İsimsiz Deadpool 2 Kablolu Televizyonu

(Hakan) #345

Altyazılı

(GreenLanternCorps) #346

Ya arkadaş oyun oynarken spoiler yedim. Filmde izlerken mükemmel olabilecek bir sahne bu orospu çocukları yüzünden gitti yine.

(y) #347

Spoilerr dikkat edin juggernaut film de varmış filmin seslendirme kadrosu açıklanmış orada juggernaut da var gerçek mi bilmiyorum o tablo dolaşıyor instagram da facebook da

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #348

Hali hazırda 12-13 karaktere odaklanacak filmde bu karaktere fazla zaman ayrılmaz diyorum ve çekiliyorum.

(Kürşad the Falcone) #349

Bu arada filmde Terry Crews’un karakterinden de iyi komedi bekliyorum. Çünkü Terry Crews hep sert/komik karakterler oynuyor (ve bu yüzden seviyoruz).

(GreenLanternCorps) #350

Fragmanda bir sahnede kafası gözüküyor zaten. Spoiler sayılmaz o.

(Wet Meatball) #351

Ya ben bu adamı Jamie Foxx sanmıştım reklamı ilk izlediğimde :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

(y) #352

Deadpoolu deadpool yapan yer de juggernaut da yaratılmış olabilir.Direk havadan gelse de olur bence.O karakterin altyapıya ihtiyacı yok

(Gizem) #353

Spoiler’lı başlık mı açılsa?

(y) #354

Gerek yok bence.Foxun x men evreni bitti sayılır bu son 1 kaç filmden biri.Spoilerların problem olacağını düşünmüyorum çok.Spoilere alırız yazdıklarımızı yeterli bence.Bu evreni çok ciddiye alanlar varsa onu bilemem.Benim için çerezlik şuan bu film gidicem eğlenceme bakıcam :smile:

(Gizem) #355

Benim için problem bazen başlığa bakmadan giriyorum spoilera yanlışlıkla tıklıyorum. Ayriyetten de filmi önemsiyorum

(GENERAL) #356

Cok guzel bir cumle ya :slight_smile:

(GreenLanternCorps) #357

Asıl bu Fox’un yeni X-Men evreninin 2. filmi gibi geliyor bana.

(y) #358

Açalım bir spoilerli başlık o halde.
Darh phoenix son film olacak işte yüzde 99.New mutants da gelebilir iptal edilmesse gelecek yaz o kadar.Başka bir x men filmi gelmez artık.Disneye geçicek şirket çünkü
X force falan olacak demiş josh brolin yav allah allah yapılacak herhalde bu filmler ciddi ciddi.Yapımına başlasalar gerçi çöpe de atamazlar projeyi.Disney de olsa başda bitirin der

Josh brolin:There was so much emphasis on Cable that you forgot that it was an introductory movie for Cable. We go into X-Force and Cable’s a massive presence in X-Force, he’s the leader of X-Force, and Deadpool’s a part of X-Force, so it’s a very introductory film for him. There was so much emphasis put on him, that when you go ‘we gotta do reshoots because test screenings loved that character’, but having done True Grit with 7 minutes of screen time, but you’re talking about him the whole time, he feels like he’s in the entire movie. This, you’re talking about Cable so much, you feel like he’s in more of the movie than he is. But I think we just needed a little more, and we needed to tighten up a few things. There were a couple of fight scenes that we just made more complete."

(Kid A) #359

Cuma sabah 11 seansı mı mantıklı yoksa akşam 11 seansı mı daha mantıklı sizce? :confused:

İlk filmde olduğu gibi çoluk çocuk doluşacak yine. Minimum seviyeye indirmek istiyorum bu sayıyı.

(Berkay Küçük) #360

Akşam 11 seansı her türlü blockbuster için en ideal saattir.

(Kürşad the Falcone) #361

Akşam 11 iyidir. O çocuklar sabah 7’de kalkıyo.

(fza) #362

Bu iyi olur. Dönüş için vasıta sorunu çekmezsem ben de geç bir seansa gideceğim. Beraber gülmek güzel oluyor da ota boka gülenler bir süre sonra sinirlerimi zorluyor.

Bu filmde gerçek yaş sınırı burada da uygulansa keşke. Aslında ‘‘çocuk filmi’’ olmaktan çok uzak bir şey bence.

(Doğan) #363

‘Disney’in satın alımı onaylandıktan sonra X-Men MCU’ya katılacak’ ifadesine kesin gözüyle bakılan şu yanlış algıdan kurtulsak artık. Disney’in Fox’u satın alması demek, X-Men franchise haklarının Marvel’ın eline geçecek olması demek sadece. Disney, Fox’u satın aldıktan sonra bir daha hiç X-Men filmi çekmeyebilir. Franchise’ı elinde bekletip, uygun bir zamanda MCU’ya dahil edebilir. Direkt olarak bağımsız X-Men Sinematik Evreni kurabilir. Ya da eski franchise’ın üstüne X-Force ile başlayarak devam filmleri yayınlayabilir. Yani şöyle ki satın alım onaylandıktan sonra çekilecek ilk filmde yazar kadrosunda Simon Kinberg bile olabilir. Çünkü bu, Spider-Man’in haklarının Sony’den alınması gibi bir durum değil. Evet, hem biz hayranlar için, hem de yapımcılar için en doğrusu/mantıklısı uzun bir süre sonunda X-Men’in MCU’ya dahil edilmesi ama tek seçenekleri bu değil.

(All the best memories are hers.) #364

Birisi post-credits sahnesini atabilir mi?