Harry Potter Sevenler Kaymakbirası Şefliği 🍻

(Mert Özden) #361

Ohoho Potterhead'ler toplanmış. Neyse neyse bir şey demiyorum.

(anon2512951) #362

Bu gerçek mi ya ?

(Fesleğen Kafa) #363

Yüzü benzemiyor gibi ya :confused:

edit: içerik bayağı troll :smiley: http://www.dorkly.com/post/74571/13-harry-potter-actors-who-got-incredibly-hot#item-10

(Doğan) #364

Dumbledore'u canlandıran oyuncu Michael Gambon. Diğeri ise Andreas Cahling, mesleği oyuncu değil ama geçen sene Kung Fury'de Thor'u canlandırmıştı.

(anon2512951) #365

Thanks.

(alana) #366

(Fesleğen Kafa) #367

Bayılıyorum buna ya.

(Loony Lovegood) #368

Ben de buna :disappointed:

(Berkan) #369

Hafızamı temizleyip HP'yi baştan izlemek istiyorum be.

(Fesleğen Kafa) #370

Bu çok üzüyor...

(Çağlayan) #371

(Dipsomanik Kullanıcı) #372

İlkokul da öğlenleri yemek yemeyip, para biriktirip ilk Harry Potter kitaplarımı satın almıştım.O kitapları 3 sene önce bi köy okuluna bağışladım. Kim bilir kaç çocuk daha o kitaplarla Harry'nin cesaretine, Dumbledore'un zekasına, Weasleyler'in kızıllığına, Çapulcular'ın muzipliğine, Dobby'nin dostluğuna ve Snape'in aşkına hayran kalmıştır.

(Dipsomanik Kullanıcı) #374

Sizin de telefonunuzun galerisi'nde sadece Harry Potter'la ilgili fotoğrafların bulunduğu bi dosya var mı? Yoksa ben mi manyağım​:alien:

(.) #375

Tüm Potterhead 'lere selam olsun :zap:

(Greymane) #376

(Kyle Reese) #377

Çok güzide bir kitap serisi, filmleri de son zamanalarda çıkan gençlik filmlerine bin basar ama şu çıldırmış olan potterhead tayfası Harry Potter'ın overrated olmasına sebep oluyor.

(Kaplakaa) #378

Konu neden ölü bir şeyler yazın!!

(.) #379

Yazayım. Kitapların yeni baskısı çıkmıs. Herkesin kendi Hogwarts evi temasında. Mesela ;

(Doğan) #380

Yoksa hayaller gerçek mi oluyor?

(Dipsomanik Kullanıcı) #381

Fantastic Beasts'de genç Dumbledore'u Jude Law ın oynayacak olması tartışıldı mı bir yerlerde? kaçırmış olabilirim. Fikirleri merak ediyorum :kissing: