Ghost of Tsushima ay覺rlar覺

(G繹khan Ali Bakan) #1

zerine konual覺m istedim :blush:
Nas覺l bir oyun olur?
Piyasaya nas覺l giri yapar?
Damga vurur mu?
O zaman kritik soruyu soruyorum, ahsen benim E3deki favori oyunumdur.
Y覺l覺n oyunu olur mu?

(襤brahim Korkmaz) #2

En k繹t羹 senaryoda, ortalama olur.

Infamous: Second Son覺n s羹ksesi sayesinde baya iyi satar bence.

Maybe. But I Doubt it.

Nope.

(Geek Velet) #3

No Way.

(G繹khan Ali Bakan) #4

Peki b繹yle d羹羹nmenizin sebebi nedir?

(襤brahim Korkmaz) #5

Y覺l覺n oyunu 繹d羹l羹 ne yaz覺k ki, dier pek 癟ok 繹d羹l gibi, 癟ounlukla materyalin niteliinden daha 癟ok yap覺lan hypea ve pop羹leriteye dayan覺yor. GOT G羹zel olabilir, ama kesinlikle o kadar hype yap覺lm覺 ve y羹celtilmi bir oyun deil. Hype 癟ok b羹y羹k olmal覺. Danalar 繹k羹zler gibi. rnein, seneye Half Life 3 癟覺ksa y羹zde y羹z y覺l覺n oyunu 繹d羹l羹n羹 al覺r. 襤yi veya k繹t羹 olduundan deil. S覺rf Half Life 3 olduu ve sonunda 癟覺kt覺覺 i癟in. Anlatabildim mi? :slight_smile:

(Akl覺 olan delirsin. ) #6

d羹l al覺r m覺 demediki,y覺l覺n oyunu diyebileceimiz kadar iyi olur mu dedi. Bence y羹ksek ihtimal.

(襤brahim Korkmaz) #7

Bence O KADAR iyi olmaz ite.

(Geek Velet) #8

Bu y覺l daha iyi oyunlar 癟覺kt覺 ve 癟覺kacak b羹y羹k ihtimalle G繹khan Abi. :slightly_smiling_face:

(襤brahim zayd覺n) #9

G繹rd羹羹m anda az覺m覺n suyunu ak覺tt覺, y覺l覺n oyunu olaca覺n覺 hi癟 sanm覺yorum ama bize s羹r羹kleyici bir hikaye , harika grafikler(o renkler nedir ya), 癟ok iyi d繹v羹 mekanikleri vererek bar覺m覺za basaca覺m覺z bir oyun olaca覺n覺 d羹羹n羹yorum. Y覺l覺n oyunu demememin nedeni 癟ok g羹癟l羹 rakipleri olacakt覺r ve bu da oyunun kalitesiyle iyi bir k覺stas oluturmaz bence.

(襤brahim Korkmaz) #10

O Grafikler ne muhteem be. Herifler yememiler i癟memiler 繹k羹zler gibi grafik kasm覺lar. Sucker Punch bu ii biliyor.

(Ata ()zkan) #11

Nedense E3 te izlerken Seven Samurai tad覺 verdi. Valla ben o corafyada ayr覺 bi huzur hissediyorum oynarken ya da izlerken. O y羹zden oturduk bekliyoruz. G羹zel olaca覺na garanti veririm. Hik璽ye l belki biraz klie olabilir gibime geliyor ama g羹zel klieler laz覺m bize zaten.

(K) #12

Beni cezbeden ey k羹癟羹k detaylar. amurda koarken kimononun alt覺n覺n kirlenmesi, k覺rlarda bitkilerin r羹zgarla gel giti, k覺l覺c覺 kabzas覺na takt覺覺nda 癟覺kan o tahta klik sesi. Atmosferik bir oyun olaca覺 belli. En 癟ok houma giden olay ise kar覺daki d羹man覺 bekleyip 繹yle hamle yapman, sab覺rl覺 birisi gibi. Ger癟ek bir samuray覺 kontrol edecek olmam覺z benim i癟in b羹y羹k haz.

(G繹khan Ali Bakan) #13

unlara %100 kat覺l覺yorum, her eyiyle d繹rt d繹rtl羹k bir oyun olacak gibi.

(fza) #14

4 b羹y羹kler aras覺nda en az ilgimi 癟eken bu oldu. Her ey g羹zel, atmosfer m羹thi(繹zellikle d羹elloda) ama oynan覺 beni pek a癟mad覺.

襤lk teaserda ki Ghost halimize ge癟tiiimizde daha ak覺c覺 ve estetik g繹z羹ken bir oynan覺 olur inallah.

(G繹khan Ali Bakan) #15

Ekstra 繹zellikler falan gelecek b羹y羹k ihtimalle.

Edit: Japonca gameplay.

(fza) #16

Bu oyunu Japonca dublaj, T羹rk癟e altyaz覺 ile oynamak laz覺m.

(Witch-Dentist of Muhit) #17

ok g羹zel bir oyun olmu ya. Hem oynan覺 hem de mekan olarak. Sanatsal bir y繹n羹 var mekanlar覺n, beni i癟ine 癟ekti resmen.

(G繹khan Ali Bakan) #18

S覺rf bu oyun i癟in yap覺mc覺lar b羹t羹n Tsushima Adas覺n覺 modellemi, textureler i癟in gidip adan覺n her noktas覺n覺n fotoraf覺n覺 癟ekmiler.

(Witch-Dentist of Muhit) #19

ok g羹zel ya, b繹yle emek verilmeli ite oyunlara. 襤nallah hak ettii deeri verirler. :slight_smile:

(Yasin Duyar) #20

Hayranlardan biri oyunun E3 oynan覺 videosunu siyah beyaz bir ekilde yeniden haz覺rlam覺, oyun tam Kurosawa ziyafetine d繹n羹m羹. 繹yle oyunu Yojimbo, Sanjuro vari bir ekilde oynamak tad覺ndan yenmezdi