Harry Potter Sevenler Kaymakbirası Şefliği 🍻

(Loony Lovegood) #341

Yüreğime inecekti. Mümkünse hiçbir zaman da film falan olmasın.
Kitabı daha geçen gün okuma fırsatım oldu, yapılacak her türlü yorum yapılmış zaten ama söylemeden edemiycem ÇOK KÖTÜYDÜ BE

Scorpius dışında. Bi onu sevdim kitapta. :confused:

(Greymane) #342

Aramızda odun oyan birileri varsa şöyle bir şey yapsa ya, bayağı bir talep olur herhalde.

(Pureblood Witch) #343

Pottermore web sitesinin eski versiyonunda farklı tipte asa biçimleri vardı, yeni versiyonda sadece bu yamuk asa var. :disappointed:

(Yağmur K) #344

İlk aşkım olur kendileri :joy:

(Greymane) #345

Ben buraya attım mı diye başlığı arıyordum ama bulamadım. Onun yerine 3 farklı tipte asa atmış atanlar. Başka da bir şey yok galiba.

Benim de böyle mesela:

(Fesleğen Kafa) #346

İlk çıkan pottermore nasıl güzeldi ya. Felsefe Taşı'ndan başlayıp oynuyorduk falan. Neden kalktı o çok eğlenceliydi :disappointed:

(Pureblood Witch) #347

Benim çevremdeki herkeste o yamuk şey olduğu için eski sitedeki tasarımları taşıma zahmetine katlanmadıklarını düşünmüştüm. Eskiden 7-8 çeşit vardı diye hatırlıyorum.

@Moondies sahiden güzeldi site. Ne potion kaynattım be. :smile:

(Greymane) #348

İksir dersini yapamıyorum diye bırakmıştım ben orayı. İyi ki değişti :smile:

(Pureblood Witch) #349

Slytherin olduğum için kanımda var demek ki :smile: sen de düello yapsaydın. Ben özlüyorum ya, bizim common room baya şenlikliydi :cry:

(Fesleğen Kafa) #350

Kaç tane tutorial bakıp bakıp yapmıştım potionu canım çıkmıştı :joy::joy:

(Taylor Swift Fanboi) #351

Ben hala açık dünya bir Harry Potter oyunu bekliyorum. Hatta online olacak istersen gerçekten derslere girip ödev yapacaksın sonra mesleğini seçeceksin falan. Hayal işte.

Edit: Hatta vr ve ses komut olacak. Büyü yapmak için asayı düzgün sallaman ve sözleri doğru söylemen gerekecek. Şimdi gidip gerçekleşmeyecek bu hayal için ağlayacağım sanırım.

(Kaplakaa) #352

Ben burayı yeni gördüm sihirli günler dilerim !

(Serkan of İzmir) #353

Abiiiiiiiii sen ne yaptın ya? VR fikri gerçekten çok iyi. Hogwarts'ın içinde gezmek, Slytherin ortak salonunda kola bardağında kaymak birası içme keyfi. Of of of allahım inş olur amin.

(Mustafa Kadam) #354

Geçenlerde Karanlık Sanatlar dersinden çıktım yürüyorum öylesine. Hava kapalı belli yağmur yağacak. Yolda Hagrid'i gördüm. Dedim ne yapıyorsun,nasılsın? oda bana döndü kısık gözler ve sakallarından ötürü zar zor görünen dudaklarını aralayarak tiz bir ses tonunda dedi ki "İyidir ya senden ne haber?". Buda böyle bir anımdır

(Kaplakaa) #355

(Greymane) #356

(Greymane) #357

(Anıl Alnıak) #358

Mösyöler aylak, Kılkuyruk, Patiayak ve Çatalak Sihirli Muzipçilik Sanatçılarının Yardakçıları Gururla Sunar: Çapulcu Haritası.

(Mehmet) #359

Harry potter un tek dusmani voldemort mu kitaplarda seri devam etmiyor mu merak ettim

(Loony Lovegood) #360

Sayılır. Yani genelde Voldemort'la ilişkili daha küçük villainlar var Voldemort'la da boss fight yapıyor diyebiliriz.