HAWKEYE'ı Hiçbir INFINITY WAR Reklamında Görmüyorsak Sebebi Var!


(Geekyapar) #1

Yazının tamamını okumak için: https://geekyapar.com/konular/cizgi-roman/hawkeyei-hicbir-infinity-war-reklaminda-gormuyorsak-sebebi-var/Avengers: Infinity War‘ın hype treni tam gaz istasyondan çıkmış, ikinci durağını yıkıp geçmiş ve 27 Nisan‘daki varış noktasına doğru koşar adım ilerlerken geek gözler elbette hype’ı ayrıştırıp, sorulması gereken önemli soruları Feige’ye yöneltiyorlar. Avengers 4‘ün adı ne? Captain Marvel‘da niye 90’lara dönüyoruz? Wakanda neden önemli? Soul Stone nerede? İkinci fragman gelmiyor mu? Ve elbette, Hawkeye’a ne oldu? Ne fragmanlarda, ne de Entertainment Weekly’nin…(Devamı)


(Emorm.Gunpowder) #2

Açıkçası o tür House of M davalarına girmelerine daha gerek yok ve Ronin’in çizgi romandaki oluşumu kolayca değiştirilebilir. 4 farklı kişinin Ronin kostümü giydiğini düşünürsek hikaye uydurmaları oldukça kolay.


(İnternet asosyali) #3

Clint Braton Roninine MCU’da rastlayacağımızı şu ana kadar bir kere bile düşünmemiştim, ki yay kullanmayan Barton şahsi favorimdir. Yalnız işin içine kısmi gerçekçilik kaygısı girdiğinde -Defenders’da değilsen- katanası olan yetenekli bir adam olarak MCU’nun en fantastik hikayesinde büyük bir fark yaratmak çok zor. O yüzden bence bu değişim The Hype Movie’nin sonrasında Clint’imizi büyük planların beklediğinin kesin göstergesi, ve umarım bu planların arkasında Cap’siz kalacak olan Russolar vardır.
Ve filmde büyük ihtimalle kalkanını bırakmış kaptanımız, yayını bırakmış huysuz şahinimize o malum nutuğu atacak(lütfen atsın çünkü!)