İsimsiz Deadpool 2 Kablolu Televizyonu

(fza) #365

Filmden devasa bir spoiler yedim. Harika(!)

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #366

Sence bu adamlar ellerin de ki evren saten güçlüyken o evrenin daha çok güçlendirmek istemeyecek kadar mal olabilirler mi?

(GENERAL) #367

bence haklar geçince dp2 den sonra son olarak dark phn. ve new mutants gelicek ve bir daha foxun cektiği bir x men izlemicez inş ama x force da gelebilir dp dan dolayı evrene katılıncada artık bir mutant filmi izleyebilcez dp için ayrı bir cast a gerek yok olduğu gibi mcu dahil edilebilir zaten kendisi buna çok musait bir karakter

(Doğan) #368

Evreni güçlendirmek için X-Men’e ihtiyaçları yok. Global olarak şimdiki kadar popüler olmayan bir avuç karakter ile yola çıkıp, güçlü bir evren inşa ettiler. Thor ve özellikle Guardians of the Galaxy’nin açtığı yolda Captain Marvel ile devam edip, şu anki kozmik sınırlarını genişleterek ilerliyorlar hali hazırda. Marvel’ın mutantlar dışında 1000’den fazla karakteri, X-Men dışında onlarca takımı var. Aynı şekilde X-Men’in de bir evren inşa edip, bunu güçlendirmesi için Avengers’a ihtiyacı yok.

Ki bunu doğrular nitelikte Kevin Feige’in Vulture röportajı var. Kısaca diyor ki “Biz uzun vadeli planlarımızı yaptık, X-Men’in haklarını alıp-almamamız bunu değiştirmeyecek. Hakları alsak bile çok uzun bir süre bizden X-Men projesi görmeyeceksiniz.” Uzun vadeli plan için en ılımlı ifadenin Phase 4 olduğunu söylesek bile, en az 2023’e kadar MCU’da geçen bir X-Men filmi söz konusu değil.

Bir de Oktay, farklı başlıklardaki yorumlarında da gözlemlediğim üzere bu sıralar biraz argo ve küfürlü konuşuyorsun. Bence bunları kullanmamaya özen göstermelisin.

(GENERAL) #369

Şu hayatta herkes hata yapar önemli olan o hatalardan ders çıkarmaktır. Geçmişteki hataları düzeltmek kimsenin yapabiliceği birşey değil.bunu buraya niye yazdım bilmiyorum belki birşeylere gönderme yapıyorumdur belki de şu an bir spoiler aldınız bilmiyorum yazdım öyle

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #370

Evet niye olmasın? F4 katılsa yeter bence. F4 olmadı Doom oldu o da olumlu.

(Kid A) #371

@EmirBK GENERALİM yine döktürdü be…

(Destiny has arrived) #372

X men çok büyük ya gerçekten.Onlar direk gelemez mcu ya ama F4 rahatlıkla girebilir.X men için uzun vade de planları vardır mutlaka.Çoklu evrenler en mantıklısı bana sorarsanız

(Emir) #373

Semal Cüreya

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #374

Abi ne küfürün de argosun da bahsediyorsun? Adam gibi aynı düşüncede olmadığım adam eleştiriyorum. Bu gün kadar batman v süperman denen film demeye bin şayet film için bok gibi dedim o kadar. Onda haklı olduğumu düşünüyorum.

(Acıktım) #375

Yine Infinty War’a gönderme yapmış

(Destiny has arrived) #376

Martha :joy::joy:

Dominoyu oynayan kız ne kadar güzelmiş

(meta) #377

asdasjkdaklsj

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #378

Umarım tüm film dc esprileri üzerinden yürümüyordur. Deadpool denen yaratığın daha yaratıcı olması beklenilesi bir şey olurdu.

(Emre) #379

Deadpool 2 basın gösterimi falan olmuş sanırım.

(Zalet Nenci) #380

Muhtemelen filmden çıkarılmış repliklerden biridir o.

(Destiny has arrived) #381

Değil filmden bir klip o işte.Filmin için de.Deadpool güzel giydirmiş :smiley:

(yunus emre ) #382

ryan reynolds ile jacksepticeye beraber deadpool oyunu oynamış. Keyifli bir sohbet olmuş. Yeni filme az kaldı. :slight_smile:

(Hakan) #383

İyi reklam yapıyorlar ve birinci filmin başarısından dolayı 1 milyar doları geçer diye düşünüyorum.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #384

Peter karakteri hiç mi yok _?