Hoşgeldiniz, Bunu Da Okuyun -> Sitede Yetki Seviyesi!

(.) #268

Abi hiç kurcalamadım o konuyu aslında. Don't know. Pek üstüne de düşmedim :smile:

(Xάος) #269

Benim bunu sorma sebebimsin :slightly_smiling: @bruiser bi açıkla be sen bilirsin :slightly_smiling: her konuda var bu adam :slightly_smiling: niye değil

(Doğan) #270

Böyle gönderileri sarı yazacaksın artık, onu da ben mi öğreteyim :smile:
Bir de şu 'aktiflik'ten kasıt nedir gerçekten? Yorum, beğeni, okuma filan mı? Eğer öyleyse şimdi baktım da şu anki müdavimlerden daha aktif olan müdavim olmayan üyeler var.

(Xάος) #271

Hocam sizin haberiniz var mı itsmypurgitory mevzusu hakkında (bu arada siz beni görmüyorsunuz ama ben sizi baya görüyorum :slightly_smiling: zaten adımı değiştirdi sağolsun geeklord görsen de hatırlamazsın )

(Berna Ece Gündüz) #272

Arkadaşlar, herhalde açık açık gereksinimleri anlatmamı beklemiyorsunuz?

(Xάος) #273

Şahsen ben sadece itsmypurgotory i merak ediyorum :slightly_smiling: adama her yerde ama müdavim değil

(He served well) #274

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Xάος) #275

Merak başa bela hocam :slightly_smiling:

(Doğan) #276

Sadece aktiflikle olmadığını açıklamak, aktif olup da müdavim olamayan üyelerin bilgilenmesi için yeterli olacaktı.

(Berna Ece Gündüz) #277

O zaman konuya nokta koymak adına şunu söylüyorum: Ben sorumlu olmadığım zamanın kararlarına karışamam, o nedenle de yeterince detayına kadar bilmediğim bir konu için size bir beyanda bulunamayacağım ne yazık ki. Dikkat edin, bulunamayacağım diyorum. Bu Altyazar arkadaşımızın meselesi içindi.

@thescoobies Aktif olmanın burada birçok anlamı çıkıyor sanırım, ama yine de illa bu şekilde duymak istiyorsanız öyle de denebilir tabii.

(Ozan Cem ) #278

Komik değil Tolga. Bütün kadro oturup kahkaha atarak seviyeni düşürmedik. Bayraklayan kişi sayısı belli bir sayıya ulaştığında sistem kendisi düşürüyor seni.

(He served well) #279

(Arda ) #280

Ya muhit ortamında biraz yeniyim, bu konular neye göre açılıyor biliyor musunuz? Yani ben kendi görüşlerimi yazmak için mi açarım konuyu, yoksa insanlara bir şey sormak için mi? Yani level bilmem kaç olunca açacağım konu örn. ''film önerilerim'' olabilir mi yoksa ''film önermek isteyenler buraya yazsın'' mı olmalı?

(He served well) #281

(Tsuchigumo) #282

Şimdi, verdiğin "film önerileri" örneği üzerinden anlatacak olursak,

• "Film Önerilerim" başlığı açmak yerine, "Film Önerileri" isimli başlığa gidip, önerdiğin filmleri oraya yazabilirsin.
  • "Film Önerilerim" başlığı açarsan büyük ihtimalle başlık kapatılır ve başlık gönderi olarak "Film Önerileri" başlığına taşınır.
  • "Film Önerileri" başlığı zaten var olmasa, başlığı öyle açmanı önerirdim, ama zaten var, ama başka bir konunun başlığını açmayı düşünürsen ve balık zaten yoksa, başlığın ismi "Film Önerilerim" tarzı olan bir başlık yerine "Film Önerileri" tarzı bir başlık açman daha iyi olur. Geçi, "Film Önerilerim" tarzı açarsan da o "Film Önerileri" tarzı bir başlığa çevirilir.

(.) #283

(Bat of Gotham or Muhit) #284

(doğukan mertbilek) #285

Galiba ben 1 yıl kadar geç kalmışım :frowning: unlucky

(Dream of Gotham...) #286

vadide +9 çay kaşığı düşüyomuş

(A E S T H E T I C) #287

siteye ilk kuruldugu zamandan beri üyeyim fakat yetki seviyesi çok zorlaştırılmış.

20 May, '15 te üye oldum ve bu tarihten beride takip ediyorum e-mail yoluyla level 1 olmam gerekirken neden böyle acemi üye damgası verilmiş bilemedim... rant işi gibi