İsimsiz Deadpool 2 Kablolu Televizyonu

(Seni özlüyoruz Emir... ) #325

Film çekimleri sırasında dublörlerden biri vefat etmişti. Ondan bahsedecek sanırım.

(Umur) #326

Okudum spoiler uyarısına takılmadan okudum çünkü sadece credit scene için yazıldı sandım. İnş doğru değlidir, doğruysa da… Ne diyeyim, güzelmiş ama öyle beklenmedik bayağı muazzam bir şey gibi görünmedi.

(Gizem) #327

Niye bilmiyorum Wolverine ile ilgili bir şey olacakmış gibi hissediyorum

(Seni özlüyoruz Emir... ) #328

Mantıklı. Fakat ölen kadından da bahsetmesini isterim duyarlılık açısından.

(Oneironaut) #329

Normalde yapmam ama “hadi be, neymiş ya?” diyerek baktım. "oha"lık bir durum yokmuş. Yine de keyifli olacağını tahmin ediyorum.

(Berkant) #330

(meta) #331

oyun(orijinal):

animasyon:

film:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #332

Çıkacak her süper kahraman filminin yorumları ‘IW’den daha iyi bir film’ diye başlayacak artık geçmiş olsun.

(Berkant) #333

Genelde öyle oluyor.Bir süperkahraman filmi çıktığında yada fragmanı çıktığında o zamanlarda gündemde olan bir süperkahraman filmiyle karşılaştırılıyor.Filmi henüz izlemedim ama Deadpool 2 gibi bir filmin İnfinity War’dan daha iyi olma potansiyeli ve imkanı yok bence :slight_smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #334

Deadpool 2 film olarak daha iyi olabilir ama ben karşılaştırmayı beğenmedim. IW ile Deadpool çok farklılar.

(Hedef 2019) #335

After credite baksam mı çok merak ettim şimdi

(Berkant) #336

(Seni özlüyoruz Emir... ) #337

DP2 bence Black Panther gibi abartılıyor.O da çıkmadan sanki gelmiş geçmiş en iyi süperkahraman filmi gibi anlatılmıştı.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #338

İyi de onun siyah karakterler de oluşan bir film olması ile ilgisi vardı. Bunda o da yok. :slight_smile:

(Seni özlüyoruz Emir... ) #339

Fox silah zoruyla inceleme yaptırıyor gibi geldi ne bileyim…Bence dedikleri kadar iyi olmayacak.Yani Infinit War’dan iyi olması falan shhhhh.

(Ertunç Doğan) #340

İnsanların ortak olarak tek söylediği şey en iyi post credits sahnesine sahip film denmesi. Bu bir film değerlendirmesi mi değil. Bana filmi değerlendiren kişi lazım böyle boş tweetler değil.

(Berkant) #341

Ben şahsen yapılan yorumlardan sonra filmin after credits sahnesi dışında boş olacağını düşünüyorum.İlk filmin mükemmel fragmanlarından dolayı aşırı hype yapmıştım ve hayal kırıklığı yaşamıştım.Bunda da aynı olayı yaşayacağım yüksek ihtimalle.

(GENERAL) #342

Bos degil sadece eğlenceli o kadar ya abartilicak birsey yok

(fza) #343

Direkt spoiler okumadım internette ama aylar öncesinden filmin senaryosu sızmıştı. Tek bir şey diyeceğim: Bu filmden spoiler yememeniz cidden önemli. En azından ben öyle anladım yapılan yorumlardan.

(Berkant) #344

Bu konuda kesinlikle haklısın.