INFINITY WAR Öncesi Videolarla Tüm MCU'yu Baştan Anıyoruz: AHA HYPE TRENİ!

(Geekyapar) #1

Yazının tamamını okumak için: https://geekyapar.com/konular/film/infinity-war-oncesi-videolarla-tum-mcuyu-bastan-aniyoruz-aha-hype-treni/

Avengers: Infınity War için bir takım videolar yaptık. Bir takım videolar daha yapacağız. İşbu yazının asıl amacı sizleri bu videoları izlemeye davet etmek sevgili geekler, özene bezene yaptık; Marvel Cinematic Universe’in filmlerine geri dönüp bakış atıyor, içlerinden özellikle heyecanlandığımız şeyleri seçip övüyor, kendimizi ve hype’ımızı 27 Nisan çıkış tarihine hazırlıyoruz. Katılır mısınız? İsterseniz ikna etmek adına anlatalım.…(Devamı)

(İbrahim Kaya) #2

The Incredible Hulk filmini çok seviyorum yahu ben.

(Ertunç Doğan) #3

Ben de seviyorum.:+1:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4

Ben de seviyorum. Büyük haksızlık yapılıyor.

(Iron Man) #5

Ben sevmiyorum.

(.) #6

Final dövüşünü çok beğeniyorum ben.Kliplerini tekrar tekrar izlerim o final dövüşünün

(Volkan Vural) #7

Hulk’ı sevdiğimden ötürü filmi ben de seviyorum

([Godwoken]) #8

Çok hoşuma gitti bu tema.

(The Fulcrum) #9

Aslında film güzel ama dediğiniz gibi konu Hulk değil Bruce.
Filmin %70/80’ Bruce Banner’ın Hulk’ı sakinleştirmesiyle geçiyor.Abomination (yanlış olabilir) karakteri ile kavgaları destansı ama yeterli değil.

+Son olarak Hulk bir solo filmi hak ediyor mu?
-Evet

+Yönetmeni kim olmalı?
-James Cameron / Russo Kardeşler (yaptıkları işlerden memnunum o yüzden güzel bir film çıkarırlar gibime geliyor)

(Safa Emre) #10

the incredible hulk filmini ben seviyorum ya, marvelin şu son zamanlarda üzerimize atılan filmlerinden daha iyi niye bu kadar gömülüyor pek anlamıyorum kılçıksız akarı kokarı olmayan bir film, ne alıp veremediğiniz var banner ile. Hayır şu benim çok sevdiğim “aga süperhahraman filmi diye bir tür olmaz bunu bir konsept olarak kabul edip, bu konsept çevresinde farklı janrlarda filmler çekelim” kafasını da ilk uygulayan filmlerden hulk, bir kaçak hikayesi izliyoruz filmde işte tertemiz.

(Perit Bezek) #11

Mal olmak çok zor bişi ya. Mesela mal olup "Hype Treni"ni “Teori Treni” gibi algılamak, Infinity War’da olacaklara dair teoriler ortaya atıyorlar, aman spoiler olmasın demek, Yiğitcan’ın caanım videolarını kaçırmak… Bunlar zor şeyler, insanın zoruna giden şeyler. Neyseki insan mal da olsa kısmeti olunca hatadan dönülüyormuş.

(edin ceko78) #12

Winter Solider bana göre MCU’da ki izlemesi en zevkli film değildi ama objektif olarak bakarsak Marvel’ın en kaliteli filmi olduğu tartışılmaz bir gerçek. sinemaya 2 kere gittiğim 6-7 filmden birisiydi Winter Soldier.

bu arada Winter Soldier videosunun arkasında çalan müziği paylaşabilecek bir kral var mı muhitimizde ?

([Godwoken]) #13

Başından sonuna her cümleye katılıyorum.

Mükemmel bir boss fight. Mükemmel bir yorum.

İlk izlediğimde gerçekten Dr. Strange ismine yakışır bir son “savaş” sahnesi olduğunu düşündüm.
Ünik bir sahneydi MCU için.