Hoşgeldiniz, Bunu Da Okuyun -> Sitede Yetki Seviyesi!

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #391

Şimdi bunun için gizli/açık konu açmak doğru olur mu? Burada konuşmak doğru olur mu? Yoksa iletiyle mi haberleşmeliyiz?

(Gökhan Ali Başkan) #392

Hocam işin dalgasındayız amaaaan boşver :D

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #393

Boşvermek mi? [Tüfeği doğrultur] davamızı terk mi ediyorsun Gökhan?! Söyle! Davamızı terk mi ediyorsun?!

(.) #394

Tüh be ben CV'mi hazırlamıştım yazık oldu :smiley: :pensive:

(Gökhan Ali Başkan) #395

Hala bir İK'mız var :smiley:

(Gökhan Ali Başkan) #396

Aman hocam aman geri aldım lafımı :dd

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #397

Tamam, [tüfeği yere doğrultur] o zaman bu işi nasıl yapacağımızı konuşabiliriz

Edit: Yalnız bu konunun altında konuşmayalım bu konuları. Aman uzaklaştırma yeriz, demedi demeyin. (Uzaklaştırma yediğimden beri sürekli korkuyorum uzaklaştırma yemekte)

(Enes) #398

Muhit de gizli yapılanma varsa bende katılabilirim arkadaşlar hangi ayinleri yapmamız gerekiyor onları bi yazarsanız çok sevinirim bir de katılım için bakire kanı felan gerekliyse hiç girmeyeyim inek, keçi olursa okeyim :slight_smile: .

(.) #399

Sen nerede dersen :smiley:

Bu arada illa tüfek doğrultmak gerekiyosa beylik tabancamı çıkarayım bende yavaştan :smiley:

(Half-blood) #400

Ne geyik ihtiyacınız varmış adamlar ciddi ciddi örgüt kuracak bi gidişle :slight_smile:

(.) #401

Ne örgütü yalan bunlar inanmayın kim diyosa :smiley:

(Gökhan Ali Başkan) #402

Ne alakası var ya ne örgütü aman Mustafa Bey :smiley:

(Sinan) #403

Tarikat, örgüt ve her türlü ayinli gizli yapılanma için kapşonlu cübbe bulunur. İsteğe özel renk ve modellerde dikilir, logo işlenir.

(Aku ) #404

(.) #405

Hocam polis olsun Jandarma olsun FBI olsun yakalanırsak bizi tanımıyosun. Verdiğimiz adrese özel gizli pakette gönderelim irtibatta kal :smiley:

(Sinan) #406

Müşteri gizliliği bizde esastır. Kimin istediğini değil, ne istediğini biliriz :eye:

(Enes) #407

Çok yakında... Bizi bekleyin. (İgrenç kahkaha atan kötü adam itemi koyuyorum buraya) :slight_smile:

(Robotik Küçük Ejderha Meto'o) #408

bu olur mu :smiley:

(Enes) #409

İste bu, ben aynaya bakarak pis pis gülme tekniğimi geliştirene kadar bunu zihnime kazıyorum :slight_smile:

(garibin biri) #410

abi kullanıcı adı değiştirilemiyor mu ??