Hikayeleri Yeniden Yorumlama Yayınevi

(sergen) #466

niye bunları açık ediyorsunuz :smile:
ben hep sizin için yaptım bunları

(büşra) #467

:upside_down_face:

Diğer ankette seni bekliyor olacağım Lala. @Lalaith :cherry_blossom:

(Xibalba) #468

Bizim iyiliğimiz için mi… Sadece 2 hikaye atılmıştı Pamuk Prenses’den. Çok iyiliğimizi düşünüyorsanız siz yazsaydınız. :frowning:

(Oneironaut) #469

Gelmeyi düşünüyorum, fakat söz vermeyeyim, çünkü tutmam.
Zira; ben, hasta ve huysuz biriyim. Ayrıca çirkinim ve sanıyorum ki karaciğerimden hasta değilim.

Önümüzdeki günlerde hangi başlıkta olacağımı yeterince belli ettim sanırım :sweat_smile:

(sergen) #470

evvelden hikaye yazmaktan kaçınıyordum ama bağlayıcı bir anlaşmadan ötürü bundan sonra bu başlıkta yapılan bütün seçimler için bir şeyler karalamak zorundayım. mesela şu an kurşun askerle ilgili bir şeyler düşünüyordum.

ve dedim ki madem bu başlıkta bu kadar siyasetçi yanımı(!) konuşturdum siyasetle uğraşan bir kurşun asker teması olsun bari. tabi önce kurşun askerin orjinal hikayesini okumam lazım :sweat_smile:

(Sapere Aude!) #471

Arkadaşlar, az önce başlığı tekrar gözden geçirdim. Toplamda sadece 23 yorum yazılmış. İçlerinde Fridia’nın parça parça attığı yorumlar da var.

Bu 466. gönderi. Tekrar ediyorum, yalnızca 23 yorum var.

(Xibalba) #472

Heh, iyi o zaman. Çok güzel hikaye Kurşun Asker. Ben küçükken okumuştum, bu vesileyle dün tekrar okudum da gerçekten çok güzel… Niye Kibritçi Kız’da bu kadar ısrarcı olduğunuzu anlayamıyorum doğrusu.

(sergen) #473

yahu 23 az mı? biz burada yayınevi işletmiyor muyuz? yayın evi içerisinde küçük sohbetler elbet dönmeli bence sevgili ford.

@sule pamuk konusundaki ısrarım ile aynı. seviyorum.

(Volkan Şahin ) #474

Kimin yorumları eksiksiz, her yorumun altından kim çıkıyor Ford Bey? Konuşun lütfen.

(Sapere Aude!) #475

Onlar kendilerini biliyor, bazı arkadaşlarımız yalnızca tek yorum yazmış. Bundan sonra yorum yazmayana yem de yok.

(sergen) #476

yazacağız ford sakin ol. :smile:

(Volkan Şahin ) #477

Alaaddin’in hakkını yiyip Pamuk Prenses seçtirdiniz, biz mızıkçılık yapmayıp yine yazdık efendiler.

(büşra) #478

vsQBvkQmJdQiI

:cherry_blossom:

(Sapere Aude!) #479

Bazı arkadaşlarımız hiç yorum yazmamış, bazıları ise yorumlarını hiç tamamlamamış.

(sergen) #480

tamam volkan sende sakin ol en yakın zamanda buraya bir siyasi kurşun asker gelecek

(o zaman göreceğim kibritçi kızı seçmeyenleri)

(Volkan Şahin ) #481

Bana bunlarla gel sevgili thargalin.

(anon17803553) #482

Tamam ford, niye hedef gösteriyorsun. Yazacağız sakin.

(sergen) #483

t küçük lütfen :slight_smile:

(öğnkü) #484

Düzgün konu seçin siz de o zaman. HİÇ.

(Sapere Aude!) #485

Milli iradeye saygı yok, üstüne bir de aşağılıyor. Ben diyor, yazılanları bile okumadım diyor. Senin her yerin Prince of Thrace olsa kaç yazar?