Hoşgeldiniz, Bunu Da Okuyun -> Sitede Yetki Seviyesi!

(Muhammet Alperen Bayraktar) #207

Hepinizin içine sızdık Deniz niye kankan gibi takılıyor sanıyorsun şu an hepinizi tek tek çökertiyoruz :smiling_imp:

(K) #208

Puahaha sallandıracaklar(mış) biz kuzeyde kafa topluyorduk o aralar..

(.) #209

Biri kuzey mi dedi hah

(SNIKT!) #210

Olm bırakın bu müdavim olma işlerini 11.22.63 izleyin

(Muhammet Alperen Bayraktar) #211

Sonra başlığına gelin tartışalım(kendine pay çıkarma)

(SNIKT!) #212

Orayada yazıcam zaten

(K) #213

Yep.. Too soon ?

(kerem ) #214

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Tsuchigumo) #215

Müdavim olmak için gerekenler ne kadar değişmiş, neymiş efenim kanada marşıymış da, yok ışte 5 katanayla juglörlükmüş de, bakire kanı ısmarlıycakmışız da, yok daha neler. Bizim zamanımızda böyle miydi, 3 turşuyla çözülüyordu herşey :disappointed_relieved:

(Atak Emin) #216

Millet Enki'nin böyle dediğine bakmayın, kendisi müdavimken bu kadar şeyin üstüne bir de "sürekli yemek yiyecek, ama aynı zamanda oruç da tutmuş olacak", "Hulk'un yumruğundan etkilenmeyecek", "taşla mermi durduracak" gibi sert acımasız kurallar getirelmesini öneriyordu. Akşama kadar loncada "zuhahahah lanet olası üyeler, acizsszlerr" diye Zengin Zalim'i oynuyordu bu adam. O ne yılaaan...

(Taylor Swift Fanboi) #217

@BatmaninBabanesi

(Tsuchigumo) #218

Aman tanrım nasıl iftiralarla karşılaşıyorum, değerli muhit halkı inanmayın bu ayyaşa. Ben sizden biriyim, sözlerim çarpıtılıyor, montaj bu. Bana karşı yapılan bu tür Atak'lara diz çökmeyeceğim.

(SNIKT!) #219

(OMX yanchar) #220

İşte sonra neden müdavimleri almıyoruz resorta adamlar o kadar sado-mazo ki kanlar, bakireler, adam asmacalar... Şu eğlence anlayışına bir bakın..

Neyse yarın basın açıklamamdan sonra partiyi başlatıyoruz yerinizi şimdiden ayırtın..

( kizilaslan) #221

ooo ben de senin devreler yandı sanıyodum :smiley:

(Beni unutmayın dostlar. Buralarda bi cizgidelisi vardı dersiniz...) #222

Bende geliyorum dimi? Aytaç abiye haber verin!

(Ahmet Atay) #223

çöl iyi exp veriyor diyorlar

(Egecan) #224

Level'imi nerden öğrenebilirim ?

(Mesut) #225

Üç müdavime turşu ısmarlamayan levelini öğrenemiyor malesef :pensive:

(Bat of Gotham or Muhit) #226

Sonradan o katanalı falan bi şeyler oldu noldu ona :smile: