Hoşgeldiniz, Bunu Da Okuyun -> Sitede Yetki Seviyesi!

(A E S T H E T I C) #288

konu bile açamıyorum ben böyle bir şey görmedim bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz.

(SNIKT!) #289

Ne zaman üye olduğunla alakası yok aktiflikle alakalı.Aktif bi kullanıcı olduğunda sistem otomatik olarak seviyeni yükseltiyor

(A E S T H E T I C) #290

şöyle söyleyeyim konu açmanın bile bu kadar katılaştırılması nedir? ben konu açmak istiyorum açamıyorum belli bir konum var hazırlamışım sitedeki diğer kullanıcılar ile paylaşacağım nedir yani bu aktfi olmakla olmamak konu açmayı nasıl etkiler çok basit bir o kadarda kısıtlayıcı.

(SNIKT!) #291

Tam emin olamıyorum ama 5gün devamlı olarak girip yorum yapınca zaten seviyen yükselecek,konuda açabileceksin.

(Osman Öztürk) #292

Önceden bu kadar kısıtlama yoktu. Bazı yeni gelen üyeler saçmaladıkları için böyle bir karar alındı.

(Paladin) #293

Yeni gelen üyeler, sitenin kurallarına, konularına ve üyelerine vb aşina olmadıkları için, daha önce açılmış, açılması gerekmeyen konular/başlıklar açma eğiliminde oldukları için konu/başlık açma yetkisini üye seviyesine çıkarttılar. Site olarak da buna hemfikirdik zaten.

Konu açmak istiyorsan ve muhteşem aciliyeti var, o kadar zaman bekleyemezsen modaretörlerden ya da sitedeki herhangi birinden birine mesajla atarsın, o açar. Ha, yok diyorsan da bilemem.

(A E S T H E T I C) #294

zaten hep bu yeni üyeler sırf saçma sapan insanları uzaklaştırdıysa iyi olmuş teşekkür ederim ben kurallara uyayım yeter iyi günler dilerim.

(Efsane) #295

Anket açmayı üye seviyesindekiler yapabiliyor mu?Aklıma bir şey geldi de.

(Ozan Cem ) #296

Yapabiliyorsunuz. Anketler bütün seviyelere açık.

(Edip Altunbaşak) #297

Ne demek acemi, kaç yıldır bu işi yapıyor gibiyim

(Zack olan) #298

Ben size spoiler verip duran Zack diye tanıdığınız kişiyim. Geek_Lord profilimi değiştirdi. Yeni haline bayıldım. Profil resmi aynı ben.

(Half-blood) #299

arkadaşlar muhit.geekyapar.com/users burdan haftalık kısmında "açıldı" kısmında 30 yazıyor günlük kısımda 41 :smiley: nasıl günde 41 ama haftada 30 olabilir ki? Anlayamadım. Mantıken hafta günü de kapsıyor :slight_smile:

(Obiwan Canobi) #300

No More Hiyerarşi :imp:

(Özgür K.) #301

give me rozet give me first link rozet @Geek_Lord @bruiser

(Yağmur K) #302

Kendimi nedense görevleri yaptığımız online ortaçağ oyunlarında gibi hissettim nedensizce neden sizce
N e d e n s i z c e​:grimacing::grimacing::grimacing: (hodor u yapmaya çalışıp becerememek)

(Half-blood) #304

Merak ettiğim birşey var. Level 4 de 3 gibi bazı şartları karşılayanlara sistem tarafından mı veriliyor yoksa muhtarlar falan aktiflerden kafasına göre mi seçiyor?

(Emre Aydoğdu) #305

Güzel sistem.. merhaba herkese :slight_smile:

(anon47181550) #306

merhaba :slight_smile:

(A E S T H E T I C) #307

sanırım muhtarların onayında kafasına göre... dediklerini yapsam bile 1 haftadır ses yok.

(He served well) #308

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.