Hikayeleri Yeniden Yorumlama Yayınevi

(sergen) #446

olur canım öyle şeyler, çokta şey etmemek lazım :yum:

(Volkan Şahin ) #447

Daha oy gelmez bence, hazırsanız anketi kapatıyorum.

(Sapere Aude!) #448

Biraz daha bekleyelim, tam 21:42’de kapatalım.

(anon17803553) #449

Lider belli olmuş, anketi kapa istersen.

(Volkan Şahin ) #450

Evet ahali, oylama bitti. Fırından yeni çıkan, yorumlanmaya hazır hikayemiz Kurşun Asker. Milletimize hayırlı olsun.

(Sapere Aude!) #451

Tam 21:42’de sonlanmadığı için anket geçers…

Amaaan, hadi yorumlamaya başlayın.

(sergen) #452

yahu bana lobici diyenlere bak yaa, @everfesan o ankete oy verdiysen hikayede yazacaksın haberin olsun :slight_smile:

(Salih Alp Gökçek ) #453

Güzel, yakında yazarım ben de :+1:

(Volkan Şahin ) #454

Efendi efendi, ben Muhittaşlarla anket pazarlığı yapmadım!!1!1!

(anon17803553) #455

:wink:

(Oneironaut) #456

Oy verdiği kazanıp da yazmayanların inlerine girmeyecek miyiz?

Kibritçiler, silahlanın!

(büşra) #457

En az 7 (yedi) Kurşun Asker yorumu okuyacağız demek ne hoş, ne âlâ. :slightly_smiling_face: :cherry_blossom:

(sergen) #458

efendi efendii ben pazarlık yapmam söz veririm. siyasette bunlara alışacaksınız. alışmıyorsanız vatan hainisinizdir.

@lazarusregion sen zaten vatan hainisin niçin eski dosyaları karıştırıyorsun.

:joy: :joy:

(anon17803553) #459

Pamuk Prenses’te iş birliğimiz iyidi, başka anketlerde telafi ederim artık.

(Volkan Şahin ) #460

Biz vatan hainliğini sizden öğrenecek değiliz!!!1!!11 (bu tam olmadı gibi :thinking:)

@Lalaith @boklukirpi Siz niye yazmıyorsunuz efendiler? Kurşun Asker sadece bizim değil; senin, onun, Ayşe Teyze’nin, Mehmet Amca’nın

(sergen) #461

gelecek kendini tayin etti berdan. artık yollarımız ayrı sen kurşun askerlerin selam durduğu bir yolda ilerliyorsun ben ise minicik bir kibritçi kızın ışında…

“biiiz vatan hayinliği nedir onuda biliriiiz” daha uygun olabilir (böylede centilmenim işte bak nasıl taktik veriyorum)

(Oneironaut) #462

Bizim, bu halktan laflara karnımız tok.
@boklukirpi yazar elbet, fakat siz istediğiniz için değil!

Ben sıyrılıp kibrit satmaya gidiyorum. :sweat_smile:

@boklukirpi seni arkamda bıraktığım için üzgünüm, fakat bu adaletsiz ve ihanet dolu oylamanın sebep olduğu başlık atmosferinde, herkes başının çaresine bakmalı.

(anon17803553) #463

Çift taraflı ajanın vahim sonu. Seninle oy çalmak bir zevkti @thargalin

(sergen) #464

beni siyasetçi olarak atfeden bakın ve feyz alın. siyasetin kralı berdan, ajanlık kariyerini askerlerin selamında sonlandırırken ben, milletin biricik hizmetkarı ben, bir kibritçi kızın son kibrit ışığında soğuk bir sokakt…

(Xibalba) #465

Yalnız Sergen Bey, Pamuk Prenses anketinde kapı kapı gezip oy istediğiniz zamanları da unutmayın bence…