İsimsiz Deadpool 2 Kablolu Televizyonu

(fza) #528

(Witch-Dentist of Muhit) #529

(...) #530

Gkeoxmeofmrıjdje müthiş adam

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #531

(Umur) #532

(.) #534

Var :slight_smile: Şuan mevcut.Super duper cut var hatta

(Umur) #535

devamı:

(Gizem) #536

Liseye giden Hitler’i öldürse hem daha komik olurdu hem de rahatsız edici olmazdı sanırım

(Gizem) #537

tumblr_pcjb0k2MkU1rmam7po2_500

(Kubilay ) #538

Time line’ın içinden gectiler :joy::joy::joy::joy:etmişim evrenini dercesine

(fza) #539

Sorry not X-Men, X-Person.

İlk filmde ki bir kadına '‘Şimdi seni öldürmeli miyim, öldürmemeli miyim? Öldürürsem ofansif olur ama öldürmesezsem de olur gibi’, benzeri replik de harikaydı. :DDD

(fza) #540

Şöyle tebeşir beyazı bir Domino görsek ne güzel olurdu:

Filmde ki afro saçlı kız fena değildi, bir sonraki filmde yanına Domino’yu da eklerler inşallah.

(Berkant) #541

Keşke…

(Gizem) #542

tumblr_pckacyJyjI1s0y188o6_250

(Serkan of İzmir) #543

Ben cgi sanıyordum ya harbiden çekimini yapmışlar sahnenin.

(Umur) #544

and-the-oscar-goes-to

(meta) #545

(R-Kopuk) #546

en çok güldüğüm sahne :smiley:

(Her güzel şey bitermiş ya hani... Muhit şimdi bitmeyeydi iyiydi. ) #547

Aynı film gibi ilkini aşmış.

(Berkant) #548

İlk filmi hiç beğenmemiştim. Muhteşem fragmanlarının etkisiyle aşırı gaza gelmiştim ve filmden beklediğimi alamamıştım. Çoğunluğun aksine Deadpool karakterine göre az absürtlük barındırdığını düşünüyordum. Filmin tarzı ve +18 olması türünün farklı örneklerinden olarak sayılmasına yol açıyordu ama senaryo olarak aşırı klişe ve basit bir film olduğunu düşünüyorum. Hal böyle olunca Black Panther ve İnfinity War gibi filmlerin olduğu senede çıkacak 2. film hakkında neredeyse 0 beklentim ve merakım vardı. 2.filmi bu kadar geç izlememden anlayabilirsiniz zaten ne kadar az beklediğimi.

Gelelim 2. filme. Açıkçası 2. filmin ilkinden katbekat daha iyi olduğunu düşünüyorum. Hem senaryo olarak hem tarz olarak bu sefer gerçekten farklı bir iş koyulmuş ortaya. Bu sefer karakterin ‘‘farklılığı’’ sadece küfürlü konuşmasıyla sınırlı kalmamış gerçekten absürt şeyler yapıyor. İlk filmden beklediğim ama bana veremediği her şeyi barındırıyordu film. Aşırı beğendim filmi

Cable

Aşırı iyi olmuş. Josh Brolin’in Thanos rolü yüzünden filmde pek hakkının verilmeyeceği endişesi vardı ama film beni yanılttı. Filmin yıldızıydı resmen.

Altta sayacağım 2 unsur dışındaki her şeyi beğendim. Bunlar :

Domino

Hakkını vermek Domino’nun güçlerini bayağı iyi yansıtmışlar. İzlerken bayağı keyif aldım. Aslında asıl beğenmediğim konu Domino cast’ı. Zazie Beetz seçimi kesinlikle olmamış. O rolü oynayabilecek ve çok daha iyi performans sergileyecek bir sürü oyuncu vardı. Sırf birilerine yaranmak amacıyla karakterin dış görünüşüyle tamamen alakasız oyunculara verilen ve başarısız olunan bir seçim daha. İzlemeden önce zaten beklentim düşüktü Domino’dan o düşük olan beklentiyi bile karşılayamadı. Zazie Beetz koskocaman bir eksi.

Sondaki CGI Dövüşü

İlk filmin bütçesi düşüktü okay dedik. Bunda çok daha iyi efektler yapılması gerekirken berbat bir CGI kavgası izledik. Keşke CGI’ın üzerinde biraz daha çalışsalardı. Normalde CGI konusuna pek takmam ama bu seferki o kadar kötüydü ki takmadan edemedim. İlk film düşük bütçesine rağmen CGI bakımından çok göze batmıyordu. Keşke bu film CGI bakımından daha iyi iş çıkarsaydı.

Üstte saydığım 2 unsur dışında beğenmediğim yerler yok.

Bunu ayrı öveceğim. Şu Ryan Reynolds’ın elinde Green Lantern senaryo taslağı tutarken headshoot yediği sahneye aşırı bayıldım. O rezil filmi izlediğim zaman aynı şeyi yapmak geçmişti aklımdan. İzlediğim en iyi Aftrer Credits sahnelerinden biri olabilir.

İlk filmin fersah fersah önünde harika bir devam filmi olmuş Deadpool 2.

8/10

En Son Ne İzlediniz/Oynadınız/Okudunuz? Yorumunuz&Naçizane Notunuz :clapper::video_game::black_joker: