İsimsiz Deadpool 2 Kablolu Televizyonu

(Kürşad the Falcone) #285

Domino bana fragmanlarda karizmatik göründü. Dış görünüşlerde temel özellikleri değiştirmelerinden ben de genel olarak memnun değilim ama Domino’dan rahatsız olmadım.

(Ertunç Doğan) #286

Ya onu bunu anlarımda o beyaz lekenin ortasını boyamamaları gözüme çarpıyor. Boya mı bitti kızın gözüne mi zarar veriyor ya da tamamen doğum lekesi gibi göstermek için mi bilemiyorum. Sadece hiç hoşuma gitmedi.

(Berkant) #287

Doğru.İçerisinde siyahilerin bulunduğu şeyi ufacık eleştirsen otomatik olarak ‘‘ırkçı’’ ilan edilirsin.Ben buna benzer olayı Black Panther filminin eleştirilerinde görmüştüm.Adam sadece filmin senaryosunu ve efektlerini eleştirmiş hemen adamı alakasız şekilde ırkçı ilan etmişler adamın eleştirisinde siyahilerle ilgili tek bir kelime geçmemesine rağmen.

(Berkant) #288

Orjinaliyle karşılaştırmadan yorumlayınca yine itici gözüktü benim gözüme.Afro saç şeklini çok sevmediğimden dolayı bana itici gelmiş de olabilir belki :slight_smile:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #289

Sadece bundan değil. Onlar yaşadıkları zorluklar görünce bir şey diyemestik demeye çalıştım.

(Berkant) #290

Fox casting seçimleri konusunda inişli çıkışlı ilerliyor genelde.Bazen Hugh Jackman,Michael Fassbender,James Mcavoy vb. gibi harika casting seçimleri yaparken bazen de bunun gibi berbat casting seçimleri de yapıyor.Umarım oyunculuk olarak altından kalkar zira süperkahraman filmlerinde tip olarak karakterle alakası olmayıp oyunculuğu sayesinde karaktere bürünen bir sürü cast seçimi oldu şimdiye kadar.Bu da öyle olursa güzel olur ama olmayacak gibi gözüküyor :confused:

(Hear me and rejoice) #291

Ben hiç deadpool çizgi romanı okumadım orada domino nasıl bilmiyorum ama film de cast edilen kız gayet iyi bence.

(Seni özlüyoruz Emir... ) #292

Ben fragmanlarda kendisini ziyadesiyle havalı buldum. Oyunculuğu iyi olursa siyah olup olmamasını dert etmem.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #293

Beyaza boyasaydılar siyah olup olmamasını hiç dert etmezdim.

(Witch-Dentist of Muhit) #294

(Hear me and rejoice) #295

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #296

Bu film eğer beklendiği kadar izlenmez veya konuşulmaz ise bence hiç 3. Film için yorulmadan direkt olarak +18 bir animasyon serisine geçilmeli. Kemik kitleyi koruma amaçlı.

(R-Kopuk) #297

paylaşıldı mı bilmiyorum :slight_smile: celine dion ve deadpool :smiley:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #298

2 kez.

(R-Kopuk) #299

:broken_heart: :broken_heart:

(Witch-Dentist of Muhit) #300

Her türlü izlenir ve konuşulur bence. :joy:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #301

Ne olur ne olur _? :joy::joy::joy:

(Witch-Dentist of Muhit) #302

Yine Egom devreye girmiş. :joy::joy::joy::rofl:

(Umur) #303

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #304

Ulan sürekli bir Wolverine vurgusu var. Sanki diriltip kullanacaklarmış gibi. Sıktı yani.