Hikayeleri Yeniden Yorumlama Yayınevi

(Deniz) #322

Belki başka bir Deniz’inki değildir? :stuck_out_tongue:

Ya atacağım bir ara söz. Yazdım ama tamamlamadım, dönüp bakmadım bir daha

(Berdan ) #323

“Alaaddin! Alaaddin!” dediniz ama hikaye yazan yok, ne oldu aklınıza bir şey gelmedi mi? :smirk:

(Sapere Aude!) #324

Ben uğraşıyorum, birkaç güne gelir.

(Volkan Şahin ) #325

Pamuk Prenses yorumun nerede ey Berdan?

(Berdan ) #326

Aklıma yazacak bir şey gelmedi. :man_facepalming:

(Sapere Aude!) #327

Lütfen kavga etmeyin.

images

(Volkan Şahin ) #328

Benim Alaaddin için bir yorumum var da henüz yazıya dökemedim. Salı-çarşambaya gelme ihtimali var…

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #329

Belli bir kısmını yazdım ama çok uzun. Sonra nerede bunun devamı dersiniz diye paylaşmıyorum.

(Volkan Şahin ) #330

“Hikaye nerede kaldı ey Fridia?”

Deme zevkimizi elimizden alıyorsun yalnız…

images (7)

(öğnkü) #331

Ben tamamen kafamı toplayamadığım için yazamıyorum ya, yazılanlara da bakamıyorum bayağı tırt durum.

(Gizem) #332

Yazılmıyor ki hiç

(Sapere Aude!) #333

Yazmıyorsunuz ki hiç.

(öğnkü) #334

Yok ben yazılan son birkaç hikayeyi de okumadım öyle bir genişlik bendeki.

(Berdan ) #335

Ne yazalım, fikir verin. Bende hayal gücü sıfır bir süredir.

(Sapere Aude!) #336

Ben genelde yorumlayacağımız hikayenin ne anlattığını düşünüyorum. Onu bulduktan sonra karakterleri değiştiriyorum.

(Berk Ökten) #337

Sabah itibariyle vizelerim bitti, sanırım oturup bi şeyler yazabilirim bu boşlukta

(Invictus Maneo) #338

Bunu yeni gördüm ya. Geçmiş olsun bilirim böbrek sancısını.

(Volkan Şahin ) #339

Sağ olasın. Ben bir acile gittiğim gün sancı çektim ya, bir haftadır tık yok. 1080 mg’lik ilaçlar kitlediler, düşüp düşmediğini de öğrenemiyoruz.

Gerçi ömrüm boyunca o kadar sıvı tüketmeme rağmen böbreğimde nasıl taş oluştuğunu da bilmiyorum… Genel olarak konuya bakış açım ekteki emojidedir:

:thinking:

(Invictus Maneo) #340

Ben de iltihaptan çok çektim. Acilde sancıdan kıvranıyordum aptal devlet hastanesinin polikliniğe yönlendirme yapan doktorunun öğle molasını beklerken. Hayır hastalığım belli salın gideyim ürolojiye. Hastanenin bu tutumuna tepkim: :face_with_raised_eyebrow:

(Volkan Şahin ) #341

That’s the key… :confused: Seninki daha kötüymüş yalnız, umarım artık yoktur. Çok geçmiş olsun.

Bana da hastanede bir çeyrek tur attırdılar: Ultrason, tomografi, kan verme, idrar…

Halbuki ultrason sonucunda ben bile okumuştum “sağ böbrekte 2mm taş” yazısını. :man_facepalming: