İsimsiz Deadpool 2 Kablolu Televizyonu

(marko) #21

Kingsman 2 kıvamında bir devam filmi olacaksa ben varım valla. İlki kadar güzel bir şey gelmesi çok zor zaten.

(Serkan of İzmir) #22

Yeniden çekim kötü bir şey değil ya. Rogue One için tamamen baştan çekilmesi istendi haberleri çıkmıştı ama film E7’yi de 8’i de tokatlar.

Zaten Deadpool ciddi bi film olmadığı için fazla bir şeyler değiştireceklerini sanmam.

(Kürşad the Falcone) #23

Yeniden çekim her zaman için kötü haber, çünkü bir şeylerin yolunda gitmediğini gösteriyor. Oradan ne kadar düzeltebilecekleri değişir ama tatsız bir durum.

(marko) #24

Eğer Deadpool “bu sahneyi tekrar mı çekeceğiz yauv” falan gibi şakalar yaparsa durumu lehlerine bile çevirebilirler ya, bilemedim.

(Oozaru) #25

Filmde “bu sahneyi yeniden çekimlerde çekmiştik” diyebilir😁

(fza) #26

Bu filmin ilkini geçmesi zor değil benim gözümde; 2-3 şakası kahkaha attırsın yeterli.

(Kaan Akdemir) #27

E7 ve 8i tokatlamak da çok zor iş değil ama

(Umur) #28

Bıyık ve sonsuzluk taşları göndermelerini fragmanda görmeseydik güncel gönderme eklemek için çekiyorlar diye düşünebilirdim ama maalesef. Umarım büyük bir kısımı kaplamıyordur yeniden çekim olayı.

(İbrahim Korkmaz) #29

Okay…?

(Ertunç Doğan) #30

Dale why! why are Visual effects are not done!

Dale: Reshoots are not done

(ahmet kara) #31

(y) #32

3 ay kala reshoot

(Cagri Akgur) #33

İntikam soğuk yenen bir yemektir :slight_smile:

(⏬) #34

Yani DP 'nin “kafasının içinde sesler var” basitliğini, hikayeyi anlatan kendisiyle atışmasına evriltmeleri çok iyi bir karar olurdu. Yanarım yanarım ilk filmde bunu yapmamalarına yanarım.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #35

(fza) #36

Untitle Deadpool Sequel o kadar büyük bir kaçan fırsat ki. Bayağı üzücü yani. Seyirciler ‘‘Bu ne lan?’’, deyip anlamaz filan diye düşündüler herhalde.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #37

Deadpool,X-Force diğeri ne acaba?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #38

(Hakan) #39

(Kürşad the Falcone) #40

Yani komedi filmlerinin devam filmlerinin kötü olduğunu anlatmak için kötü bir komedi devam filmi mi çekmişler?:face_with_raised_eyebrow: