─░simsiz Live Action Bir Star Wars Dizisi ­čîî

(Geekiz ama ergeniz) #21

Bu film ondan uzun olacak, +1 ay diyebiliriz bence kafadan

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #22

Ben film de bahsetmiyorum dizi de bahsetiyorum. Benim tahminim bu dizin ├žekimler 5-6 ay bilemedin 7-8 ay da tamamlan─▒r.

(Geekiz ama ergeniz) #23

Edit masas─▒ ├Ânemli olan bence.Filmlerde ka├ž ay edit yap─▒l─▒yor bilmiyorum ,onun i├žin de pek bir tahmin y├╝r├╝temeyece─čim.

(Challenge Tv) #24

Holiday Special gibi olmamas─▒ dile─čiyle

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #25

Holiday Special hi├ž izlemedim ben ya.:slight_smile:

(Challenge Tv) #26

├çok ┼čansl─▒s─▒n :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

(Challenge Tv) #27

Jon Favreau ┼ču anda 2019 da g├Âsterime girecek aslan kral live actionÔÇÖ─▒ i├žin ├žal─▒┼č─▒yor yani bu dizi uzun zaman daha gelmez

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #28

O film ├žekimler 2017 yaz─▒nda ba┼članmi┼č ├žoktan bitmi┼č ve ya bitmek ├╝zere olmas─▒ laz─▒m.

(Challenge Tv) #29

Sanmam Jungel book 2014ÔÇÖe yap─▒m─▒ ba┼člam─▒┼čt─▒ yani bence bitmeye pek yak─▒n de─čildir

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #30

Ama disney verdi─či tarih g├Âre bu diziyi 2019 sonbahar─▒na yeti┼čtirmeleri laz─▒m. Disney kuraca─č─▒ stream serivisin ilk yay─▒nlayaca─č─▒ dizilerden biri olacak b├╝y├╝k ihtimali ile. Ama senin dedi─čine g├Âre 1 ekim zor g├Âr├╝n├╝yor daha ├Ânce sonbahar ve ya ki┼čin ├žekimler ba┼članca─č─▒ s├Âyleniyordu. Ayr─▒ca Jon Favreau y├Ânetmenlik yap─▒p yapmaca─č─▒ da kesin de─čil belki de sadece Yazarl─▒─č─▒n─▒ ve yap─▒mc─▒l─▒─č─▒n─▒ yapacak belki de. Ama oyuncu kadrosu halen a├ž─▒klanmad─▒─č─▒na g├Âre ├žekimlerin ki┼čÔÇÖin ba┼člamas─▒ m├╝htelemen.

(Challenge Tv) #31

korkuyorum ama sorucam clone warsÔÇÖu rabelsi aceleye getirip hemen yeni i┼čler i├žin bitiren disney bunu tam olarak hangi seviyede aceleye getiriyor holiday speciel yada atack of clone