Hoşgeldiniz, Bunu Da Okuyun -> Sitede Yetki Seviyesi!

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #411

redpill güzel ad, ne yapcaksın, bluepill mi istiyorsun :smiley:

(garibin biri) #412

:smiley: eyvallah abi ne bileyim değiştiresim geldi ama sen beğendiysen kalsın :smiley: blue su bizi bozar :smiley:

(Berna Ece Gündüz) #413

Arkadaşlar yukarıda çok gırgır döndürmüşsünüz de, azaltsak mı onu n'apsak? Soru soranları göremiyoruz sonra, üzücü oluyor. :(((

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #414

Baya zaman geçti o gırgırın üzerinden zaten. Mesaj sayısına göre değerlendiriyor insanlar iki mesaj arasındaki yakınlığı ama tarih çok farklı. Bu arada, nick nasıl değiştiriliyor? Müdavimlik niye gitti? Neden en başından beri vardı? Yiğitcan-Yücel crossover videosunda bir eventten bahsetmişlerdi, o Meram-ı ifham mıydı? Başka bir şey miydi? Yoksa o event daha olmadı mı?
Hazır başlığında bulmuşken sorayım dedim, cevaplarsanız müteşekkir olurum.

(Berna Ece Gündüz) #415

-Nick değişimi için bize mesaj atmanız yeterli.
-Müdavimlik konusu uzun mesele, ama özetle sıkı yönetimin geldiği sıra gittiydi. Geri gelmesi konusunda düşünceler var ama net değil, siz rahat olun.
-Yücel-Yiğitcan olayını bilmiyorum, o konuda Yiğitcan'a mesaj atarsan daha sağlıklı yanıt alabilirsin ama sürpriz bir şey olacaksa almayabilirsin de, bilemiyorum...

BU BİR DEVİR TESLİM DEĞİL, DEVRİ BÜYÜTMEDİR. Yeni MODlarımıza Hi Deyin!
(Özgür) #416

Youtube kanalından geldim çok orijinal bi kitle var gibi görünüyor burda seviye olayları çok iyiymiş

(Deniz Alan Özdemir ) #417
  1. seviye yani post oluşturabilecek duruma geldiğinde postu nereden yada nasıl açıyorsun ?

"2." yazmış olmama rağmen "1." diye çıkması normal mi ?

(anon17803553) #418

Şu an attığın şey bir post :slight_smile:
2.seviye yani üye olduğunda başlık açabilirsin.

(Deniz Alan Özdemir ) #419

Üzgünüm ama tam anlayamadım "post" derken "yeni konu açma" kast ettiğim şeydi ve bu 2.seviye de elde edilen bir yetenek...Şimdi benim merak ettiğim 2.seviye olduğunda yeni bir konu nereden açılıyor yada o özelliğin açıldığını anlayabiliyor musun yoksa biraz gezin'men mi gerekiyor sitede.... Hmm anladım

(anon17803553) #420

@DenizAlan post dediğimiz şey bir nevi yorum.
Demeye çalıştığın şey ise şu:

(Mustafa) #421

konu okumak derken ?

(Xάος) #422

hocam japonca falan değil baya baya türkçe. Konular var, okuyacaksın aslşsls 50 farklı konuya gir sonuna kadar oku.

sitenin sağ üstünde yeni konu diye buton çıkıyor. Bu arada konu açmadan önce konunun aynısından/benzerinden olup olmadığına bakman gerekiyor, yoksa konuya kilit vuruluyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #423

Kaçıncı Muhit Kıraathanesi diye bakınıp dururken karşılaştığım, çok da vakit ayıramadığım için pek bir hatasını da bulamadığım anon26188407 numaralı anon, nasıl anon oldu, nasıl perma-ban yedi, bir de müdavim imiş üstüne üstlük.

(Xάος) #424

Ban atmayıp da hesabı tümden silince anon oluyor hesap. Sebebini bilmiyorum çünkü hesap adını bilmiyorum ama hesabin sahibi istemiş bile olabilir kim bilir :slight_smile:

(anon17803553) #425

Sherlock yanında halt eder yemin ediyorum, ban yiyenin profiline bak nedeni yazıyor orada. Kendim de yedim ordan biliyorum.

(.muhammet dinc aktas) #426

Ben sitede 30 dakikadan fazla gecirip 5 yorum atmama rağmen hala level 1 olmadim

(Greymane) #427

Görevi alacağın NPC'yi kaçırmışsın. Yarın kafasının üstünde pembe soru işareti olan amcayı bul.

(.muhammet dinc aktas) #428

Bak bunu hiç anlamamıştım

(Xάος) #429

@mugsrg şu an level 1 siniz zaten. Rozetlerinize bakınca acemi rozetini görebiliyorum.

Acemi rozeti:

Bu rozet 1. güven seviyesine ulaştığın için verildi. Forumda neler olduğunu takip ettiğin için ve konuları okuduğun için teşekkürler. Artık yeni özelliklere sahipsin; özel iletiler, bildirme, düzenleme, ve çoklu resim ve bağlantı paylaşabilme gibi.

(.muhammet dinc aktas) #430

inanmıycaksın ama yarım saat önce yoktu