Harry Potter Sevenler Kaymakbirası Şefliği 🍻

(Ahyoka) #403

Çoğu kişi filmleri beğenmez ama ben kitaplar kadar olmasa da filmleri de beğenmiştim ayrıca cevremdeki herkes harry ve ginny aşkını doğru bulmamış Ron ve hermione yi yakıştırmayanlar da var bence Ron ve hermione aşkı en başından belliydi ayrıca ginny ve harry ilişkisi melez prens te çok güzel işlenmişti kitap ve film olarak da 3 ve 6 nın yeri bende ayrıdır

(Salihalpo Anısına) #404

Alfonso Cuaron çok yakışmıştı bu seriye, Azkaban Tutsağı tartışmasız en iyi filmiydi serinin. David Yates'in gerekenleri yapamadığını düşünüyorum evet güzel filmlerdi ama keşke Cuaron yönetseydi geri kalan filmleri de... Bunlar da benim bilgiler:

(fza) #405

Ben en çok Ölüm Yadigarları Bölüm 2'yi seviyorum. Sonra Ateş Kadehi, 3. olarak da Azkaban Tutsağı/Melez Prens. @Hanife_Aldemir Kitaplarda nasıldır bilmiyorum da, filmlerde Ginny çok uyuzdu ya; berbattı bence. Onun yerine Asyalı kızla olsa daha iyi olurdu.

(Taylor Swift Fanboi) #406

(fza) #407

Lily uyuzuna bin kere tercih ederim.

(Ahyoka) #408

Evet ilk filmlerde harry ile karşılaşınca utanması konuşmaları falan başta rahatsız ediyor olabilir ama sonra büyüdükçe karakter oturuyor bence yani göze batmıyor . Bi de cho galiba diğer kızın adı tam hatırlamıyorum da o iş biraz zordu kız cedric ile çıkıyordu ve ona bayağı aşıktı ya pek yürümeyecegi belliydi

(fza) #409

Öpüştüler filan, Cedric öleli de zaman geçmişti. Ginny küçükken sevimliydi ama büyüdükçe gıcıklaştı bence. Hiç sevmiyorum.

(Taylor Swift Fanboi) #410

Ginny'i bende çok sevmem ama ağlak Cho olacağına Harry :heart: Ron olsun daha iyi.

(fza) #411

İnan bana Ginny ile olacağına, Ron ile olsaydı keşke. Cho hala daha iyi ama Raryy'yi(:DDDDD) her türlü Ginny yerine tercih ederdim şansım olsa.

(Ahyoka) #412

Lily Harry nin annesinin adı sevgilisinin yani Ronun kız kardeşinin adı da Ginny ayrıca kitapta Cho öpüştükten sonra da kötü hissediyor ve cedric i hatırlıyor diye hatırlıyorum ben

(fza) #413

Filmde öpüşmeden önce görüp de üzülüyor, sonra da öpüşüyordu diye hatırlıyorum. Lily'yi de yanlış yazmışım, düzelttim.

(Ahyoka) #414

Öyle de olabilir öpüştüğü sırada ağlıyordu galiba kitapta ama yine de cho ile olma potansiyeli yoktu ginny zümrüdüanka yoldaşlığına kadar uyuz uyuz dolandı ama zümrüdüankada kendini gösterdi ve harry nin peşinden koşmayı bıraktı melez prens te de öyle oldu bi de aklima geldi birden Ron, harry demişken kitapta Ron ve hermione aşkını anlayan harry kendi kendine ya ben fazlalık gibi olursam ya beni istemzlerse diye düşünmüştü gülesim gelmişti nedense orada :grin:

(fza) #415

Third wheel işte. :DDD Ginny'yi sevmiyorum, istemezdim özetle.

(.) #416

Ginny filmlerde acayip uyuz bencede. Ama kitaplarda cesur kızdı hoştu valla. Kitapta Harry'nin kendini bi anda Ginny'yi düşünüyor bulması çok güzeldi. Kıskanmaları falan.
Cho, Harry ile buluşmaya gittiğinde oturup Cedric'ten bahsetmişti yanlış hatırlamıyorsam. Ron yine bebeksi kalıyor, Hagrid olsa daha iyi bence cho olacağına.

(fza) #417

AHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Hagrid. AHAHAHAHA. Hiç güleceğim yoktu. Hay Allahım. Harry, Hairy seviyor yani. :joy:

(Dipsomanik Kullanıcı) #418

BENİM FAVORİM :heart_eyes_cat:

(dubliner) #419

Ginny'yi oynayan kızın, adını bilmiyorum, performansı kötüydü bence filmlerde. Küçükken sevimli olan aktörler büyüyünce çirkinleşebiliyorlar. Evde Tek Başına'daki çocuk mesela. Veya en yakın örneği Game of Thrones'daki Brann. Gerçi o kadar uzağa gitmeye ne gerek var Daniel Radcliffe'in son filmlerdeki hali de iyi örnek. Ginny oynayan kız da hem sevimliliğini kaybetti hem de oyunculuk defoları ortaya çıktı büyüyünce. O çocuk oyuncu grubundan hem oyunculuk olarak hem de medyatiklik olarak sivrilen Emma Watson oldu.

(Salihalpo Anısına) #420

Şu sahneyi niye silerler bilmiyorum...

(dubliner) #422

Ya tekrardan oyunu falan yapılsa şahane olmaz mı? Bu ara felaket Harry Potter tüketmek istiyorum ama okumaktan da sıkıldım kitapları. :confused: En son geçen yaz okumuştum doğru dürüst zaman da geçmedi üzerinden.

(Deniz) #423

Kuzenim. Şu an Londrada. Birazdan Cursed Child izleyecek. Ve. Bence ben bununla hava atabilirim.