HAN SOLO Filmi Çıkışına ÜÇ AY Kala Yeniden Çekimlere Girdi!

(Vefa Tanır Dilek) #21

Sevdiğimiz star wars zamanında öldü onu ilk tabuta koydular şimdi üzerine toprak atıyorlar Disney’in sadece para kazanmak için star wars markasını DC ve Marvel filmleri kalitesine düşürüyor peki biz bu filme gitmeli miyiz hayır peki biz bu filmin blu-ray diskini almalı mıyız hayır Disney star wars serisinin hakkını verene kadar bütün dünya star wars’ı takip etmeyi star wars’ı tüketmeyi bırakmalıyız

(Emreokumuş) #22

aslında mesele şu:süperkahraman filmleri günümüzde ,çoğunlukla(iron man 3 ,winter soldier,civil war vs) sadece bu karakterleri çatı olarak kabul edip başka eserler ortaya koyuyorlar.Artık bildiğimiz "çizgiroman filmleri " yok aksine çizgiroman çizgisinden çıkıyorlar ve süperkahraman kimliklerini arka plan olarak değerlindiriyorlar>>öteki türlü 10 sene sonra patlamaları gerekirdi(bu yazıyı "marvel seviyesine indirmek"denildiği için belirtiyorum)>>geri kalan kısımda last jedi zaten ne bir arkaplan ne de starwars çizgisinde ilerliyor ,sorun bu bence.

(Emreokumuş) #23

mesela bunu yönetmen ve senarist seçimlerinden anlayabiliriz hatta justice leauge gişede istenen başarıyı sağlayamadı neden?>> çünkü avengers "süper kahraman bileşimi "olan bu filmi daha önce yapmıştı

(Geekiz ama ergeniz) #24

Bu seride bana The Dark ve The Light Side böyle gözüktüğü için filmlere en az beklentiyle gidiyorum ki buna beklentim sıfırlandı

(yunus emre ) #25

disney’in sürekli ekmeğini yiyeceği Star Wars dünyasının yeni filmi Solo: A Star Wars Story’den fragman fena gözükmüyor. Ama ümitlerimiz hep aşağıda