Harry Potter Sevenler Kaymakbirası Şefliği 🍻

(gokcee) #444

Bence o kapaklar beyaz kağıtları değiştirmek için bi bahene bile olmuş olabilir sanırsam beyaz kağıt daha pahalı

(Gizem) #445

Okumak isteyen kişi benim gibi telefonda PDF bile okur.Kitaplarını rezil etmeseymişsin keşke ( 2 kez bitirdim o şekilde)

(Kyle Reese) #446

Aynı durum bende de olmuştu ya. Kime versem üzerinde tepinilmiş bir şekilde geri veriyorlardı.

(Geek Velet) #447

Hala açıp açıp sevdiğim bölümleri okuyorum kitaplardan.

(Oozaru) #448

Olabilir. Hem beyaz kağıt hem de şömiz, bayağı pahalıya geliyordur. Gerçi şömizleri ilk baskılarında kullanmışlardı sanırım.

Daha fazla da olabilir, zira Amerika’da etiket fiyatı 205 dolar. :smiley:

Neyse, YKY inşallah yukarıda ki box seti bire bir basmayı akıl eder umarım.

(öğnkü) #449

NNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEE

(Berna Ece Gündüz) #450

Türkiye’de ucuz kitap kutu setleri beklemeyin arkadaşlar, özellikle de döviz böyleyken… Bazen İngilizce setler bile daha cazip geliyor cebe. Sonumuz hayrola gençlik.

(Oozaru) #451

Aynen öyle. Avrupa bile Orhan Pamuk’u bizden daha ucuza okuyor. :smiley:

(Doğan) #452

999 TL + KDV 'ye gider. Çok isterim ama alamam şahsen. Böyle bir fiyata zaten kimse almak istemez açıkçası. Resimli özel baskı serisinin bile hala üçüncüsünü basmadılar ki fiyatları da 40-50 TL civarıydı en son. Demek ki çok rağbet yok.

(Gizem) #453

Ben onları her sene bir tane çıkacak diye biliyorum.

(Oozaru) #454

3.kitabın resimlisi yurt dışında yeni çıktı. Bildiğim kadarıyla ilk 2 kitabın resimlisi, ülkemizde 2.baskıyı yaptı. Resimli kitaplarda hikayeleri kısaltıp mı basıyorlar? Azkaban Tutsağı’ndan sonra çıkan kitaplar bayağı bir kalın da, kısaltıyorlarsa almayacağım.

(Fransuva'nın Ayranı) #455

Ben biraz incelemiştim öyle bir şeye denk gelmedim.

(Oozaru) #456

O zaman bundan sonra hem kitapların sayfa sayısı hem de fiyatları bayağı bir artar. :slight_smile:

(Melih Erpulat) #457

https://www.facebook.com/LADbible/videos/3903331209714040/ çıldırıyorum ya

(Doğukan) #458

Nedendir bilmem ama ben hiç Harry Potter sevmiyorum. Belki de çocukken Kitaplarını okumadığım ve Filmlerinden sadece ilk ikisinin ufak parçalarını izlemiş olduğum içindir. Ama 8 Filmi de bu yıl izlemiş oldum (18 yaşında) ve hiç beğenemedim. Hatta azıcıkta Cringe yaşadım izlerken. Yani biri Harry Potter izlediğimi görse utanırdım gibi hissettim. Bu hep kafamda bir soru işareti neden bu böyle ben bile bilemiyorum doğrusu.

(Gizem) #459

Sallamadığın bir Harry Potter kalmıştı tebrikler :clap:

(Dipsomanik Kullanıcı) #460

bende ne zaman Harry Potter gömecek diye heyecanla bekliyordum

(Doğukan) #461

Sallamıyorum sadece sormak istedim Gizem, neden ben Harry Potter izlerken Cringe yaşamış olmalıyım?

(Doğukan) #462

Gömmedim ki? Sadece anlamlandıramadığım bir cringe duygusu yaşadım Filmleri izlerken.

(Gizem) #463

Genel olarak hiçbir şey beğenmemenle alakası olabilir