Genel Anket Koridoru 🗳

(.) #19590

“Bayan” esprisi yapmaya çalışmış.

(Gizem) #19591

Bayan yazmasının altında bir şeyler arıyorum ben :thinking:

(Umur) #19592

They Are Coming

(Varrrrya) #19593

Cinsiyet sorduk, boş neden aramayalım.

(Ali) #19594

Nereden beğeni kasacağını şaşırdı adam.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #19595

Tüm gün derslerde burada napacağını düşünüyordur bu PUHAHAHA

(Varrrrya) #19596

(Liquidman) #19597

@Maeyrea çık bence oradan pis bir şey dönüyor orda :d

(biraz ekşın) #19598

Bayan değil kadın. Geldim :joy:

(Gizem) #19599

Benim gibi yanlışlıkla oy verdiyse diğer şık ile araya karışabilir

(Ali) #19600

Sahiplenici erkek mesajı mı deniyordu buna?

(Liquidman) #19601

Kötü çocuk mesajı deniyor baş belası

(Yue) #19602

Bir şeyler döndüğünü anlamıştım :upside_down_face:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #19603

image

(Varrrrya) #19604

İyi bir bilgi geliyor: Bu adamı canlı gördüm.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #19605

İyi bir bilgi de benden geliyor. Yemin olsun ben de gördüm.

(Zalet Nenci) #19606

şdlsfkşdslkfs hangi ruh hastası bunun capsini alır ki?

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #19607

Cihat Akbel’den arakladım o kadar da sorunlu değilim abi :d

(Varrrrya) #19608

Sen nerde gördün la

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #19609

İstanbul’da. Şişli’de yanımdan geçmişti. İyi bilgi. Ünlülerle olan ilişkilerimizi dökmeyelim, beni geçemezsiniz :upside_down_face: