Hoşgeldiniz, Bunu Da Okuyun -> Sitede Yetki Seviyesi!

(Mehmet Can) #351

Hocam hayallerini yikmak gibi olmasın da kalktı müdavimlik

(Robotik Küçük Ejderha Meto'o) #352

yıkıldı şu an :joy: :joy: :joy: neyse muhitin canı sağolsun :smiley:

(Paladin) #353

http://www.felsefe.gen.tr/sinif_sistemi_nedir_ne_demektir.asp
Kaçınılmaz olarak.

(Yiğit ) #354

En azından fikir kanunu gibi bi şeyler yok ortalıkta yada düşünce polisi filan :grin:

(Paladin) #355

Öyle mi düşünüyorsun? :smirk:

(Sinan Balacan) #356

Level lerimizi nereden görebiliyoruz

(Paladin) #357

C'ye basıp Karakter sayfasını açıyorsun. Karakter adının altında, seviyen yazıyor. Stat'ların hemen üstünde.

(Yiğit ) #358

ortalıkta dedim zaten kesin bir paralel geekmuhit ekibi vardır eyyy geek ler bunlar geek düşmanı :wink:

(Sinan Balacan) #359

Güven seviyesi yazıyor orada mı?

(Paladin) #360

Str, Dex, Int falan var. İşte saldırı hızı, hp, zırh falan.

(Sinan Balacan) #361

Tamam buldum teşekkürler

(İlyas ) #362

Ben bu level işini konu açmaya kalkınca fark ettim.

(Koray) #363

"Level 2'ye geçmek için en az 5 gün siteye uğramak, 90 dakika geçirmek, 50 konu okumak, 25 like almak, 30 like vermek gerekiyor."

"30 like vermek" dışında tüm kriterleri sağladım, 30'un dolmasını bekliyorum. ama bu kriter neden var anlayamadım. hiç bir boku beğenmeyen adamlar konu açamasın gibi bir yaklaşım mı söz konusu =)

(Half-blood) #364

Hocam level 2 oldunmu fully functional üye oluyorsun. Bu kriterler olmasa günde 50 tane gereksiz konu açılır modlar çıldırırdı. Muhitte 2 sene boyunca çoğu konu açıldı artık yeni konu bulmak zor kriterlere rağmen eskilerini tekrar tekrar açıyorlar ya da gereksiz konular açıyorlar moderatörlerimize iş çıkıyor sürekli :smiley:

(Koray) #365

mustafa, konu açabilmek için belirli kriterlerin olması gerektiğine ben de katılıyorum. sadece "like verme" kriterini anlayamadım.

(Ertuğrul Erkan) #366

Etkileşim isteniyor biraz da. 25 beğeni almak ve 30 beğeni vermek birbiriyle alakalı şeyler. Kimse beğeni atmazsa kim beğeni alacak :smiley: Elinizi korkak alıştırmayın, hoş gördüğünüze basın kalbi :slight_smile:

(ben de sanki 2 senedir burada takılıyormuş gibi yazdım :smiley: yeni sayılırım)

(Half-blood) #367

o basit canım seni tam fonksiyonlu üye yapmadan evvel muhitte biraz aktifleş sağda solda takıl hoşuna gideni beğen, beğeni al milletle iletişime geç vs diye konmuş birşey. Etkileş milletle biraz üye olmadan diyorlar anlayacağın :smiley:

(Koray) #368

bastım ertuğrul, seni mi kıracağım =)

(Koray) #369

ben hemen etkileşip geliyorum o zaman =)

(Robotik Küçük Ejderha Meto'o) #370

Üyeden sonraki seviye lider oluyor değil mi?