solomons) #19529

Arkada┼člar kabul edelim MCU filmleri tek seferde izleyip m├╝mk├╝n olan t├╝m entartaining malzemesini kap─▒p terkedece─činiz filmler.Tekrar izlenebiliteleri s─▒f─▒r.Kim ├ç├Âps of The GarbaglaxyÔÇÖi ya da ne bileyim Z─▒rtcomingÔÇÖi tekrar izlemek ister ki? zevkler renkler geyi─čiyle gelmeyiniz l├╝tfen,s─▒k─▒ld─▒m ├ž├╝nk├╝.

(Go down swinging.) #19530

Ben istiyorum.

(biraz ek┼č─▒n) #19531

tumblr_mi418aFN8r1rvufhzo3_250

(Umur) #19532

T─▒rtl─▒─č─▒ genel olarak kabul edilmi┼č filmler hari├ž ├žo─čunu birden fazla izledim. O geyi─če girmeye gerek yok ama yine de senin fikrin tabi.

FB_IMG_1478513603520

(Alfie Solomons) #19534

Hemen kategorize edildik g├Âr├╝yon mu?!

MCU g├Âmd├╝k diye neden DCEU fan─▒ oldum ki ┼čimdi ben durduk yerde

yerin dibine bats─▒nlar.Fox cand─▒r.

(Umut ) #19536

Ya Muhit ya┼čant─▒m boyunca ilk defa geni┼č ├žapl─▒ bir anket a├žt─▒m, onun ├╝st├╝nden de MCU iyi mi k├Ât├╝ m├╝ kap─▒┼čmas─▒ yap─▒l─▒yor. Rahat b─▒rak─▒r m─▒s─▒n─▒z anketimi acaba?

(Alfie Solomons) #19537

First Class,Logan vs. gibi en az─▒ndan ├Âzg├╝n filmler ortaya koyabildikleri i├žin belirttim zaten onu en sonda.Hi├ž de─čilse ayn─▒ kakalar─▒ izlemiyoruz her ay.

(Varrrrya) #19538

Kat─▒l─▒rd─▒m ama benim hayat─▒m var.

(Ali) #19539

Neyse hakl─▒s─▒n. Fox da bizden. Logan cand─▒r. :heart:

(anon17803553) #19540

Orada anket var, hoooop No ThanksÔÇÖe t─▒kl─▒yorsun, kimsenin zevkine kar─▒┼čmadan hayat─▒na devam ediyorsun. Nas─▒l fikir, bence iyi.

(Kaan ) #19541

├ľyle olsun Muhit. 40 y─▒l─▒n ba┼č─▒ bir etkinlik teklifi sunduk, kimse yana┼čmad─▒. Bundan sonra herhangi bir etkinlik oldu─čunda olumsuz oy vermeyen adam de─čildir. !!!

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #19542

Belki. Sanmıyorum. Çok film var.

(Alfie Solomons) #19543

Kendi zevkimi belirtip onun ├╝zerinden kar┼č─▒t fikirli arkada┼člarla tart─▒┼čmaya giriyorum,sonucunda iki taraf da birtak─▒m ├ž─▒kar─▒mlar yap─▒yor.Daha makul fikir?

(Varrrrya) #19544

18 tane s├╝per kahraman filmi izledikten sonra bu sitenin yar─▒s─▒ kendisini pencereden salar art─▒k.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #19545

─░tiraf etmek gerekirse ben bug├╝n kadar hi├ž bir MCU filmin 2. Kez izlemedim. (Asl─▒nda izledi─čim her hangi bir film 2. Kez izlemedim. )Ama hep bir ┼čekilde memnun kald─▒m. Yani televizyon da g├Ârsem kanal─▒ de─či┼čtirmem dedi─čim filmlerden MCU filmleri.:slight_smile:

(anon17803553) #19546

Sen ├ž├Âp buluyorsun, biz ├Âyle bulmuyoruz. ├ç─▒k ├ž─▒kabilirsen i┼čin i├žinden. Bombo┼č tart─▒┼čma.

(Alfie Solomons) #19547

├ç├Âp ama kaliteli ├ž├Âp.S─▒km─▒yor insan─▒ en az─▒ndan.Tekrar izlenmeye de─čmezler sadece anlatmaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m o.

(anon17803553) #19548

Sana g├Âre.