Hoşgeldiniz, Bunu Da Okuyun -> Sitede Yetki Seviyesi!

(Orkun özdemir) #247

Dost dost diye nicesine mmorpg genciyiz biz level kasmak bizim isimiz

(The total loser) #248

Dostum, buralarda ben de ilk önce noktalama işaretlerine dikkat etmezdim. Yanı noktalama işaretlerine dikkat et daha ne diyeyim?:smiley:

(Arda Acar) #249

Sitede kaç dk geçirdiğime nereden bakabilirim ?

(He served well) #250

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Arda Acar) #251

Nerede yazar peki ? Aaaaaa

(Xάος) #252

malum forum 3.6 bin konuya ulaştı. Bu müdavim kriterleri hala aynı mı? Muhit ilk açıldığında 50 konu okuyunca yarısını okumuş oluyorduk.Şimdi müdavim olmak daha zorlaştı sanki ne dersiniz @Geek_Lord @muhtar00 @muhtar04 @muhtar02 @muhtar01 @acyberexile

(Taylor Swift Fanboi) #253

hocam yeni liderimiz @bruiser de var onu unutmuşsun :smile:

( kizilaslan) #255

tam olarak ondan değil bence o başka sebepleri de var.

(Xάος) #256

pardon @bruiser sana özel çağrı :smiley:
MİSAL: @itsmypurgatory son 1 yılda baya iyi performans göstermiş malum müdavimle neredeyse aynı. Ama konu sayısı fazla ?! ondan müdavim olamıyor

(Mehmet Can) #257

Orada başka bir durum var önceden müdavimdi.

(Atak Emin) #258

Bozmak gibi olmasın ama senin hesapla alakası yok onun müdavimlik mevzusunun. Mehmet Can'ın dediği gibi farklı bir olay.

(Tsuchigumo) #259

Yeterince aktifsen müdavim olmak kolay. Müdavim olmak zorlaştı filan hikaye tamamen bence.

(He served well) #260

(Atak Emin) #261

Açıkçası ben seni pek fazla görmüyorum. Bu da belli ediyor biraz, bir iki istisna dışında (bknz.: cizgidelisi).

( kizilaslan) #262

al benden de o kadar, bok yoluna gittim ben de :smiley:

(Berna Ece Gündüz) #263

Arkadaşlar da anlatmışlar ancak istersen ben de söyleyeyim. @itsmypurgatory'nin durumu karışık, ama evet o da müdavimdi zaten, o kadar aktifliğe, beğeniye herkes olur.
Müdavim olma şartları da kısa bir zaman önce yeniden düzenlendi, eskiden aşırı kolay olan şartlar şimdi "normal" seviyeye çekildi. Eğer gereksinimleri karşılarsanız, bir gün siz de müdavim olabilirsiniz. -Hayır Şirinler'i göremezsiniz ama-

(Xάος) #264

Hocam zaten kendimo örnek vermedim ben sadece böyle bir hata varsa düzeltilsin dedim,yokmuş. Ki zaten koyduğum fotoda belli yeterince aktif olmadığım.

(Greymane) #265

Hayallerim yıkıldı :cry:

( kizilaslan) #266

hadi bizi anladım sen neden olamadın var mı bi fikrin?

(He served well) #267