Hayata Dair Kareler

(İlayda Uğurlu) #125

Ölmese miydi?:neutral_face:

(InMemoryOfEmirBK) #126

:slight_smile:

(imnotevensorry) #127

(Umur) #128

Falcon Heavy’nin itici roketlerı aynı anda iniş yapıyor.

(Salih Alp Gökçek ) #129

Bu fotoğrafı ben de çok severim ama kastın oyuncuların gösterdikleri ise, onlar dövme aslında. Filmdeki oyuncular kendi aralarında karar alıp, 9 yüzük taşıyıcısını simgeleyen, Elfçe’de “9” anlamına gelen bir dövme yaptırmışlardı. Aralarında bu dövmeyi yaptırmayan tek kişi de Gimli rolündeki John Rhys-Davies. Onun da kendisi yerine dublörü bu dövmeyi yaptırmıştı. Dövmeyi net olarak görmek isterseniz:

image

(.) #131

Kış olimpiyatları geçit töreninde Türkiye

(Burak) #132

Klu Klux Klan üyelerinin evinin bahçesine diktiği (o yıllarda tehdit ve göz korkutmak amaçlı kullanılan) '‘yanmış haç’'ı kaldıran Martin Luther King Jr ve olaya tanık olan oğlunun insanlık ayıbı fotoğrafı, 1960 yılında çekilmiş. Beni bu kadar etkileyen çok az görüntü var.

(.) #133

Gerçek bir tarikat olduğunu bilmiyordum . Sadece SH ’ de geçen uydurma bir isim olduğunu zannediyordum

(Miraç) #134

Tek fotoğrafta 9 kral.

image

(Gizem) #135

(Gizem) #136

Halil mutlu ile Naim Süleymanoğlu

Halil mutlu:“O gün Naim abi için yabancı basından birileri geldi ve antremandan fotoğraflar çekti. Ara verilince üst kata çıkıp oturduk. Arada satranç oynardık. Yine öyle karşılıklı oturduk. O sırada gazeteciler yoktu, doğaçlama oldu. Gazetecilerden biri yukarı geldi ve fotoğraf için izin istedi. O zamanlar Avrupa’da tam tanınmıyordum, yolun başındaydım. Kalkmak istedim, Naim abi fark etmez dedi. Poz verme amacımız yoktu. Naim abi satrançta iyidir, hararetli oynar. Fotoğrafta da seni sıkıştırdım der gibi bir hali var zaten.”

(Burak) #137

New York in the early 1900s

(Gizem) #138

Model Lisa Fonssagrives,Vogue dergisi çekimleri sırasında Eyfel kulesinde… 1939

(fza) #139

Mona Lisa diye okudum başını ve dedim ki: Vogue o kadar mı eskiymiş yahu?

(Berkay Küçük) #140

1991 Nba Finalleri Majesteleri ve “Magic” Johnson
107297201212141152
images (27)
images (26)

(Fransuva'nın Ayranı) #141

+1

(Cem Ekiz) #142

Vietnamdem

(elif) #143

Priscilla ve Elvis :dancer:t2:

(Cem Ekiz) #144

Bugün paylaştıklarıma benzer bir resim daha buldum, çok hoşuma gitti. +18 değil ama kimilerini rahatsız edebilir, spoiler’a alıyorum n’olur n’olmaz.

(evethearteyes) #145

Mükemmellik…