Genel Anket Koridoru ­čŚ│

(Oneironaut) #19569

Dikkatimi ├žeken ki┼čilerin do─čru fakat di─čerini yanl─▒┼č okumu┼čum. ÔÇťSamimi buldu─čun ki┼čilerÔÇŁ diye okumu┼čum (ki bu durumda da sadece komikli postalar─▒ d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m), bu nedenle di─čer se├žene─če ge├ži┼č yapt─▒m.

(Varrrrya) #19570

Daha iyi bir bahane laz─▒m. ELEND─░N.

(Oneironaut) #19571

Ka├ž g├╝nd├╝r yapamad─▒─č─▒n primi bu posttan yaparsan yar─▒s─▒n─▒ isterim, say─▒n @EmirTurkileri.

(B├╝┼čra) #19572

Bazen o kadar ├žok mesaj oluyor ki Okuya bildi─čim kadar─▒n─▒ okuyorum. ├ž─▒k─▒yorum sonra tekrar girip kald─▒─č─▒m yerden devam ediyorum. :smile:

(Hakan) #19573

Muhite k─▒┼č─▒n eskisi kadar girilmiyor, primlerde o sebeple d├╝┼č├╝┼č var. Senlik bir ┼čey de─čil, bizim i┼člerde kesat karde┼čim.

(Varrrrya) #19574

Amma ├žok k─▒z var he burda. Kurtulduk 2016 Geekmuhit askeriyesinden galiba.

(meta) #19575

Bir ba┼čl─▒─č─▒n tekrara d├╝┼čmemesi i├žin kesinlikle yap─▒lmas─▒ gereken bir ┼čey. Bunun yan─▒nda, her ba┼čl─▒─ča girmese miydim acaba diye pi┼čmanl─▒k da ya┼čam─▒yor de─čilim ara s─▒ra.

(Geek Velet) #19576

Z─▒rtkaming mi? Daha iyi Spider-Man filmi oldu mu ki? :slightly_smiling_face:

(Dilay) #19577

HomecomingÔÇÖi ├žok be─čendim ama SM2 de ├žok iyiydi bence, yani olmu┼č olabilir ki┼čiye g├Âre. Ama bu Z─▒rtcoming demesine bir sebep miÔÇŽ?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #19578

Z─▒rtkaming denmesi ├žok sa├žma tabi de,

┼×unu diyerek sen de biraz benzer bir hataya d├╝┼čm├╝┼č oluyorsun.

SM2 bence, en iyi Spiderman filmidir.

(Geek Velet) #19579

Bana G├Âre Spider-Man 2 Spider-Man 3ÔÇÖten sonra en zay─▒f─▒. Nedenine gelirsek, Sam Raimi ve Sony StudiosÔÇÖun bize Peter Parker anlatma ┼čekli. ─░lk filmden sonra gelen, "Eee, Peter Parker bu filmin neresinde ele┼čtirilerinden sonra, Peter Parker anlatmak i├žin PeterÔÇÖ─▒n g├╝├žlerini elinden ald─▒lar. Sonra PeterÔÇÖ─▒ Peter olarak g├Ârmek sizi ve beni mutlu etti. Ancak beni burada ├žok rahats─▒z eden bir ┼čey var. Bize burada Peter Parker g├Âstermek i├žin g├╝├žlerini elinden almak, PeteÔÇÖi g├Âstermek i├žin g├╝zel bir yol. Ne kadar PeteÔÇÖi Pete olarak g├Ârmek beni mutlu etse de, onu da Tobey MaguireÔÇÖ─▒n g├╝l├╝msemesi d─▒┼č─▒nda ├žok veremediler. Bu filmin hatalar─▒n─▒ Superman 2ÔÇÖde yapm─▒┼čt─▒ zaman─▒nda. Spider-Man olman─▒n zorluklar─▒n─▒ b├╝t├╝n seri boyunca o kadar dramatik verdiler ki, izlerken bayd─▒m, hee, ┼čunu kabul edebilirim, ne kadar The Amazing Spider-Man sevsem de, bunu Sam Raimi daha iyi verdi Marc WebbÔÇÖden. Ama Spider-Man Homecoming bunlar─▒n hepsini al─▒p, daha az dozda ama ba┼čar─▒l─▒ bir ┼čekilde verdi. Spider-Man HomecomingÔÇÖin en iyi yan─▒ buydu, hi├žbir ┼čeyi abartmadan di─čer filmlerin suyunu ├ž─▒kartt─▒─č─▒ ┼čeyleri d├╝┼č├╝k dozda hi├ž s─▒kmadan verdi.

(Geek Velet) #19580

Hakl─▒s─▒n, s├╝bjektif yakla┼čm─▒┼č─▒m.

(Alfie Solomons) #19581

S├╝bjektif bir yorumdu zaten benimki de.Tamam Z─▒rtcoming konusunda abartm─▒┼č olabilirim ama bombo┼č bir filmdi yani bana g├Âre.─░zliyorsun akl─▒nda hi├žbir ┼čey kalm─▒yor falan.Tipik cilal─▒ Hollywood aksiyon filmi hani.├çok da bir ┼čey beklememek gerekiyor bence.

(Liquidman) #19582

Bu an─▒ daha ├Ânce ya┼čam─▒┼čt─▒m

(Kaan ) #19584

D├╝zenliyim derken sildim, bir ┼čeyler yapt─▒m. Fokzkz

(Alfie Solomons) #19585

@SezaidesouzaÔÇÖn─▒n Kingsman sevip MCU sevmemesi ikiy├╝zl├╝l├╝k m├╝?

• Evet
  • Hay─▒r

0 oylayan

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #19586

─░yi de filmde aksiyon yoktu?

(Geek Velet) #19587

Muhit Satran├ž Grubuna kat─▒l─▒r m─▒s─▒n─▒z LichessÔÇÖten?

• Kat─▒l─▒yorum
  • Kat─▒lm─▒yorum

0 oylayan

(Varrrrya) #19588

Cinsiyetiniz?

• Erkek
  • Bayan

0 oylayan

(Ali) #19589

Muhitteki k─▒zlar─▒n tamam─▒n─▒ listeleyip aralar─▒ndan se├žti─čin birine y├╝r├╝yeceksin gibi bir his var.