İsimsiz Deadpool 2 Kablolu Televizyonu

(Kürşad the Falcone) #495

İzledim. Olmuş, gayet olmuş. Deadpool tamamen Deadpool, ve korktuğum iki noktayı (Cable’ın hikayeye girişi ve olayların çapını büyütme) gayet iyi becermişler. Domino’ da Cable’da gayet iyi girdi evrene. Ama CGI eleştirisine katılmak zorundayım. Özellikle Domino’nun kamyona koştuğu sahne 2005’te çekilmiş gibiydi. Ama film hâlâ iyi :+1:.

Deadpool 2 Spoiler Edition
(Berkay Küçük) #496

Bu klip tek başına yetti benim için ya :sweat_smile:

(fza) #497

Son 1-2 hafta kala güzel videolar çıkardılar ortaya çeşitli yerlerde ama ilk filmin uzun süren başarılı viral çalışmaları çok daha başkaydı bence.

(Hear me and rejoice) #498

Buna mecburlardı sanki biraz.İnfinity war geldikden sonra tam gaz verildi reklamlara.İw olmasaydı ondan önce muhtemelen yine uzun süre önceden başlanılırdı.Bilerek seçilmiş bir kampanya taktiği yaptılar güzel de oldu taze taze 2-3 hafta reklam yapıldı onların gazıyla da gittik filme

(fza) #499

Infinity War’un geliyor olmasıyla kendi reklam kampanyalarının çok alakası yok bence. Yine yaparlardı güzel reklam, eğlenceli olurdu. Son 2-3 haftada yapılan videolar yeterli değil bence güzel şeyler olsa da. Eksik bir stratejiydi.

Yaratıcılık açısından da o kadar iyi değildi.

(Gizem) #500

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #501

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #502

Filmi dün izledim. Çoğu sahnede tebessüm dahi edemedim. İlk filmin etkisinde fazla mı kaldım bilmiyorum ama şu sürekli gönderme yapma muhabbeti bir süre sonra ‘‘ööööfff yeter’’ dedirtti. Onun dışında film genel hatlarıyla gayet iyiydi. Keşke fragmanlarda farklı yollar izleselermiş.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #503

Haklar marvel’a geçince ne olacağına dahil endişelerim var. Ama bir yandan ilk film $783,112,979 milyon dolar gişe yapmış 2. Film’i daha ilk haftasında $301,336,221 milyon dolar hasılat ile başlayıp en çok izlenen R+ film olmuş bir film serisin dokunmaz gibim geliyor. :slight_smile:

Daily Bugle - Marvel Genel Sohbet Köşesi
(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #504

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #505

http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=foxmarvel18.htm
yeril gişe: $137,514,302
dünya da: $174,879,204
toplam: $312,393,506

(Berkant) #506

Extended Cut olacakmış.İyi bare sinemasına gidemedim Extended Cut’ını izlerim evde :slight_smile:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #507

En sevmediğim olay: Extended Cut.

(Berkant) #508

Benim de.Dolandırılmış gibi hissediyorum.Neyse bu filmin sinemasına gidecektim de bu haberi gördükten sonra vazgeçtim :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #509

(Hear me and rejoice) #510

İlk filmin gerisin de kalacak abd için de.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #511

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #512

Dün film izledim film güzeldi. Ama şimdi size film anlatamayacağım. Dün film istanbul forum da izledim bilet almaya geldiğimiz de adamlar internet gittiği için nakit ödemek zorunda kaldık Allahtan cinemaximum da pazartesi’in de perşembe 25 yaş altı için 12 milyon yapmışlar. Neyse film girdim film türkçe altı yazılı izleyeceğim açtılar film de türkçe altı yazı yok. Gittiğim makinist abi türkçe altı yazı yok dedim onlar da türkçe altı yazıyı açmaya çalıştılar. O da olmayınca dublajlı izlemek zorunda kaldık. Sonra da hiç ara falan vermedik. :slight_smile:

(fza) #513

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #514

Kesinlikle katılmıyorum ben bir çizgi roman okuyucusu değilim ama bir sinema izleyicisi olarak cable hikayesi ve kullanış şeklin beğendim. Ayrıca Josh Brolin gayet güzel oynamış

Abi FOX yıllarca wolverin kostümüne özenmemiş Cable özenecek.

Film de açıklaması olsaydı sanki senin için bir sıkıntı olmayacaktı. Neyse ben oynayan oyuncuyu beğendim.
@Pomeron_Reboot Diğer dediklerin okurken film de neredeyse hiç ağlamadım ve gülmedim farkettim.