Harry Potter Sevenler Kaymakbirası Şefliği 🍻

(Merve Bilgiç) #301

Tüyap kitap fuarına kadar sabret bence.

(Doğan) #302

Keşke öyle olsa hocam. İlan bilgilerinde hiç bir detay yok malesef.

Tek çare bu olmalı :disappointed:

(shark) #303

Öyle ise adam gerçekten kandırmaya yönelik hareketler yapıyor.

(Doğan) #304

Fırsatçılık hocam başka birşey değil.

(Doğan) #305

Fantastic Canavarlar'ın film versiyonunun kitabı çıkıyor 19 Kasım'da. (Yurtdışı)

Bize de gelir umarım. Maksat Harry Potter koleksiyonumuz genişlesin :smiley:

https://www.goodreads.com/book/show/30030950-fantastic-beasts-and-where-to-find-them

(Şeniz) #306

Ben bunu gördüm D&R'da; ciltli ve 126 sayfaydı. 65₺ ingilizcesiydi, türkçesini sen düşün. :smile:

(Doğan) #307

Ciltli, İngilizce ve yurtdışından getirildiği için bu fiyatta olmalı. Aynı korkuyu bende Cursed Child için yaşamıştım. Sağolsun YKY 16,72 TL gibi güzel bi fiyattan, karton kapaklı şekilde satışa sundu. O yüzden sorun olmaz diye düşünüyorum :grin:

http://www.dr.com.tr/Kitap/Fantastic-Beasts-and-Where-to-Find-Them-The-Original-Screenplay/J-K-Rowling/Foreign-Languages/Children-and-Teen/Children/urunno=0000000691314

(Merve Bilgiç) #308

:cry:

(Şeniz) #309

Adam gibi yayınevi dediğin... :relieved:

(Kadir Yılmaz) #310

Adam gibi demeyelim ama güzel fiyat :smiley:

(Mert) #311

Bu screenplay mi yoksa novelization mu? Okuyuculara screenplay satmaları çok yanlış.

(Pureblood Witch) #312

"Original Screenplay" yazıyor kapakta. Zaten romanlaştırmaya vakit olmadığı yönünde imalar yapmıştı JKR.

(İNCEPTİON: Araf'da yalnız kalamayan adam ) #313

(.) #314

(Pureblood Witch) #315

(Merve Bilgiç) #316

Ayrıca bukoliyi seçerseniz teslimatta, kargo ücreti ödemiyorsunuz. Ve fuar indirimlerine de girdi kitapyurdu. Kitap alıcaksanız yakın zamanda, kaçırmayın.

(The Red Viper of Dorne) #317

(Pureblood Witch) #318

Dumbledore HP serisinde "gizli" eşcinsel değil ki. Sadece hayatının aşkı, düşmanı olduktan sonraki dönemine tanık olduğumuz için onun bu yönünü pek görmüyoruz ama bunu biliyoruz. Başlık içeriğe göre biraz abartılı olmuş sanki.

(.) #319

(Fesleğen Kafa) #320

Cursed Child'ı bugün bitirdim. Bazı olaylar cidden saçmaydı, kitabı kenara koyup bir daha kapağını açmayasım geldi. Amma ve lakin, karakterler çok güzel işlenmişti bence. Kalbime dokunan çok yer oldu. Heyecanla okudum. Yeniden bu dünyayada hissetmek harikaydı :') Özlemişim be! . Ayrıca Scorpius :heart: