Justice League Dark

(Muhsin Bayram) #1

Justice League Dark animasyonundan ilk tanıtım videosu geldi.

Swamp Thing ve Etrigan var!

(Kid A) #2

Matt Ryan... İlginç :smiley:

(anon2512951) #3

Enteresan
Çok enteresan
Müthiş enteresan !!!!!!

(Muhsin Bayram) #4

Ya Matt Ryan'ı geri getirmeleri çok tatlı olmuş. :smiley:

Ayrıca Lara Croft'un sesi Camilla Luddington da kadroda. Ses sanatçılığı on numara olacak filmin.

(Kid A) #5

Her şey iyi de Batman'e ne gerek var bu animasyonda onu da anlamadım. Sanırım diğer JL üyeleri kısa birer sahnede görünecekler -John Stewart falan var lan- ama Batman'i bildiğin takıma almışlar.

(Muhsin Bayram) #6

Videoda görünen bir storyboard. HM = Hawkman, MM = Martian Manhunter olsa gerek.

(He served well) #7

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Muhsin Bayram) #8

Film sonbaharda çıkıyormuş. 2017 başı gibi çıkmasını bekliyordum.

(Ömer Taşkaya) #9

Toparlayalım kimler var ;

Constantine
Zatanna
Etrigan
Deadman
Swamp Thing var

Umarım ucundan biyerden phantom stranger ve spectre'de gözükür çok istiyorum :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

(Muhsin Bayram) #10

John Stewart, Hawkman, Martian Manhunter.

(Ömer Taşkaya) #11

Nasıl ya sonbaharda Blu-Ray ve digitalde demiyomu videoda

(Ömer Taşkaya) #12

Superman falanda var ben anlamadım JL ve jld karışımı birşey izleyeceğiz sanırım

(Muhsin Bayram) #13

Evet öyle diyor. Ancak genelde bir yılda üç DC animasyonu yayınlanıyor. Bu yıl üç tane yayınlandı. Bunu seneye saklarlar diye tahmin etmiştim.

(Ömer Taşkaya) #14

Umarım değiştirmezler yani videoya koymuşlar o kadar çok güzel gözüküyor umarım gelir sonbaharda

(anon2512951) #15

Alakası yok gerçi ama artık o kadar klasikleşti ki bu yapımda Winchester Brothers ı görsem şaşırmazdım :smiley: Herşeyden biraz var gibi.

(Alkyone / Nimet) #16

Ne olursa olsun, Zatanna var diye öle öle izleyeceğim. :heart_eyes:

(He served well) #17

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Tsuchigumo) #18

Matt Ryan HERYERDE Constantine olsa karşı çıkmam. Adama çok uyuyor rol.
Deadman + Etrigan = :heart:
Batman'in büyüye inanmaması biraz garip olmuş. Corrigan'la dostluğu sayesinde hep büyüye inanırken gördüm Bruce'u, animated evrende nasıl inanmaya başladığının hikayesi olur belki bu da.
JL üyelerinden bazıları filmde bol bol gözükecek gibi duruyor (ör. Batman), umarım Martian Manhunter da öyle çok gözükür, hem yeni origininde de büyüye bağlantısı var sonuçta :smile:
Black Orchid'in yeni origin'i de güzel duruyor, arakteri sevmiştim JLD okurken.
Deadman'in sesi iğrenç olmuş kulaklarım kanadı wtf. Mike Carlsen seslendirmeliydi bence, o herifin sesi çok uyardı.

(Eray | I can save the world alone) #19

(anon2512951) #20

Animasyon seslendirmelerini yapan şahısların acilen Japonlardan ders almaları lazım.