İndie Çizgiroman Haftası

(Tsuchigumo) #1

Marvel, DC ve Image'dan çıkmayan çizgi romanların tartışılma mekanı da olsun :smile:

(Tsuchigumo) #2

Ben bu hafta okuduklarımla başlayayım,

ROM #1

Karakter çok düz yazılmıştı, hikaye de ilgi çekici değildi, devam etmem seriye.

%63

Mae #3

Diyaloglar, hikaye ilerleyişi filan çok güzel, evren giderek daha da ilgi çekici bir hal almaya başlıyor. Çizimler filan bu kadar güzelken panel düzeninin iğrenç olması biraz üzücü ya.

%89

American Monster #4

Bu kadar fazla karakteri bu kadar iyi işleyebilen bir seri olması çok garip, çizimler de şuan okuduğum çizgi romanlar arasında en sevdiğim çizimler olabilir.

%100

(Çağlayan) #3

American Monster #1 ile birlikte ilk defa Aftershock Comics'in bir çizgi romanına başlamış oldum.

İlk sayı hoşuma gitti, karakterler ilginç ve özellikle çizimleri, ilk sayıdaki sonuyla beni etkilemeyi başardı. Devam edeceğim şu ana kadar 6 sayısı yayınlanmış galiba.

(Tsuchigumo) #4

4 sayı yayınlandı, #5 ve #6 durmadan erteleniyor, delireceğim şunu beklerken :smile:

(Çağlayan) #5

Neden erteleniyor :smile:
Sence nasıldı ilk 4 sayı giderek ivme kazanıyor mu , diger sayıları da bunun kadar güzel mi ?

(Tsuchigumo) #6

Kalite bakımından dört sayı da aynı derecede iyi gelmişlerdi bana, tabi daha fazla okudukça hikaye de daha fazla içine çekiyordu giderek, olaylar daha da ilgi çekicileşiyordu.

Ertelenme nedeni ise büyük ihtimalle üzerinde çalışan kreatif ekibin bu seri yerine daha fazla satan serilere daha çok yoğunluk göstermek zorunda olmalaları.