Harry Potter Sevenler Kaymakbirası Şefliği 🍻

(korhan) #382

Geliyordu neredeyse bir tane Warner Bros taş koydu hemen önüne. Uzun zamandır belirli aralıklarla çıkıyor bu dedikodu, keşke gerçek olsa. Çok güzel bir tema olur.

(Mustafa) #383

Harry Potter okumadım be akla hizmetse sonra. Filmine gittim hala kendimi affedebilmiş değilim bunun telafisi varmı seriyi okıyımmı bu kadar şeyden sonra

(Berna Ece Gündüz) #384

Hiçbir şey için geç değil. KİTAPLARA BAŞLA.

(falanfilan) #385

Ben bu seriyi geçen sene internetten bitirdim.Son filmi izledikten sonra anladım ki melezprensi izlemeyi unutmuşum.En son izledim melez prensi.

(Dipsomanik Kullanıcı) #386

Hiç mi demedin sanki bi eksiklik mi var gibi diye? Melez prens de Dumbledore'un filan öldüğü bölüm çünkü :grinning:

(falanfilan) #387

Ben bir yerde kayboldu geri dönecek diye bekledim.Zaten 2 3 flashback gösterdiler o sahneden.Film hafızamda berbattır hemen unuturum.Dedim herhalde bir yerde öldü ben hatırlayamıyorum.

Eksiklik felanda hissetmedim.Bence melez prens filler gibi bişey izlemesende olıyor jahahajajaaja.

(Mevlüt) #389

Eski basımları alabileceğim bir yer biliyor olan var mı ?

(Mustafa) #390

Aynen bende eski basım arıyorum

(Greymane) #391

Sahaflardan.

(Yusuf Ç. Eser) #392

geçen tüm seriyi izlediğimde fark ettim. filmlerde harry büyüdükçe filmler de daha çok çocuksuluktan ciddileşmeye başlamış.bunda yazarın da kitapları bu şekilde düzenlemiş olması etkili. daha da önemlisi filmi uyarlayanların buna dikkat etmesi hoşuma gitti. (bu arada melez prens favorimdir)

(Mustafa) #393

Eski basımlarımı yoksa yeni basımlarımı tavsiye edersiniz ?

(Doğan) #394

Eski basım seriyi, koleksiyon amaçlı almıyorsan hiç bulaşma derim. İçerik farkı yok sonuçta yeni basım ile. Zaten yeni seri dahi 7 kitap ile ortalama 150-180 TL gibi bir rakama denk geliyor. Eski seri ile en az 2 katını cebinden çıkarmak zorunda kalabilirsin.

https://www.nadirkitap.com/harry-potter-serisi-7-kitap-takim-ilk-baski-j-k-rowling-kitap8451381.html

(Mevlüt) #395

Amacim tabi ki koleksiyon amacli. Icerigin ayni oldugunun farkindayim sonucta ama yeni kapaklari ve sayfalarin inceligi cok sinir bozucu geldigi icin onlari almak istemiyorum ama kitapligimda harry potter olmamasi beni uzuyor.

(Mustafa) #396

Ben 80 liraya buldum ilk beş kitsbı

(ufkclk) #397

(fza) #398

Harry Potter'ın kaç çocuğu var? İki erkek, bir kız mı?

Ron ve Hermione'nin kaç çocuğu var? Bir kız, bir erkek mi?

(Dipsomanik Kullanıcı) #399

(Eylül Atasoy) #400

Gryffindorlar burada mı? :smile: GRYFFİNDOR PRİDE

(Oğuz Salar) #401

zamanında ilkokul bebesi aklımla 8. kitabı (daha 7'yi okumadan) yazdığımı hatırlarım (hey gidi günler ne masummuşuz be)

(yunus emre ) #402

Harry Potter evreninde pek fazla rastlamadığımız Voldemort nam-ı diğer Tom Riddle'ı hayranlarının kickstarter projesinden topladığı yardımla çektiği filmden ilk fragman gelmiş. AVADA KEDAVRA diyerek haykırdım resmen. https://goo.gl/iop5rG